82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sporummm

1 saat yürüyüş ama sporumu cogaltcam boynum tutuldugu icin az yaptimmmm

K kafsinkaf35 kuzum 1 saat yurusle kac kalori tam olarak unutmusum

canım 1 saat yürüyüş orta tempolu 250 kalori civarında kişinin kilosuna yaşına göre tabi ki küçük oynamalar olur.

peki kiymali böreğim sagolasin

tatli atistrmalik
ince ince elmalari dogra ustune limon sur kuzum kararmasin sonra tarcin sur ustune firina at kuzum kurut mis gibi

cips
elmalarini ince icne dogruoz baharatlarla avuyoruz yer elmasi olursa daha ii olur sonra yine firinla buda tuzlusu kuzum

belki biliosunudr ama yinede soylym fistik

tatlıyı biliyordum ama tuzluyu hiç duymamıştım. teşekkür ederim canım tarifin için cips manyağı biri olarak

Sagol cancagzim kuzum sence bacak icin yuruys yeterli olmazmi ole dusunuom mesala gunde 1 bucuk saat yuryus az mi
sadece yürüyüş tabi ki yeterli olur canım. birkaç harekette kaymağı olur. en uzun kaslar bacaklarımızda ve çok kalori harcarlar.fakat yürüyüşte aynı kasları çalıştırırız sürekli, biraz hareketle ben de burdayım beni de unutma arada farket diyen kaslarımızı çalıştırırız, sıkılaşırız.
mesela ilk squat yaptığım zaman arka bacak kaslarım nasıl acıyordu, hiç çalıştırmamışım demek ki bugüne kadar

canım kiraz sapını sormuştun. bende bir zamanlar tavsiye üzerine başlamıştım. kekikle birlikte yapınca göbek gidiyor resmen.
dal kekik ve kiraz sapını cezveye koyuyorum. üzerine sıcak su ekleyip, ağzını kapatıp en az 10 dakika bekletiyorum. kesinlikle ocakta kaynatılmamalı bambaşka bir şey oluyor çünkü. demle usulü hazırladığım çayımı süzüp limon sıkıp içiyorum.
sabahları aç karnına daha iyi sonuç veriyor. ben bugün başladım hadi bakalım gitsin bu göbüş artık. 3 kat resmen ya

tatlıyı biliyordum ama tuzluyu hiç duymamıştım. teşekkür ederim canım tarifin için cips manyağı biri olarak

Bende cips manyagiyim kuzum tuzluyu yapacam

Arada degistirmek lazim kuzum haklisin kuxum ben biara cok sguat yapiodum ya dizlerim cok kotu agridi korktum.bende oyuzden yuruyus mekik yan hareketi duusniom

findik ne kadar koyalim bende baslicam yarin alym persembe basliym

kuzum 1 dal kekik 1 kalem boyutunda 2 dal kekik, 12 tane kadar kiraz sapı yeterli oluyor canım tek sefer için. suyunu yarım litre ekliyorum göz kararı. 2 su bardağı çıkıyor böylece. afiyet olsun şimdiden canım. tadı acı oluyor mutlaka limon sıkmanı tavsiye ederim

Tamam bal haydi bakalim

canım haklısın squat bir süre sonra dizlere fena yük bindiyor. kendini enerjik hissetiğin zamanlarda yapılacak birşey. ben geçenler 1 hafta düzenli yaptım sonra bıraktım. hergün yapan var bırakmadan helal olsun ama çok ağrım olunca bırakıyorum.
mekik yan mekik de güzel canım. çok güzel mekik çektiren bir aletim vardı. lastiği koptu yenisini almam gegerek desteksiz mekik çekemiyorum. boynum çok fena ağrıyor

Evet kuzum agri yapio.mekikte sguatrda haklisn hersenden onemlisi saglik dikkat et boynuna balim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…