82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Diyetcanlar sagolsun destek veriyoruz burdan birbirmize cok tesekur ederim gayet motoveyiz İNŞALLAH hep bole notive kalriz kuzum zafere ulasicaz sende 7 takkmdasn dimi senii görünce cok mutlu oldum

Diyetcanlar sagolsun destek veriyoruz burdan birbirmize cok tesekur ederim gayet motoveyiz İNŞALLAH hep bole notive kalriz kuzum zafere ulasicaz sende 7 takkmdasn dimi senii görünce cok mutlu oldum
Evet canım ben de 7. Takimdayım. Keşke buraya ilk başladığımda haberim olsaydı yarışmalardan. Şimdi daha motive oldum. Gerçekten kimse yorum yazmadigi zaman kendi kendine konusuyo gibi oluyo pek bi manası kalmıyo günlük açmanın. Sen sansliymissin. Yada şeytan tüyü var insanları kendine cekiyosun.

INŞALLAH kuzucum guzel dua etmişsin AMİN bizde suan guzel.arkdasliklar kurduk tatlim sende aramiza geldin hergun menu paylascakmsn aktif oalblcekmsn sadece tavuk Slate mi yiceksin
evet bir hafta tavuk salata sonra 3 gün ödül aynı devam edecek bol yeşil çay aralarda ayran kahvaltılarda yumurta yiyecem canım yediklerimi yazacam

Hicbir fikrim yok canim yaa.. Benim midem almiyor tavugu bulaniyorum. Yumurtada pek yiyemiyorum. Belkide biraz agir gelmis olabilir kac gündür cok hafif besleniyorsun çünkü

Oalbilir kuzum yarin degiisk bisiler dusinsekte yapsak fkrin varmi kzuucm

Cok sukur sansliyim kesinlikle iyiki varlar yoksa tek basina bende günlükt onlarsiz skliyorum bende hem burdan hem takimdan ilerlicem nasp olursa seninle de tanistigima cok memnun oldum canim

Tavuk salata beraber olunca güzel yağ yakıcı etkisi varmış canım sabahları tavuk yerine yumurta yenilebiliuor buarada tussuz ve yağsız olacak tatlımama tavsiye ederim yağlarımın eridiğini hissediyordum

Bende yumurtalı salata seviyorum sabahlari olur mi tatlım MAŞALLAH erisin erisin yaglar

içinizde ençok kiloya sahip olan benim galiba malesef kilom 102 boy 170 yaş 32 3 çocuk annesiyim dogumlardan sonra MÜTİŞ kilo aldım şimdi hedefim hepsini eritmek inşallah

ALLAH bagislasin kuzularini bizde kilo vermek icin burdayiz canim basaricaz emin ol hedef ne koydun onune kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…