82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Hatunlar merhabaaaa :) uzun bir aradan sonra bildirim gelmiş bakmadan yapamadım :) iyisiniz inşallah nerdeyse 1 sene olacak bu grupla başladığım serüven ama bir arpa boyu yol alamadım hatta ustunede aldım ne irade var ne azim sıfır hergun aksam yatağa yattığımda bitti artık zayıflayacağım yemeyeceğim diyorum ertesi gün aksamına kendimi yiyeceklerin basinda buluyorum :KK70:

Hatunlar merhabaaaa :) uzun bir aradan sonra bildirim gelmiş bakmadan yapamadım :) iyisiniz inşallah nerdeyse 1 sene olacak bu grupla başladığım serüven ama bir arpa boyu yol alamadım hatta ustunede aldım ne irade var ne azim sıfır hergun aksam yatağa yattığımda bitti artık zayıflayacağım yemeyeceğim diyorum ertesi gün aksamına kendimi yiyeceklerin basinda buluyorum :KK70:

O kimler gelmis hoşgelmiş kuzum :KK66:

Aynen nerseysw 1 senedir dostlugumuz var neguzel ama zayiflicaz INSALLAH obur senede korumak icin burda oluruz :KK66: gel bize katil fistik

kaçanlara gelince kase barbunya yemeği, 1 kase yoğurt, 3 tane galeta, yarım sandviç ekmeği arasına peynir:oops:
ilk yemeğe başladığımdan sona doğru yazdım canım. bak çıtam nasıl da hemen ekmek arasına doğru yükseliyor. mutfaktan kaçtım sonra:KK12:
bugün lahana çorbası yapıcam, biraz detoks niyetine hadi bakalım:KK49:

Afiyet olsun kuzum benim sen hic ekmek yemiosun sanirim kuzum ne guzel ben ekmek yemeden yapamiyorum :KK43:

alkis kuzuma harika gidiyosun alkislar kiymali boregime :KK66:
teşekkür ederim canım bende ekmeği severim ama yerine protein koyunca sanki ekmek isteğim azalıyor. mesela her öğlen haşlanmış yumurta mutlaka yiyorum. tok tuttuğunu hissediyorum.
eskiden çok kilo verdiğim bir diyette gece bile ekmeğe saldırmamak için haşlanmış yumurta yerdim:kk77:
ama bizimkilerin bu ara tost sevdası tııttu ki anlatamam. eve almışlar 8li hamburger ekmeği, 8li sandviç ekmeği kaç gündür nasıl dayanıyordum bir bilsen.hava soğuk ev her gün mis gibi sıcacık kaşar peynir kokuyor. iyi dayandım yani dün gece bir parça nefsimi körelttim gibi. :KK66:

aynen canım birebir aynı duygular içerisindeyiz. gel katıl voltranı oluşturalım:KK49:

lahana çorbam pişiyor şu an. içinde lahana, maydanoz ve soğan var. sonra hepsini rondoda çekip bol limonla hüpleticem.:kk77: dün gecenin acıcı çıksın bakalım:oops:

Lahana corbam. Bu sekilde 2 kase içtim. Son kaseyi de sonra icerim. Pek mükemmel bir tadi yok bıkmadan devam etmeye çalışıyorum.

Eklentiler

• 20160116_175439.jpg
    20160116_175439.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 20
günlük menü
sabah: 2 avuç beyaz leblebi: 142 kalori
1 orta türk kahvesi: 25 kalori

öğle: 2 kase lahana çorbası: 60 kalori

akşam: 8 adet köfte: 671 kalori
1 kase cacık: 71 kalori
toplam 961 kalori:KK200:

kaçanlara gelince kase barbunya yemeği, 1 kase yoğurt, 3 tane galeta, yarım sandviç ekmeği arasına peynir:oops:
ilk yemeğe başladığımdan sona doğru yazdım canım. bak çıtam nasıl da hemen ekmek arasına doğru yükseliyor. mutfaktan kaçtım sonra:KK12:
bugün lahana çorbası yapıcam, biraz detoks niyetine hadi bakalım:KK49:

Olsun lahanayla dengelersin fistigim :KK66:

teşekkür ederim canım bende ekmeği severim ama yerine protein koyunca sanki ekmek isteğim azalıyor. mesela her öğlen haşlanmış yumurta mutlaka yiyorum. tok tuttuğunu hissediyorum.
eskiden çok kilo verdiğim bir diyette gece bile ekmeğe saldırmamak için haşlanmış yumurta yerdim:kk77:
ama bizimkilerin bu ara tost sevdası tııttu ki anlatamam. eve almışlar 8li hamburger ekmeği, 8li sandviç ekmeği kaç gündür nasıl dayanıyordum bir bilsen.hava soğuk ev her gün mis gibi sıcacık kaşar peynir kokuyor. iyi dayandım yani dün gece bir parça nefsimi körelttim gibi. :KK66:

