82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ayyy ne aptalca ne gereksiz bı yorum olmus nasıl degismez oturmuş kilo ne arkadasım ya deseydin bilmiş ben 86 vardım gayet de goguslerım kuculdu vede nasıl fark yok benı goren cok sasiryor kıyafetlerim hepsi cok bol kaldı yeniden alicam motiven dusunmek sakın
Cok üzüldüm dostumya cok zoruma gitti motivasyonum ilk basta cok kirildi ardindan hirs yaptim ama. Herkes görücek degisip degismeyecegimi :)

Ya kusuru bakmada arkdasina sinirlendim kuzum ya nedemek farketmez cokta farkeder bak gor sen bi 5 kilo ver nasil fark etcek kuzum sen harika gidiyosun 65 oldugunda fistik gibi olucaksin :KK66:
Ay canlarim benim siz olmasaniz ben napardim. Iyiki sizler varsiniz hepinizi cok seviyorum. Ins hedeflerimize ulasiriz.

20160131_210755.jpg

Evet canlar detoks suyumu hazirlamis bulunmaktayim :KK66:
icindekiler

Yarim yesil elma
Bi tutam maydonoz
Yarim limon

Ay canlarim benim siz olmasaniz ben napardim. Iyiki sizler varsiniz hepinizi cok seviyorum. Ins hedeflerimize ulasiriz.
ah kuzum ya çok sinirlendim bende arkadaşına... insanın yanındaki dost denilen kişiler nasıl böyle olabiliyor resmen bırak diyeti demiş. sen onu boşver canım versende vücudundan gitmez ne demek... tartıdaki eksiler ne demek o zaman iç organların mı yok oluyor...
buradaki prensesler grubu dostluğunu seviyorum canlarım iyi ki varsınız bazen en yakınımdan göremediğim samimiyeti ve dürüstlüğü görüyorum teşekkürler hepinize:KK200:

ah kuzum ya çok sinirlendim bende arkadaşına... insanın yanındaki dost denilen kişiler nasıl böyle olabiliyor resmen bırak diyeti demiş. sen onu boşver canım versende vücudundan gitmez ne demek... tartıdaki eksiler ne demek o zaman iç organların mı yok oluyor...
buradaki prensesler grubu dostluğunu seviyorum canlarım iyi ki varsınız bazen en yakınımdan göremediğim samimiyeti ve dürüstlüğü görüyorum teşekkürler hepinize:KK200:
Evet cnm beni demoralize etmek icin yapti. Kendisi benden daha az kilolu oldugundan bunu söyleme hakkina sahip hissetti kendini. Bende sizleri cok seviyorum cok güveniyorm dostlugunuza saolun kuzucuklarim:KK37:

Evet cnm beni demoralize etmek icin yapti. Kendisi benden daha az kilolu oldugundan bunu söyleme hakkina sahip hissetti kendini. Bende sizleri cok seviyorum cok güveniyorm dostlugunuza saolun kuzucuklarim:KK37:
sen ondan bile daha zayıf olduğunda kendini nasıl şeyler söyleme hakkına sahip hissedecek acaba...boşver gül geç canım motivasyonunu bozma :KK66:

X