82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Abla kusura bakma canin sıkkınmıs ama sen beni ne kadar güldürüyorsun yaa :KK70: kocişkona iyi bi dalsana belki iyi gelir hem spor olur yediklerini eritirsin :KK66:
aynen yaa bi dalsam ne güzel olur çok pis dayak yerim sonuçta :KK53: benimki 1,86 da o bakımdan :KK70:
ama gel gör ki ben boyuma posuma bakmadan esip savuruyom walla, bu akşam fırladı yerinden oda bana dalıcakmış, yapsana öyle bi iyilik tek celsede gör günü sonra , oturduğum yerden yiyim paranı bi güzel :KK70:dedim

kusura bakmıyorum canım merak etme ben bu mevzuları ti yee almasam çoktan huni takmıştım kafama , napıyım ne oluyo ne bitiyo başka türlü de ben kafamı rahatlatamıyorum:)) yok hani bide varya 5 sene peşimden koşmuş adam:) neyse ben daha fazla anlatmıyım 15 senedir ben anlamadım 15 dk da siz hiç anlamazsınız :KK53:

Canlarim sizleri birakmak istemiyorum ama yarin sabah 10ndae is var :KK66: ama ben 7 gibi kalkarim tartilcam sizde erken gelin tamami guzeller :KK66: heyecanlyiim :KK66:

aynen yaa bi dalsam ne güzel olur çok pis dayak yerim sonuçta :KK53: benimki 1,86 da o bakımdan :KK70:
ama gel gör ki ben boyuma posuma bakmadan esip savuruyom walla, bu akşam fırladı yerinden oda bana dalıcakmış, yapsana öyle bi iyilik tek celsede gör günü sonra , oturduğum yerden yiyim paranı bi güzel :KK70:dedim

kusura bakmıyorum canım merak etme ben bu mevzuları ti yee almasam çoktan huni takmıştım kafama , napıyım ne oluyo ne bitiyo başka türlü de ben kafamı rahatlatamıyorum:)) yok hani bide varya 5 sene peşimden koşmuş adam:) neyse ben daha fazla anlatmıyım 15 senedir ben anlamadım 15 dk da siz hiç anlamazsınız :KK53:

İlahii ablaaa :KK70:

Sen on numara hatunsun yaaa insan senle yaslanamz valla kuzum cok tatlisin :KK66:

Canim ya birbirimizi facelerden eklesek miki :) hepimiz birbirimizi daha iyi tanimis oluruz

Kuzum benim nisanlim burayi bilmiyor kadinlar kulubunu soylemedim ne diyeti neresi diye smdi sinirlenir :KK43: ben seni lise arkdsim derim uyarmi kuzum ekleyelim liseden arkdsm diyim :KK66:

X