82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Abla kusura bakma canin sıkkınmıs ama sen beni ne kadar güldürüyorsun yaa kocişkona iyi bi dalsana belki iyi gelir hem spor olur yediklerini eritirsin
aynen yaa bi dalsam ne güzel olur çok pis dayak yerim sonuçta benimki 1,86 da o bakımdan
ama gel gör ki ben boyuma posuma bakmadan esip savuruyom walla, bu akşam fırladı yerinden oda bana dalıcakmış, yapsana öyle bi iyilik tek celsede gör günü sonra , oturduğum yerden yiyim paranı bi güzel dedim

kusura bakmıyorum canım merak etme ben bu mevzuları ti yee almasam çoktan huni takmıştım kafama , napıyım ne oluyo ne bitiyo başka türlü de ben kafamı rahatlatamıyorum:)) yok hani bide varya 5 sene peşimden koşmuş adam:) neyse ben daha fazla anlatmıyım 15 senedir ben anlamadım 15 dk da siz hiç anlamazsınız

Canlarim sizleri birakmak istemiyorum ama yarin sabah 10ndae is var ama ben 7 gibi kalkarim tartilcam sizde erken gelin tamami guzeller heyecanlyiim

İlahii ablaaa

Sen on numara hatunsun yaaa insan senle yaslanamz valla kuzum cok tatlisin

Canim ya birbirimizi facelerden eklesek miki :) hepimiz birbirimizi daha iyi tanimis oluruz

Kuzum benim nisanlim burayi bilmiyor kadinlar kulubunu soylemedim ne diyeti neresi diye smdi sinirlenir ben seni lise arkdsim derim uyarmi kuzum ekleyelim liseden arkdsm diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…