82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

mkble
kuzum dugunum icin iyi dileklerde bulundun cok mutlu ettin beni cok sagol bitanem sende yuvanda huzurlu mutlu ol ömür boyu INŞALLAH

butun sevenler cok mutlu olsun INSALLAH

kızlaaarrr atın beni topikten topiğe anaaaammm akşam yedimde yediiim kız sonra bi dünya spor

azraserra hoş geldin bacım, bende 2 bebeyle kilo aldım, sen 3 bebeyle o koşturmalar niye bizi eritmiyor yaaa

kız zayıfcan 32 ye abla dersen sen bana teyze dersin ben 35 oldum :) benim için saygı hitap ta saklı değil datlum rahat ol istediğini söyle

hacılar ağlamak kalori yaktırıyomu, benim yontulmamış fena canımı sıktı çok pis tartıştık kaç saattir helak oldum ağlamaktan, tek tesellim azcık yağ yakmışımdır belki :)) o değilde mis gibi şekersiz çayımı içicektim gıcık yüzünden onuda içemedim aklımda kaldı ya laa :)) hala derdim pis boğazlılıkta :))))

mkble
kuzum dugunum icin iyi dileklerde bulundun cok mutlu ettin beni cok sagol bitanem sende yuvanda huzurlu mutlu ol ömür boyu INŞALLAH

butun sevenler cok mutlu olsun INSALLAH
aaaayyyyy yakarım bu topiği cıvımayın uleeeen ne düğünü ne mutluluğu

ne kadan mutlu olsanızda düğünden öneki kadar olmaz topikcanlar, evliliğin tek güzel yanı çocuk kanımca, ulan bak gece gece benim cins yüzünden agrasife bağladım ben :)))) siz bakmayın bana:))

şaka bi yana herşey gönlünüzce olsun kızlar, düğün zamanlarınızıda bizimle paylaşıcanız bak ona göre:))

Sen cok tatlisin ya kiyamam ben sana erkekler neyazikki boyle kuzucum INŞALLAH araniz duzelir bitanem
cayinida yeniden yapta ic icinde kalmis diyetcanim

ne yedin demeye korktum valla
Topikten kurtulmak yok hep bizimlesin seni birakmayiz bi yere
Spor yapmissin buna cok sevindim alkislar sanaaa diyetcanim

Bazen bu erkekler cildirtiyorlar kuzummm dimi
Bebekte anne olmakta dunyanin en guzel duygusu ALLAH isteyen herkese yasatsin INSALLAH bebek icin katlancaz artik
iNSALLAH diyetcanim cok sagolasin dugunume gelin grupca

Abla kusura bakma canin sıkkınmıs ama sen beni ne kadar güldürüyorsun yaa kocişkona iyi bi dalsana belki iyi gelir hem spor olur yediklerini eritirsin

Bebekte anne olmakta dunyanin en guzel duygusu ALLAH isteyen herkese yasatsin INSALLAH bebek icin katlancaz artik

Ayy bende kociskoda deliyiz geliriz valla kafa nereye eserse oraya

OTE="mkble, post: 39708610, member: 662015"]Amin canim hicbirimizin yuvasindan huzur mutluluk eksik olmasin :) bide bol diyet az yemek saglikli yaşamak [/QUOTE]

AMiN iNSALLAH fistigim

ayyy sağol bacım pek bi onure oldum alkışlarınızla, çiçekleri odama yollayın

yediklerimi ben anlatmaya korkuyom zaten boşver orasını:))

erkeklerin hepsi böyle diğil anacım benimki pek bi cins, aramızın en düzgün hali olan zamanlarsa sessiz sedasız herkesin evde yabancı gibi kafasına göre takılması , hee bide uyuduğumuz zaman pek bi sakinleşiyo ortalık :))))) en huzurlu zamanları sorarsan kuzularımla geçirdiğim zamanlar, e bu yaştan sonra napcan bu kadar oluyo bizim evlilik :))

inşallah bacım da benimki ne evdn çıkar ne beni çıkarır yarı açık ceza evi misali :)))) o sebepten sen artık bizim için kk dada bi düğün yapıver anacım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…