82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kahvaltimmm

icinde beyaz peynir var canlar

oglen
bi kase dometes corba
marol salatasi

aksam

Mantar yaninda pul biberli naneli yogurt☺

Bu ekmek cok tok tutuyor canlar tam.tahilli sandvc ekmek Kahvaltida bunu yedim☺

icindede ekmek dolu degil ici aalınmış gibi

Kahvaltimmm

Eki Görüntüle 1745825

icinde beyaz peynir var canlar

oglen
bi kase dometes corba
marol salatasi

aksam
Eki Görüntüle 1745828

Mantar yaninda pul biberli naneli yogurt☺
süper olmuş yine kuzum. akşam menüne özellikle bayıldım. mantar ve yoğurt müthiş az kalorili ve tok tutan besinler
ben bugün foto çekemedim. yedikten sonra aklıma geldi çok aç hissettim de bugün kendimi
bu arada kombin fotolarına bayıldım. bir kaç saat sonra doya doya yorumlamak istiyorum. kısa yazmaya hiç niyetim yok evde misafir var canım.
ayrıca söylediğin programı yükledim güzelmiş. gece gün sonunda programın günlük sonuçlarını paylaşmayı düşünüyorum.

Saglikli bi yasam icin ilk basta buzdolabi degismeli ve bende yesillikle buz dolabini bogdum

tamam balimmmm bekliyorum opuyorum cok sagolasin fistigim☺

Eki Görüntüle 1745841 Eki Görüntüle 1745844

Saglikli bi yasam icin ilk basta buzdolabi degismeli ve bende yesillikle buz dolabini bogdum
imrenmemek elde değil
bakınca bile insanın iştahı açılıyor. hevesleniyor aman aman havuç, kabak, salatalık, brokoli, karnabahar, marul, ıspanak
hepsini ayrı ayrı çok severim.
ayrıca havuç, kabak, karnıbahar üçlüsünü tavuk yaptığımız fırın poşetlerine koyup çeşnisiyle birlikte fırınlamayı çok seviyorum. tabi ki fırınlamadan önce haşlıyorum. off canım çekti

Akşam yemeğim. Çiğ beyaz lahana salatası. Turp salata. Az haşlanmış karides. Bu arada con con değilim her gün karides falan
Burada bazen gerçekten çok ucuza bulabiliyorsunuz.

yürüyüşe çıkıyorum canlarım. hazır evde kalabalık. 2 gündür hareket adına hiç bir şey yok bende. dönüşte görüşmek üzere.

yarin yapicam canimmm benim ya benimde canim cektiii

Akşam yemeğim. Çiğ beyaz lahana salatası. Turp salata. Az haşlanmış karides. Bu arada con con değilim her gün karides falan
Burada bazen gerçekten çok ucuza bulabiliyorsunuz.Eki Görüntüle 1745866
kuzum benim harika menu ye kuzum mis gibo afiyet olsun

yürüyüşe çıkıyorum canlarım. hazır evde kalabalık. 2 gündür hareket adına hiç bir şey yok bende. dönüşte görüşmek üzere.

Kuzum tebrikler ben hic spor yapamadim sadece pazara gttm oda 20 dk anca yarindan itibaren spor yapmaliym

Limonlu zencefil cayim da hazir mis mis degil saka yaptim saka yaptim ama sicacik iciyim metobolizma hizlansin canlar

yarin yapicam canimmm benim ya benimde canim cektiii

kuzum benim harika menu ye kuzum mis gibo afiyet olsun

Kuzum tebrikler ben hic spor yapamadim sadece pazara gttm oda 20 dk anca yarindan itibaren spor yapmaliym
canım aynen 2 gündür zerre hareket yoktu bende de. zaten spor yapmayı seven bir insan değilim ki. yürüsek yeter bizimde sporumuz bu olsun
1.5 saat yürüdüm yaklaşık 8000 adım attım buna şükür.
yürürken bir spor salonunun önünden geçtim. millet bantların üzerinde koşuyor ağırlık kaldırıyor. tıklım tıkıştı valla. bana çok zor geliyor ya

Yuruyus candir kuzum en guzeli bende sporu sevmiyorum kuzum yuruyusu zor yapiyorum senide alkisliyorun 8000 adim harika kuzummnmm benim

menü paylaşalım bakalım
sabah: 3 orta türk kahvesi:75 kalori

öğle: 1 salatalık: 15 kalori
2 dilim peynir: 200 kalori
1 haşlanmış yumurta: 75 kalori

akşam: çiğ lahana ve turp salata: 30 kalori
haşlanmış karides: 250 kalori
500 gr yoğurt: 330 kalori
toplamda ne almışız : 975 kalori 1.5 saat yürüyüş yapıldı. 350 kalori diyelim

tabi ki kuzum işe yarar. ben günde 1 su bardağı tüketiyorum. demlediğim cezvede kalan olursa ziyan olmasın diye yarım su bardağı daha içiyorum.

Afiyet olsun kuzum benim sen hic ekmek yemiosun sanirim kuzum ne guzel ben ekmek yemeden yapamiyorum

alkis kuzuma harika gidiyosun alkislar kiymali boregime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…