82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

balım harıka menu harıka spor sen harıkasın :KK66: kahveden vazgecme kuzum ama 1 ındır ozmn hıc bısıcık olmaz :KK66:

afıyet olsunnnn kuzucum kendını kasma bız yola basvurduk olucak basarıcaz INSALLAH :KK66:
olacak değil mi bebeğim ya . olsun lütfen çok istiyorum ben artık :mad: bozmadan gitsem biliyorum ki olacak ama bazen çok iradesiz olabiliyorum.
yarına sporu artırıcam canım biraz göbek ve üst bölgeye de yoğunluk vericem. aklımda güzel bir program var yarına yapıcam umarım canım:KK49:

Dunku foto canlarim yeni yukledom. Keske 60.1 olsaydi

Eklentiler

• 20151109_153959.jpg
    20151109_153959.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 45
kafsinkaf35 .!.:
olacak değil mi bebeğim ya . olsun lütfen çok istiyorum ben artık :mad: bozmadan gitsem biliyorum ki olacak ama bazen çok iradesiz olabiliyorum.
yarına sporu artırıcam canım biraz göbek ve üst bölgeye de yoğunluk vericem. aklımda güzel bir program var yarına yapıcam umarım canım:KK49:
Kim tutar kuzumuuuu hadi bakalim :KK66: kuzum kafamdaki subat martta istedgmz hale gelicez INSALLAH basaricaz kuzum beraber:KK66:

Dunku foto canlarim yeni yukledom. Keske 60.1 olsaydi
Kuzum ben sanirim tartilmadim ama 76 77 olmusumdur ya ah ah ne guzel inmistim 6lara zor gunler yine 7li sayilara atti beni :KK43: ama kuzum yeniden basarmaliyim :KK43: kuzum sen 2 kilo versen 6lari goruceksin uzulme basarirsin ben sana guveniyorum kuzum benim :KK66:

Kuzum ben sanirim tartilmadim ama 76 77 olmusumdur ya ah ah ne guzel inmistim 6lara zor gunler yine 7li sayilara atti beni :KK43: ama kuzum yeniden basarmaliyim :KK43: kuzum sen 2 kilo versen 6lari goruceksin uzulme basarirsin ben sana guveniyorum kuzum benim :KK66:
balım kaymağım benim beraber başarıcaz bebeğim.:KK49: dediğin gibi en geç şubat veya martta hedefimize ulaşmış olucaz. :KK66:bebeğim kısa sürede almışsın kiloyu çok çabuk atarsın üzerinden, yerleşmiş bir kilo değil sonuçta.:KK76: ben sana kendimden daha çok güveniyorum canım. azimle birlikte başarıcaz :KK200:

kesinlikle balim 1 ay bakalim bize ne katacak squatcik :KK66:
Kuzum ya eski fotolarima baktim nasilda zayifmisim ya :KK43:
evet canım bir ay denemekte fayda var, hala bacaklarım acıyor fıstık. :KK66:
canım tekrar eski haline en kısa zamanda döneceksin. tekrar yapıcaksın bunu balım. sakın umutsuzluğa kapılma. 15 kilodan fazla verdin sen ve süreci ben biliyorum. tekrar başaracaksın canım :KK200:

balım kaymağım benim beraber başarıcaz bebeğim.:KK49: dediğin gibi en geç şubat veya martta hedefimize ulaşmış olucaz. :KK66:bebeğim kısa sürede almışsın kiloyu çok çabuk atarsın üzerinden, yerleşmiş bir kilo değil sonuçta.:KK76: ben sana kendimden daha çok güveniyorum canım. azimle birlikte başarıcaz :KK200:
kuzum cok sagol guvendigin icin :KK66: bakalim martta yeni ciciler alma zamani hu hu dimi ortak :KK66: hersey cok guzel olucak INSALLAH kuzum

evet canım bir ay denemekte fayda var, hala bacaklarım acıyor fıstık. :KK66:
canım tekrar eski haline en kısa zamanda döneceksin. tekrar yapıcaksın bunu balım. sakın umutsuzluğa kapılma. 15 kilodan fazla verdin sen ve süreci ben biliyorum. tekrar başaracaksın canım :KK200:
balim haklisin ümitsizlik yapmiyim kenfimize guvenelim basaralim beraberce :KK66:

evet benimde agriyor kuzum oh olsun yaglara gidicek:KK49:

Menum

sabah
yarim simit
limonli sekersiz cay
az peynir
Biber
domates:KK66:

Öğlen
1 kase tarhana corbasi
1 kase yogurt

Akşam
1 tabak tavuk sote
1 dilim tahil ekmek
havuc salatasi

:KK9::KK9::KK9:

süpersin canım menünde çok güzel. süper bir menü başlangıcı olmuş :KK5:
ben henüz sporumu yapmadım mutlaka yapıcam bugün ve bildiricem. yediklerim faciaydı evde mis gibi pişi yapmışlar bende yedim offf:KK17:ne oldu yedimde yani bir ton pişmanlık başka da birşey değil. bir daha yapmıycam asla:KK20:
bende böyleyim işte iki ileri bir geri :KK43:

süpersin canım menünde çok güzel. süper bir menü başlangıcı olmuş :KK5:
ben henüz sporumu yapmadım mutlaka yapıcam bugün ve bildiricem. yediklerim faciaydı evde mis gibi pişi yapmışlar bende yedim offf:KK17:ne oldu yedimde yani bir ton pişmanlık başka da birşey değil. bir daha yapmıycam asla:KK20:
bende böyleyim işte iki ileri bir geri :KK43:

Kendine hakszlik etme insaniz kuzum canimiz cekiyor olsun azda olsa yenir sporla telafii ederiz onumuzde 3 4 ay var yavas yavas sklmadan vericez balim kilolari merak etme sen kiymqli boregim:KK66:

X