82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Merhaba kızlar azmimize hayran kaldım ben de doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum Son 5 7 kilom kaldı ama koptum diyetten toparlanamıyorym . Su an tatildeyim 3 ay yeme düzenim alt üst oldu sıkıntıdan Yemeğe verdim kendimi . Boyum 170 kilom su an 70 bayramdan önce 68 bile görmüştüm . Yazın bir Sürü düğün var ve benim eski bütğn şık kıyafetlerim 38 beden su an 40 A giriyorum ama sıkıldım7 Li rakamlardan yaza bu işi bitirmek istiyorum nasıl toparlanmam gerek su an bilmiyorum kasımdan beri günlük tuttum Mayıs'tan sonra bıraktım günlüğü diyetten de koptum sanırım dönmem Lazım . Ben 15 ayda 15 kilo verdim yaklaşık 1 1.5 kilo vererek başardım bunu daha faxlası neden olmuyor neden

Sabah
Cavdardan tost
Bir zeytin
Cay

Öğlen
Uç minik patlıcan dolması
Bir tabak yoğurt

Aksam
Soda
Acikmadim

Su
İki olmuştur

Spor yürüyüş
Squat
Jillian

Merhaba arkadaşlar azminize hayran kalmamak elde değil. Ben de bir haftadır diyet ve spor yapıyorum 84'ten 82'ye düştüm. ilk hafta için nasıl sizce

yağmurummm kuzumm biliyorum çok yoğunsun yeni hayatın yeni yuvan hayırlı olsun inşallah hep mutlu olun emii

süpersin canım bende 71 e inebildim anca. tıngır mıngır diyet yapıyorum çok kaçamak var, benimde diyetim çok dağınık bende toparlanamadım kuzum. 71 e de şükür diyorum artık
tarifini mutlaka yapıcam bayılırım pastane poğaçasına

canım tarifini yaptım geçen gün çok güzel oldu misssbu yarışmada sana nasıl destek olabilirim oy mu veriyoruz anlayamadım.

Canim Günlüğüm ve bitanecik dostlarim sizleri cok özledim ben cok zor seyler yasadim evlendim evlilgimin 3.gunu babam baypass amaliyati oldu cok zordu ogunler..daha sonra hamile kaldim cok mutlu oldum ilac oldu bana ama bebegimi sknti uzuntuden kaybettim dusuk yaptim kurtaj oldum oyle cok canim yandi ki bebegimi kaybetmek pskolojik beni cok etkiledi daha sonra babam 1 amaliyat daha oldu onun uzuntusu derken bedenen ruhen çöküş yasadim ne evliligimi anladim nede mutluluğumu...cok zor bi dönem gecirdim cok sukur babam iyi hamd olsun benim icin ayaga kalkmamin tek sebebi babamin sagligi cok şükür ALLAHiMA amaliyatlar olumlu gecti daha iyi olur INSALLAH...ALLAHIM hepimizi korusun INŞALLAH canlar

4 ayda Hamilelikten ve duzensizlikten yine kilo aldim suan 75 kilo olmusum... 1 kasimda yeniden guzellikler icin baslicam yeni umut yeni hedef yeni bi beden icin cok sukur simdi 82 degilim 15 kilo vermem gerekecek kendimde o gucu goruyorum artik basarmaliyim yeni bi ben icin ALLAHiN izNiyle..hedefim 60 kilo canlar... benle devam etmeniizi cok isterim basim gozum ustune sizleri cok seviyorum prensesler grubuu

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahh meleğim benim allah yardımcın olsun insalah bundan spnraki zamanlarda bir daha böyle şeyler yaşamazsın bitanem senin aznine hayranım sen gene yaparsın bi kaç ayda :)

hoşgeldin canım, üzücü şeyler yaşamışsın İnşallah bundan sonra her şey daha güzel olur, baban sağlığına kavuşur, yeniden kilo verirsin ve yeniden hamile kalarak sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin. Allah gönlüne göre versin.

Ahh meleğim benim allah yardımcın olsun insalah bundan spnraki zamanlarda bir daha böyle şeyler yaşamazsın bitanem senin aznine hayranım sen gene yaparsın bi kaç ayda :)

ALLAH razıolsun kardeşim cok sagol AMIN INŞALLAH melegim
..elimden geleni yapicam lkuzum tekrardan hakimizda hayrlisi kuzummm destegin icin cok tesekkur ederim ☺

ah ablam hersey ust uste geldi ama ALLAHiN izniyle atlaticam ALLAH razi olsun ablamm benim AMIN iNSALLAH dualarin icin cok sagol ablammmm cok tesekur ederim

benim ballı lokmam hoşgelmiş sefa getirmiş
bunların hepsi rabbimizden imtihan canısı, Allah sevdiği kullarını imtihan edermiş biliyorsun
daha beterini yaşayanlar var
ki en yakınımda eşimin kardeşi...
ilk evlendi ve evlillğnden tat alamadı ama şükür eşiyle mutlu ve eşi yanında
sende bitanem baban iyi daha da iyi olacak
eşin yanında sevginiz daim inşallah
gerisi de Allah'ın izniyle olacak elbet hayırlısıyla inşallah
can sıkmak yok hadi biraz kilo verelim

seni çok seviyorum gönül dostummmm

Canim ici can parem yerim seni cok sagol gonul dostum☺ INSALLAH hersey cok guzel olur hepimiz icin bende seni cok seviyorum kuzum azimle kilo vericez yeniden kuzumatlattik kotu gunleri cok sukur bin sukur ALLAHIMACok tesekur ederim biricik guzel kardesim opuyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…