82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

menü bilançosu efendim
sabah:
bitki çayı, 3 orta türk kahvesi : 75 kalori

öğle:
2 domates:30 kalori
1 salatalık:15 kalori
2 dilim yağlu peynir: 200 kalori
1 kaşık zeytinyağı: 53 kalori

akşam:
tereyağlı karides: 550 kalori rahat var.
patates salatası :214 kalori

ne almışız toplamda: 1137 kalori spor hiç yok
yarın daha fresh beslenmeye çalışıcam öpüyorum

3 gün önce 30 tane squat yaptım bacaklarım hala nasıl ağrıyor. koltuğa oturup kalkarken hele uff
aslında şunu da anlıyorum ki squat çok etkili bir hareket ve benim vücudum gerçekten çok ham

Benim balım süpersin

aynen canım ya. bol kalorileri biraz kesince mi oldu anlamadım. 3 saattir 50 tane kol hareketini yapayım bari diyorum ona bile üşeniyorum en azından 50 tane kol yapayım bari yatmadan

Tabi balim kalorinaz aliyorux ister istemez enerji az aliyor Yarin bi temizlik yapacam valla gozumde buyuyor

Olsun kuzum 1100 kalori bisi degil diyette olmasam valla ben gunde 3000 aliodum sanirim Asimla 1200 1500 araliginda alabilirsin kalori diolar ben 1200 gecmemeye ozen gostrrcem kuzum

3 gün önce 30 tane squat yaptım bacaklarım hala nasıl ağrıyor. koltuğa oturup kalkarken hele uff
aslında şunu da anlıyorum ki squat çok etkili bir hareket ve benim vücudum gerçekten çok ham

kuzum benim bacak bolgem kilolu ya dizime baski yapoo ben sguati hec sevmiyorum ben yuruyus yapicam leslie yapicm boynum gecsin

bende canım aynı şekilde gün içinde 3000 kalori çok rahat alıyordum. gündüz canım birşey istemez ama geceleri ekmek arası alışkanlığım vardı, neyse ki geçti

canım squat yaparken ayak parmakları yukarda olacak şekilde topuktan kuvvet alarak yapınca daha kolay oluyor. ama yine de bende sevmiyorum.

Dogrudur kuzum ya bende sguati sevmiyorum en guzeli 1 bucuk saat yuruyus

Önerilerin için çok teşekkür ederim sekerlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…