82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

anlaştık ortak evde kocaman bir lahanam var.
ne düşünüyorsun canım nasıl yapalım aç mı tokmu, miktarı ne yapalım
Aç karnına iceriz canim çünkü tokluk hissi veriyor günlük 1lt suya 7-8 dal atar hergun taze taze yaparız öğünlerimizden oncede tüketiriz :) seninde bir fikrin varsa eger söyle ki hangisi daha iyi olursa onu yapalım

haklısın kuzum ya yoksa kendi kendime 1 gün tamam ertesi gün hemen unut boşver salla hep öyleyim
Çok araştırdım lahanayı yemeği falanda var ama içinde çok karışık malzemeler var hem insan her zaman o yemeği yemekten sıkılır hiç olmazsa bu bir tur bitki cayı gibi olacak bir hafta bir bakalım Nasıl olacak :) çok guzel sonuç alanlar var :)

sana güveniyorum canım gel hiç bırakmadan en azından bir hafta tam yapalım yani haftaya perşembeye kadar. günde bir litre haftada 7 litre. bakalım neler katacak bize. nasıl sonuçlar alanlar var canım

sana güveniyorum canım gel hiç bırakmadan en azından bir hafta tam yapalım yani haftaya perşembeye kadar. günde bir litre haftada 7 litre. bakalım neler katacak bize. nasıl sonuçlar alanlar var canım
Baya zayıflayan var canim ya bazen insanın pek inanası gelmiyor ama Saracoğlu'nun lahana suyunu görünce gaza geldim

Sağol tavsiyen icin canim benim artık bi aktara uğrama vaktim geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…