82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

tatlım menü çok süper olmuş şahanesin yinenasılsın iyimisin bende herkes nerde diyordum. yeni girebildim bugün henüz. ooo dedim mesajlar çok gelmiştir dedim

Kuzum bugun is gorusmesine gttm olmadi biraz canim skldi cok gelemedim bende burasi dolmuştur diye bi baktm yazan olmamis asyamda gelemicekmis sanirim telefonu bozulmus sagol bitanemmm

Canlar iyi akşamlar bugun ben esimle dışardaydım yeni geldik biraz kacirdim öyle olunca bugun menü vermicekmis ama 5 bardak lahana suyumu içmiş bulunuyorum eşim 2 gün izinli malum haftasonu sınav var vede esimle zayiflama kararı aldık bakalım kaç gün gidecek yoksa daha cekirdenk aile bile olamadan durum vahim

O esle rejim olursa super olur birbirinize destek olursunuz kuzum

Kuzum bugun is gorusmesine gttm olmadi biraz canim skldi cok gelemedim bende burasi dolmuştur diye bi baktm yazan olmamis asyamda gelemicekmis sanirim telefonu bozulmus sagol bitanemmm
bebeğim üzme kendini orası olmaz başka bir yer olur. onlar kaybetti senin gibi güzel bir insanı.sen motivasyonunu yüksek tut ballı lokmam benim iş konusunda motivasyonunu yüksek tut canım. başka bir mülakata giderken bugünü aklına getirme, ister istemez yine olmazsa psikolojisine girersin. sözcüklerine yansımasa bile beden diline yansır bebeğim. geçti gitti boşver

Haklisin kuzum kismet degilmis nasip bende hayirlisi dedim sukur halimize sagol bitanem iyiki varsin cancagzim

Yine baş başa kaldikkkk kuzum

K kafsinkaf35
kalırım ben senle başbaşa canım kardeşim bende kuzum pek giremedim bugün. sabah kahvaltı tabağımı hazırladım özendim de biraz foto çekicem diye telefonu bir aldım şarjı yüzde 5. foto çekmeye izin vermiyor. şarja taktım bekliyom tabakla birlikte. arada alıyom telefonu yok izin vermiyor.
en son dayanamadım yedim. kalktım telefonu aldım fotoya yetecek kadar şarj olmuş ben yedikten sonra

Ooo kuzummm valla her aksam ben olsam spor salonundaydim

Bugun diyeti bozdun mu
Biraz canim ama kendimi bian önce toparlamam lazım cok üzülüyorum durumuma bugun birkaç kıyafet aldım hep bedenleri L çoğu Zamanda elim boş geliyorum esimin beğendiği çoğu şeyi alamıyorum nerdeeee o eski xs s günlerim

canım üzgünüm söz vermiştim ama bugün hiç aklıma gelmedi lahana haşlamak offf.. ben yarından itibaren başlarım söz
5 bardak mısüpersin canım ya

Pek inanasım gelmiyorda bakma iste insanın karnı tokken söylemesi kolay oluyor binamızda spor salonuda var ama biz hiç kıymetini bilmiyoruz
canım ne kadar güzel bir imkanın var aslında. yazın zaten hiç gidilmez kapalı spor salonuna hazır kışken çok şahane değerlendirebilirsin

şimdi sana bu şekilde söylüyorum ama bizim burda da bedava plates var gitmiyorum

evet canım bende çok özlüyorum eski halimi ama herşey bizim elimizde . L beden bile olmuyor yaben hep eli boş geliyorum. L beden eşofman oluyor bir tek

evet canım bende çok özlüyorum eski halimi ama herşey bizim elimizde . L beden bile olmuyor yaben hep eli boş geliyorum. L beden eşofman oluyor bir tek
Allahim yardımcımız olsun canim en kısa zamanda yüzümüz gülsün inşallah :* esime diyorum ki bak lahana suyu icelim cildide guzellestiriyomus zaten lahananın kendi cildide guzel diyoor ahh belkide aklımız erkeklerinki gibi çalışsa hiçbir sorunumuz kalmayacak

evet canım ya düz mantık
canım sen spor salonu imkanını değerlendir eğer saat kısıtlaması yoksa. bizim buradaki plates insanların öğlen saati olabilir ama benim sabah saatlerime denk geldiği için gidemiyorum.
sabah sabah plates çok zor geliyor

Yok canim her Zamanda boş çocukların oyuncağı olmuş bütün aletler :) iste insanın imkanı ne kadar cok olursa o kadar umursanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…