82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canım benimmm bende sana tesekkur ederimmmmmm sende iyiki varsin iyiki prensesler grubu var mutluyum sizinle

Hamarat dostum benim emin ol ki bir saat yürüyüş kadar en azından kalori harcamış oldun. Cepten yazıyorum mesajlar eksik gelir ise Özür dilerim
Estagfullah kuzum mesajlarin gayet güzel geliyor gelmesede bisi olmaz yeterki yaz valla kuzum yoruldum carsamba misafrlerim gelecek kuzum gun yemegi gibi nasi kendimi tutucam bilmiyorum valla sabretcem kalorisi ne azsa onu yerim artikin

Estagfullah kuzum mesajlarin gayet güzel geliyor gelmesede bisi olmaz yeterki yaz valla kuzum yoruldum carsamba misafrlerim gelecek kuzum gun yemegi gibi nasi kendimi tutucam bilmiyorum valla sabretcem kalorisi ne azsa onu yerim artikin
Kuzum bizim evde bugün misafir vardı yemeğe. Neler neler yazmayim gece gece canimiz cekmesin ama nefis şeyler vardı annem üç saat yemek yapti. Bir tanesine Hayır deyince gerisi geliyor. Pogaca verdi annem hayir dedim diyetteyim. Misafirler gelmeden once aksam yemegimi yedim. Yanlarindada biraz daha mantar sote yedim. Biraz salata gecistirdim. Cok uzatt belki kuzum ama onlat gelmeden once yedigim icin iyi oldu.

Ayy kuzum eminim harikadir kuzummmm annelerimizin yemekleri bambaska oluyor harikasin hayir demissin kuzum tebrik ediyorum
Merakla bekliyorum canim... birde bugün annem pogaca yaparken baktim offg bir ton kalori icinde. Un paketinin arkasındaki kaloriye bile baktim. Cok fazla ya

Kesinlikle balimmm ya cok kalorili ama itiraf edym zayf olsaydim hepsindennn yerdim

Harika bi tarif buldum canlar paylasmak istedim

Malzemeler
Tavuk göğsü
Nesfit
Süt yada yumurta

Tavuk göğsünü baharata buluyoruz kekik karabiber tuz sonra ya sütle yada yumurtayla buluyoruz iki saat buz dolabında bekletiyoruz

Daha sonra nesfiti ufaliyoruz tavugu içine koyup ustune harmanliyoruz citir citir olsun diye sonra firina atiyoruzzz

Yanina sos tarifi canlar
Malzemeler
Yogurt
Ve hazir sebze corbasi (yarisi)

Yogurda sebze corbasini acip koyup karistirin azda tuz koyun tamamdir

Canlar harika bi menu hemde diyet kalorisi az citir citir tavuklar tam bizlik prensesler grubu Filik K kafsinkaf35 fantastikaaa mkble

Son düzenleyen: Moderatör:
canım süper bir fikir hatta biraz tarfi geliştirmek istedim izninle
yaptığın sosla birlikte fırına verebiliriz

Gunaydin guzeller ben kılo bildirimimi yapayım ılk Sizinkilerı de merakla bekliyorum ama benı kınamayın aranızda en yavas giden benım ama 6. Aya girdim 11 kilodan fazla verdım durdu vede ılac kullanıyorum onunda etkisi galıba kusura bakmayın az az da olsa vermek ıstıyorum bır de sıze bildirim yaptıktan sonra iyice artı olmustum ancak bu kadar toparladım

Gecen hafta 72.9
Guncel kilo 72.5 fark -400

canım süpersin 400 gr az değil kesinlikle tebrik ederim canım

Aaa nıye kı canım regl mısın sen unuttum ben kusura bakma birde ne zamandır diyettesın sen
hayır canım regl değilim ama cumartesi günü kaçamağım galiba bana bu şekilde döndü. birde bu hafta spora hiç ağırlık vermedim yürüyüş yaptım sadece o da fazla değil... bu hafta spora ağırlık verip kaçamak yapmayacağım.

canım ben nisan ayında 75.5 i gördüm yavaş yavaş bu kiloya indim aslında 2 ileri bir geri diyelim
artık hedefime ulaşmak istiyorum
sen 11 kilo verdiğini söyledin canım süpersin hedefin kaç en çok istediğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…