kuzum benim insanin cani neyazikki cekiyor annemde pogaca yapti bende dayanamadim yedim bi tane :KK43: haslanmis yumurta kesinlkle tokntutuyor bende yicem kuzum

canım ben gece krizleri için hazır bardak çorba var ya ondan alıcam çok güzel bastırıyor. yanına da en kötü 2 tane eti form bisküvi yerim. böyle evde ne varsa gözüm dönüp yemek istemiyorum:KK66:

o corbadan bende aliyim.oturunca insan kivraniyor :KK43:

lahana çorbam pişiyor şu an. içinde lahana, maydanoz ve soğan var. sonra hepsini rondoda çekip bol limonla hüpleticem.:kk77: dün gecenin acıcı çıksın bakalım:oops:

Kuzummm tadi ne yazikki cok kotu onun :KK43: Ama harika bi detoks corbasi afiyet olsun:KK66:

Lahana corbam. Bu sekilde 2 kase içtim. Son kaseyi de sonra icerim. Pek mükemmel bir tadi yok bıkmadan devam etmeye çalışıyorum.
Iradelisin bitanem cunku ben o corbaya acayip kılım:KK17::KK4:

günlük menü
sabah: 2 avuç beyaz leblebi: 142 kalori
1 orta türk kahvesi: 25 kalori

öğle: 2 kase lahana çorbası: 60 kalori

akşam: 8 adet köfte: 671 kalori
1 kase cacık: 71 kalori
toplam 961 kalori:KK200:

harikasin kuzum dunun dengesini kurmussun harika azimlisin balim:KK200:

Kahvaltım

Kepekli lor peynirli tost
1 bardak zencefil cayi

Öğlen
2 adet ince salam
1 dilim tt ekmek

Akşam
1 tabak barbunya
2 dilim tt ekmek
1 kucuk kase yogurt

araogun
1kucuk muz
1 pogacao_O

Neyazikki annemin yaptığı harika pogacalardan 1 tane yedim Boyutu kucuk unuda bugdaydi canlar ama yememen lazimdi:KK11:

kalori 1160 canlar:KK200:

Kuzummm tadi ne yazikki cok kotu onun :KK43: Ama harika bi detoks corbasi afiyet olsun:KK66:

Iradelisin bitanem cunku ben o corbaya acayip kılım:KK17::KK4:

harikasin kuzum dunun dengesini kurmussun harika azimlisin balim:KK200:
kuzum gece bir ton kalori al gündüz çorba iç faydası olurmu bilmem ama dengeleyim dedim:KK66: o çorbayı bende hiç sevmiyorum lahanayı çiğ yemek daha güzel gerçekten. limonlu limonlu süper oluyor:kk77:
yarın çok dikkat etmek istiyorum. ilk haftada tartı gününde az da olsa eksiyle başlamak istiyorum ki şevkim kırılmasın:KK49:

Kahvaltım

Kepekli lor peynirli tost
1 bardak zencefil cayi

Öğlen
2 adet ince salam
1 dilim tt ekmek

Akşam
1 tabak barbunya
2 dilim tt ekmek
1 kucuk kase yogurt

araogun
1kucuk muz
1 pogacao_O

Neyazikki annemin yaptığı harika pogacalardan 1 tane yedim Boyutu kucuk unuda bugdaydi canlar ama yememen lazimdi:KK11:

kalori 1160 canlar:KK200:
canım süpersin o bir tanecik poğaça zaten en fazla 2 dilim ekmek kalorisi olmuştur. bir taneyle kendini frenlemişsin canım o çok güzel ben olsam ooo :KK53: o kadarcık olur anne poğaça yapmış yenmez mi:KK49:nazi kampında değiliz ya olacak okadar:KK76:

kuzum gece bir ton kalori al gündüz çorba iç faydası olurmu bilmem ama dengeleyim dedim:KK66: o çorbayı bende hiç sevmiyorum lahanayı çiğ yemek daha güzel gerçekten. limonlu limonlu süper oluyor:kk77:
yarın çok dikkat etmek istiyorum. ilk haftada tartı gününde az da olsa eksiyle başlamak istiyorum ki şevkim kırılmasın:KK49:
Kuzum olsun yine dengelemissin aman nasil olsa yedim diye biraksan diyet mahvolur sen dengeledin bence fistik :KK66: bende cig daha cok seviyorum lahanayi kuzum :KK66:

canım süpersin o bir tanecik poğaça zaten en fazla 2 dilim ekmek kalorisi olmuştur. bir taneyle kendini frenlemişsin canım o çok güzel ben olsam ooo :KK53: o kadarcık olur anne poğaça yapmış yenmez mi:KK49:nazi kampında değiliz ya olacak okadar:KK76:
Kuzum dayanamadim valla hani tost kokusu diyosun ya aynen pogacada oyle koktu canim gitti valla :KK66: sagol kuzum destegin icin cansin:KK66:

X