82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

gece öyleydim kuzum önce barbunya sonra galeta amann.. dedim sandviç ekmeğini aldım elime yarısında bıraktım ne oluyo napıyorum yine ben diye
Kuzum bu dunyada en zor seylerden biri yemek iradesi cok zor kuzum biz yine iyiyiz cok sukur

sende birtanesin bebeğim iyiki varsın o paylaştığın kombinlerden en çok hangisi hayalin. ben son pembeliye, bir de ilk turkuaza bayıldım

sagol ballilokmam

kuzum hayalim pembe hayalimmmm ya olucak dimi kuzum ya

Kuzum bu dunyada en zor seylerden biri yemek iradesi cok zor kuzum biz yine iyiyiz cok sukur

sagol ballilokmam

kuzum hayalim pembe hayalimmmm ya olucak dimi kuzum ya
tabi ki olucak bebişim hemde en güzelinden. zaten o imkansız bir hayal değil bebeğim piyangodan para çıkması gibi. sadece 1 kaç ay sonra ulaşacağın hedef. ben inanıyorum alacak ballı lokmam

2.5 lt suyumuda içmiş bulunuyorum ama hatunlar afedersiniz ama ben çok kotu kabızlık sorunu yasıyorum bana tavsiye verebilecek var mı ? Yoksa ilaç alacağım

tabi ki olucak bebişim hemde en güzelinden. zaten o imkansız bir hayal değil bebeğim piyangodan para çıkması gibi. sadece 1 kaç ay sonra ulaşacağın hedef. ben inanıyorum alacak ballı lokmam

INŞALLAH bitanem iyiki varsin ya INŞALLAH giyicem sonra sana foto atarim

Eki Görüntüle 1746817 2.5 lt suyumuda içmiş bulunuyorum ama hatunlar afedersiniz ama ben çok kotu kabızlık sorunu yasıyorum bana tavsiye verebilecek var mı ? Yoksa ilaç alacağım
canım sakın kafana göre ilaç alma. bir arkadaşım bağımlısı olmuştu resmen sürekli dozu arttırmak zorunda kalıyordu vücut aynı doza alıştığı için. en son her gün 1 film tablet içiyordu. ben üç beş bir şey biliyorum. şimdi kardeşim gazoz istedi bakkla gidip 5 dakika sonra yazıyorum canım

canım gayet diyet menüsü olmuş bir tek patates cipsi var orda olmaması gereken o da çok az olmuş zaten. ben tadını alsam bırakamazdım
Canim zaten ben ne yiyorsam aksam yiyorum evde tekken açlığı hiç hissetmiyorum ama eşim gelince bütün düzen tepetaklak oluyor yemeyi içmeyi öyle seviyor ki o yerken iştaha geliyorum

Kızlar bende titreşim aleti var acaba ise yarar mıki ya 3-4gundur takıyorum
canım bende bir ara popoya kullandım. sadece karın bölgesi için zararlı diyorlar. tüm hayati organlarımıza zarar veriyor titreşimlerden dolayı. özellikle böbreklere zararlı diye biliyorum.
ayrıca kabızlık için uyguladıklarım:
1: sabah ılık su içine saf zeytinyağı
2: sabah domates suyu içine saf zeytinyağı,limon suyu karışımı
3: keten tohumu kapsülü. eczanede satılıyor ben solgar marka kullanmıştım. gnc de var ama daha pahalıdır. çok faydasını görmüştüm uzun süre kullandım alışkanlık yapmadı. ve en önemlisi ishal de yapmadı afedersin. çantamda taşıyordum bir dönem. hatta tekrar alıcam biarz da diyete katkı olsun diye
zeytinyağı domates suyu karışımı hala aklıma estikçe yaparım.
umarım yardımcı olmuşumdur.

Çok sağol canim benim uygulayacağım

Canim zaten ben ne yiyorsam aksam yiyorum evde tekken açlığı hiç hissetmiyorum ama eşim gelince bütün düzen tepetaklak oluyor yemeyi içmeyi öyle seviyor ki o yerken iştaha geliyorum
bende akşam yemeği insanıyım canım ayartılmaya da akşamları çok müsaitim. sabah kahvaltıda canımın istemediği poğaçayı akşam koklamaya başlıyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…