82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Cok üzüldüm dostumya cok zoruma gitti motivasyonum ilk basta cok kirildi ardindan hirs yaptim ama. Herkes görücek degisip degismeyecegimi :)

Ya kusuru bakmada arkdasina sinirlendim kuzum ya nedemek farketmez cokta farkeder bak gor sen bi 5 kilo ver nasil fark etcek kuzum sen harika gidiyosun 65 oldugunda fistik gibi olucaksin
Ay canlarim benim siz olmasaniz ben napardim. Iyiki sizler varsiniz hepinizi cok seviyorum. Ins hedeflerimize ulasiriz.

Evet canlar detoks suyumu hazirlamis bulunmaktayim
icindekiler

Yarim yesil elma
Bi tutam maydonoz
Yarim limon

Ay canlarim benim siz olmasaniz ben napardim. Iyiki sizler varsiniz hepinizi cok seviyorum. Ins hedeflerimize ulasiriz.
ah kuzum ya çok sinirlendim bende arkadaşına... insanın yanındaki dost denilen kişiler nasıl böyle olabiliyor resmen bırak diyeti demiş. sen onu boşver canım versende vücudundan gitmez ne demek... tartıdaki eksiler ne demek o zaman iç organların mı yok oluyor...
buradaki prensesler grubu dostluğunu seviyorum canlarım iyi ki varsınız bazen en yakınımdan göremediğim samimiyeti ve dürüstlüğü görüyorum teşekkürler hepinize

Evet cnm beni demoralize etmek icin yapti. Kendisi benden daha az kilolu oldugundan bunu söyleme hakkina sahip hissetti kendini. Bende sizleri cok seviyorum cok güveniyorm dostlugunuza saolun kuzucuklarim

Evet cnm beni demoralize etmek icin yapti. Kendisi benden daha az kilolu oldugundan bunu söyleme hakkina sahip hissetti kendini. Bende sizleri cok seviyorum cok güveniyorm dostlugunuza saolun kuzucuklarim
sen ondan bile daha zayıf olduğunda kendini nasıl şeyler söyleme hakkına sahip hissedecek acaba...boşver gül geç canım motivasyonunu bozma

Yarın tarti günü canlar iyiki benimlesiniz sizinle hersey cok daha guzel iyiki varsınız prensesler grubu samimiyetiniz ilginiz ve iyi niyetiniz için cok tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…