82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bende acıya baylrm tarhana corbasini aci icerim kuzu cok lezzetli oluyor aci metpbolizmayi hizlandrir ama sigarayı birak yada azalt
Benim tükettigim sadece yogurtlu corba ve yesil mercimek var canim ama kilo vermem icin aşmam lazim galiba bu sorunlari yoksa diyet hicbiseye yaramicak

Benim tükettigim sadece yodeğişirba ve yesil mercimek var canim ama kilo vermem icin aşmam lazim galiba bu sorunlari yoksa diyetINŞALLAHicbiseye yaramicak

Sen basarirsin bitanem ben sana cani gönülden guveniyorum
ben degisik degisik menuler bulunca burdan tarif veririm sevdigini yaparsn kuzum sende bulursan yazarsn omuz omuza basaricaz bizim ne eksigimiz var ya 55 kilolardan basaricaz INSALLAH

Sen basarirsin bitanem ben sana cani gönülden guveniyorum
ben degisik degisik menuler bulunca burdan tarif veririm sevdigini yaparsn kuzum sende bulursan yazarsn omuz omuza basaricaz bizim ne eksigimiz var ya 55 kilolardan basaricaz INSALLAH

Canim benim cok tesekkür ediyorum. Allahim senden razi olsun

Kilo veremessekte üzülme yok canlar olsun haftaya vermek icin birlik beraber olup yola devam edicez tmmi canlar

Simdi ilk zmanlar kilolar cok gider ama sonra durur onuda asicaz ALLAHIN izniyle belkide hic durmaz 1 2 1 2 gider

arkadaşlar yemeklerden yarım saat önce su içip yemek aralarında sıvı birşey içmeyip yemekten 2 saat sonra su içmeye başlarsak buda metobolizmayı süper çalıştırıyor bir arkadaşım bu şekilde 15 kilo verdi

Yazdim aklima 15 kiloooo bizede nasip olsunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…