82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Balim ozmn azcik cis yiyimmm saka saka cok tatlisin baklavam cok sagol kuzum soyle dusunuyorum 3 5 kilo verymde Arada kendimi sevindrym diyorum balim

squatmi kuzum selulute iyi geliomus
sende çok tatlısın ballı kaymağım banim
selülit için squat birebirmiş canım hiç selülitim kalmadı diyen bile var tabi ne kadar sürede olur bilmem ama kişiye göre değişir tabi ki. azimliyim bebeğim squat 30 günü tamamlıcam . nette squat yapanlara bakınca 14. günde bile çok farkedilir değişimler var.
sadece 30 günlük programda günler arttıkça sayıda artıyor ya o biraz zorlayacak ama bu sefer bırakmam

geleyim dengesiz bir menüyle daha
sabah: 1 bardak süt, şekerli kahve
öğle: 2 haşlanmış patates, peynirli biber salata
akşam: kumpirannem almış önüme koydu. kendi halimde olsam dış faktörler olmasa birşeyler olucak ama işte
bitki çayımı hüplettim 1 bardak
bugün squat 4. günüm yani yok. hala bacaklarım ağrıyor özellikle arka bacak fena. aslında güzel bir şey, yağlanma ve selülit tabi ki de arka bacakta

squat 5. gün tamamdaha hızlı yapmaya başladım artık
sabah: 1 bardak süt, 1 muz
öğle:1 tane karışık sandviçin içi ekmeğini yemedim
ara: 1 nar, 1 mandalina
akşam: öğlenin aynısı oldu ya off. bizim burda kömürde sandviç meşhurdur da süperdir, nefistir, bir tanedir.

Balim hedege dogru adimlarla gidiyosun tebrik ederim kuzum kuzu kkda yazamadim cevapla butonuna basiyom olmadi sanirim netten... simdi grebldim.

yağmur nerdesin kuzum niye uğramıyorsun takıma ne yapıyorsun merak ediyorum yazmıyonda bende çekindiğimden yazmıyorum umarım iyisindir?

Merhaba canlar yine ben geldim. Gelinlik icin verdigim mucadeleyi kazanmistim cok sukur ama yeniden bu 6 ay icinde bazi olumsuz nedenlerden dolayi kilo aldim kilo aldikca rejime baslamak istedim ama kalben hazir olmadigim icin devam edemedim ama artik kararliyim biliyorum isteyince oluyor daha saglikli bi sekilde zayiflicam INŞALLAH

Yeniden basliyorum ALLAHIN izniyle

Burda bana cok destek olan arkadaslarim vardi hepinizi cok özledim

Nickimide masal perisi yaptim

Ben sanirim 80lere gelmeyince aklim basima geliyor

GÜNCEL KİLOM 81.500

Hedef kilom 65

Sure 11 ocak _23 nisan ( 3bucuk ay)

Diyet secimi: Kalori sayimi

Tartilma surem: 2 haftada 1

Tarti günüm Pazartesi

Spor Haftanin 5 günü yürüyüş yada leslie

Bana katilmak isterseniz buyrun gelin canlar

Ünlü sözümle yazimi bitiriyim

Tarti hep yüzünüze gülsün prensesler

HAYDi BiSMiLLAH

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunaydin yagmurcum o zamanlar sana bisey demistim ama dinlemedin beni yagmur az yeme saglikli beslen sonra koruman zor olur yiyemiyorum diyordun kisa zamanda verdin hizlicada aldin gel bu kiloyu 6 ayda ver ama geri alma bedeninede zarar verme sevgiler...

Uzun zamandır bildirim gelmiyordu görünce gireyim dedim
Yeniden hoşgeldin yağmurcum bende yasom7272 ablama katılıyorum hızlı verilen kilolar hızlı geri alınıyor abla sözü dinle ben 72 de kaldım
Şuan çocuklarda bende yatak döşek yatıyoruz ev karantinaya alındı resmen salgın var ailecek dökülüyoruz
Yasemin ablam sen nasılsın gelmişken 7. Takımada baktım dünyanın ne kadar boş olduğunu gördüm birsürü insan var ve kuran okumasını bilmediklerini yazmış çoğusu çok üzüldüm neyse bu konular benim kanayan yaram deşmeyeyim daha fazla
Bende size katılmak isterdim ama kendimi hiç hazır hissetmiyorum ve şu cümleleri bile yazarken kollarım koptu resmen
Size diyetinizde başarılar diliyorum Rabbim kolaylık versin
Inşallah kısa zamanda bende toparlanıp aranıza dönerim sevgiler

Sagliklica vericem ablacim tesekur ederim kendimi hazir hissediyorum hem pskolojik hem bedenen

Gecmis olsun ablam guzelce dinlenin cok uzuldum ALLAHA emanet olun

cok tesekkur ederim öpüyorum basim gozum ustune kendini hazir hissedince gelirsin

hoşgeldin canım, yasemin ablanın sözünü dinle bence, bir anda azaltma yediklerini, takipteyim seni, öpüyorum

Kahvaltım
1 dilim tt ekmek
1 haslanmis yumurta
Yesillik
1 bardak ihlamur

Öğlen
3 adet sebze köfte
1 kase pul biberli yoğurt
2 dilim tt ekmek

Akşam
1 kase yoğurt çorbası
1 kase marol salatasi
1 dilim tt ekmek

ara öğün

1 portakal
1 elma
1 salatalik bilendrda sivi haline getirdim ictim ☺

canım merhaba. tekrar seni burada görmek çok güzel. sen bir karar verdin mi herşeyi tam yapıyorsun zaten canım ben sana inanıyorum. özlemişim seni gel beraber bitirelim artık şu işi

Bitirelim kardesim suan kalben hisediyorum simdi hazirim cok tesekkur ederim sen rejim yapiomusun kuzum varmisin bu sefer seni yalniz birakmicam kuzum varmisin

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitirelim kardesim suan kalben hisediyorum simdi hazirim cok tesekkur ederim sen rejik yapiomusun kuzum varmisin bu sefer seni yalniz birakmicam kuzum varmisin
tabi ki seninle varım canım benim. bildirim gelince sevindim hatta. ben devam ediyorum canım 70 kiloda kaldım. ( çok güzel devam etmişim dimi )2 ileri bir geri. bazen tartıda 69 lardayım bazen 70 lerde ama 71 olmuyor çok şükür. haydi haydi gitsin göbüşlerimiz destek olalım birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…