82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kendine hakszlik etme insaniz kuzum canimiz cekiyor olsun azda olsa yenir sporla telafii ederiz onumuzde 3 4 ay var yavas yavas sklmadan vericez balim kilolari merak etme sen kiymqli boregim
canım ben göz hakkı kadar yemiyorum işte nasıl olsa bozdum mantığı oluşuyor ve bu huyum çok kötü biliyorum. herşeye rağmen başarıcaz bebeğim.

canım ben göz hakkı kadar yemiyorum işte nasıl olsa bozdum mantığı oluşuyor ve bu huyum çok kötü biliyorum. herşeye rağmen başarıcaz bebeğim.
Kuzum yemek yememek cok zor bisi irademizi bazen tutamiyoruz ne yazikki ama olsun biz bu yola bas koyduysak bu sefer olacak bence

Ayda 7 gitse ne guzel olur
Hamileyken cok yedim kuzum sanirim pskolojik sonrada diyete baslicam diye diye yedim al sonuc bu
kendine haksızlık etme canım canın çekmiş yemişsin sonuç o kadarda kötü değil ki. ilk çıktığın maratondan daha kısa bir yol var önünde ve ben seni tanıyorum kocaman bir disiplinin ve azmin var. dedim ya ben sana kendimden daha çok güveniyorum. bir benim menü paylaşımıma bak bir seninkine ben istikrar sağlayamazken sen bir yaptın mı pir yapıyorsun derler ya aynen öylesin.
bu arada kuşum ayda 7 kilo hayal değil ki spora ağırlık verelim olur mis gibi

Seninle guzel bi dostlugumuz oldu basararak bunu taclandiralim kuzum cok tesekur ederim iyiki varsin bende sana cok guveniyorum INSALLAH kuzum basaricaz balim

Menum

sabah
Kepek ekmegine peynirli sandviç
1 bardak sut

öğlen
1 kase corba
1 kase yogurt

aksam
pirasa yemegi
1 kase yogurrt

bende denge yoksunu menü paylaşayım
sabah:1 bardak süt, şekerli kahve
öğle: 3 adet haşlamış patates, 1 dilim peynir, 3-5 tane kızarmış patates
akşam: kocaman bir kase marul salatası, 1 kase yoğurt, 1 tane biber dolması
kaçamak kaçamak üstüne, kaçan kaçana bir avuç çiğdem yedim bir de çok lazımdı çoookkk
henüz sporumu yapmadım biraz daha aktif birşeyler yapayım barisquattan bacaklarım ağrıyor hala şu hamlık geçse artık zor yürüyorum vesselam

cok ciss yok kuzum yaaaa bi tane biber dolmasondan bisicik olmaz
squat 3. gün tamam
tebrikler findigim

süpersin canım bir kere de kaçamak asla olmuyor sende yaptın mı tam yapıyorsun bebeğim disiplinlisin bir kere kaçamaklı menü yaz 200 squat yaparım o kadar yani

Balim ozmn azcik cis yiyimmm saka saka cok tatlisin baklavam cok sagol kuzum soyle dusunuyorum 3 5 kilo verymde Arada kendimi sevindrym diyorum balim

teşekkürler canım bugün çok zorlanmadım alışıyorum galiba 10. gün aynaya bakmayı düşünüyorum bakalım ne olacak selülite birebir diyorlar, bendede var birascık bakalım
squatmi kuzum selulute iyi geliomus

Menum
sabah
1 kase corba
1 dilim ekmek

öglen
1 kase yumurta salatası
1 adet etimek

aksam
Mangalda hamsi
marol salatasi
1 dilim ekmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…