82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

menü bilançosu efendim
sabah:
bitki çayı, 3 orta türk kahvesi : 75 kalori

öğle:
2 domates:30 kalori
1 salatalık:15 kalori
2 dilim yağlu peynir: 200 kalori
1 kaşık zeytinyağı: 53 kalori

akşam:
tereyağlı karides: 550 kalori rahat var.
patates salatası :214 kalori

ne almışız toplamda: 1137 kalori spor hiç yok
yarın daha fresh beslenmeye çalışıcam öpüyorum:KK200:

3 gün önce 30 tane squat yaptım bacaklarım hala nasıl ağrıyor. koltuğa oturup kalkarken hele uff:KK43:
aslında şunu da anlıyorum ki squat çok etkili bir hareket ve benim vücudum gerçekten çok ham:oops:

Menulerimle karsinizdayim canlar :nazar:

KAHVALTIM
Eki Görüntüle 1744857
mis gibi kahvaltiydi :KK66: icinde zeytin lor peynirli omlet ekmek yemedim
yaninda süt ictim :KK66:

ÖGLEN
Eki Görüntüle 1744860
patetesi hasladim ustune bi tatli kasigi yagla havucu kavurdum ustune koydum yogurt maydonoz mis gibi oldu 3 yemek kasigi tabagima koyup yedim yanindada sekersiz cay canlar ekmek yine yok :KK66:

AKSAM
Eki Görüntüle 1744862
Canlar dunku yemegimin aynisini yedim oyuzden tekrar foto cekmedim dun cektigim fotoyu tekrar koydum gorsellik bozulmasin :KK66: yaninda buyuk kase salata yedim K kafsinkaf35 kuzum onerine uydum salata ekledim yemegime:KK66:
Benim balım süpersin:KK19:

aynen canım ya. bol kalorileri biraz kesince mi oldu anlamadım. 3 saattir 50 tane kol hareketini yapayım bari diyorum ona bile üşeniyorum en azından 50 tane kol yapayım bari yatmadan :KK66:

Tabi balim kalorinaz aliyorux ister istemez enerji az aliyor Yarin bi temizlik yapacam valla gozumde buyuyor :KK66:

menü bilançosu efendim
sabah:
bitki çayı, 3 orta türk kahvesi : 75 kalori

öğle:
2 domates:30 kalori
1 salatalık:15 kalori
2 dilim yağlu peynir: 200 kalori
1 kaşık zeytinyağı: 53 kalori

akşam:
tereyağlı karides: 550 kalori rahat var.
patates salatası :214 kalori

ne almışız toplamda: 1137 kalori spor hiç yok
yarın daha fresh beslenmeye çalışıcam öpüyorum:KK200:

Olsun kuzum 1100 kalori bisi degil diyette olmasam valla ben gunde 3000 aliodum sanirim :KK66: Asimla 1200 1500 araliginda alabilirsin kalori diolar ben 1200 gecmemeye ozen gostrrcem kuzum:KK66:

3 gün önce 30 tane squat yaptım bacaklarım hala nasıl ağrıyor. koltuğa oturup kalkarken hele uff:KK43:
aslında şunu da anlıyorum ki squat çok etkili bir hareket ve benim vücudum gerçekten çok ham:oops:

kuzum benim bacak bolgem kilolu ya dizime baski yapoo ben sguati hec sevmiyorum ben yuruyus yapicam leslie yapicm boynum gecsin :KK66:

Tabi balim kalorinaz aliyorux ister istemez enerji az aliyor Yarin bi temizlik yapacam valla gozumde buyuyor :KK66:

Olsun kuzum 1100 kalori bisi degil diyette olmasam valla ben gunde 3000 aliodum sanirim :KK66: Asimla 1200 1500 araliginda alabilirsin kalori diolar ben 1200 gecmemeye ozen gostrrcem kuzum:KK66:

kuzum benim bacak bolgem kilolu ya dizime baski yapoo ben sguati hec sevmiyorum ben yuruyus yapicam leslie yapicm boynum gecsin :KK66:
bende canım aynı şekilde gün içinde 3000 kalori çok rahat alıyordum. gündüz canım birşey istemez ama geceleri ekmek arası alışkanlığım vardı, neyse ki geçti
:KK66:
canım squat yaparken ayak parmakları yukarda olacak şekilde topuktan kuvvet alarak yapınca daha kolay oluyor. ama yine de bende sevmiyorum. :KK12:

bende canım aynı şekilde gün içinde 3000 kalori çok rahat alıyordum. gündüz canım birşey istemez ama geceleri ekmek arası alışkanlığım vardı, neyse ki geçti
:KK66:
canım squat yaparken ayak parmakları yukarda olacak şekilde topuktan kuvvet alarak yapınca daha kolay oluyor. ama yine de bende sevmiyorum. :KK12:

Dogrudur kuzum ya bende sguati sevmiyorum en guzeli 1 bucuk saat yuruyus :KK66:

ağırlıklı yürüyüş süper bebeğim. geçen gün yağmur yağarken mecbur yürümek zorunda kalmıştım. bende o gün 10 kilo ağırlıkla yürümüştüm :KK49:dirsekleri kır ağırlığı dağıt canım. sonrasında boynun ağrır benim öyle oldu:KK66:

Önerilerin için çok teşekkür ederim sekerlik :KK66:

FB_IMG_1452832514348.jpg

ALLAHIM nasip ederse zayiflayip bu kombini yapicam yagsiz dertsiz INŞALLAH :KK68:

X