82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Fistigimmmm supersin eminim balimmm tarti yuzune gulecekkk prenses sporda harikkaaaaa
bebişim 75 göz kırpmaya başladı sana tebrikler

INŞALLAH kuzum benimmm tam 77 olaydim keske kuzum biraz az verdim balim

Kuzum squat faydali oluyor mu? Olumsuz seylerde duydum hakkinda yapan gören birinden yorum almak istiyorum.
canım öncelikle belirteyim ben temmuz ayında öğrendim bu hareketi ve başladım yapmaya. kesinlikle vucudu biraz ısıtmalısın. 10 dakika yürüyüş bile olabilir. mutlaka yaparken ayak parmakların biraz havaya kalkacak topuktan destek alacak şekilde yap dizlere yük bindirmemiş olursun.
yeni başlıyorsan eğer 10 tane ile başla birden attırma internette listeler her gün beşer beşer attırıyorlar yapma sakın o programlar anladımki ciddi sporla ilgilenen profesyonel kişiler için
her 15 günde bir beşer beşer arttır ama hergün mutlaka yap. ara verme sakın ara verince sanki yeni yapıyormuş gibi zorlanıyorsun.
örneğin yeni başladıysan şubat ayında varsayalım 10 tane ile başla. 15 şubatta 15e çıkar. 1 martta 20ye bu şekilde canım.
çok uzattım canım sonuç olarak bu ara beni uzun zamandır görmeyen kişiler bacakların incelmiş diyor bende farkediyorum. umarım yardımcı olabilmişimdir.

Cnm benim cok tsk ediyorm. Önceden yapmayi denemistim ama düzenli olarak sürdürememistim. Ben tekrar basliyim o zmn. Zaten eliptikte isiniyorum ardindanda squat ve mekik yaparm.

Sagol kuzum benim 1 kilo bekliyodum ama bu demek oluyoki biraz daha gayret etmem lazim
Tatlim tebrik ederim gayet guzel HIc uzulme en az 300 gr su tutmuştur regl de zaten daha once guzel kilo vermıssın biliyorsun sen istikrarlı olsan tartı olmayabilyor oyle olsaydı cabucak zayıflardIk

Bence hıc de fazla degıl saglıklı beslenmıssın artıma gelince sadece kokrc hatırlıyorum oda yarım zaten bence sende benım gıbı uzun suredir yapıyorsun ya ondan oldu vucudu sasirtmakta lazım arada olur o kadar kacamak stres e gorme sakın sonra vucut odem topluyor en azından bende oyle oluyor

Tebrikler tatlım Menunde guzel eksinde guzel 700 gr sen ne zamandır zayıflamaya cakısıyorsun

Canım cok tebrik ederim gercekten menulerin de verdıgım kiloda sahane 10 numara 5 yıldız

sağol canım güzel sözlerin için. umarım dediğin gibi ödemdir. haftaya tartı beni 2 haftalık sevindirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…