82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canim Günlüğüm ve bitanecik dostlarim sizleri cok özledim ben cok zor seyler yasadim evlendim evlilgimin 3.gunu babam baypass amaliyati oldu cok zordu ogunler..daha sonra hamile kaldim cok mutlu oldum ilac oldu bana ama bebegimi sknti uzuntuden kaybettim dusuk yaptim kurtaj oldum oyle cok canim yandi ki bebegimi kaybetmek pskolojik beni cok etkiledi :KK43: daha sonra babam 1 amaliyat daha oldu onun uzuntusu derken bedenen ruhen çöküş yasadim ne evliligimi anladim nede mutluluğumu...cok zor bi dönem gecirdim cok sukur babam iyi hamd olsun benim icin ayaga kalkmamin tek sebebi babamin sagligi cok şükür ALLAHiMA amaliyatlar olumlu gecti daha iyi olur INSALLAH...ALLAHIM hepimizi korusun INŞALLAH canlar:KK43:

4 ayda Hamilelikten ve duzensizlikten yine kilo aldim suan 75 kilo olmusum... 1 kasimda yeniden guzellikler icin baslicam yeni umut yeni hedef yeni bi beden icin cok sukur simdi 82 degilim 15 kilo vermem gerekecek kendimde o gucu goruyorum artik basarmaliyim yeni bi ben icin ALLAHiN izNiyle..hedefim 60 kilo canlar... benle devam etmeniizi cok isterim basim gozum ustune sizleri cok seviyorum prensesler grubuu
Canım yağmurum çok şükür hepsi geçmiş babacığın iyileşmiş Rabbim hayırlı bir zamanda en hayırlı bir şekilde bir evlatta nasip eder inşallah
Kilo vermeye gelince senin gibi azimli birisi o kilolarada verir ben sana güveniyorum sen başarırsın kuzum
Özlemişim sizleride :KK200:

Canım yağmurum çok şükür hepsi geçmiş babacığın iyileşmiş Rabbim hayırlı bir zamanda en hayırlı bir şekilde bir evlatta nasip eder inşallah
Kilo vermeye gelince senin gibi azimli birisi o kilolarada verir ben sana güveniyorum sen başarırsın kuzum
Özlemişim sizleride :KK200:

Ablammmm özlemişim seniiiiii :KK200: sagol ablacim iNSALLAH hersey cok guzel olur bin sukur ablam....

bende artik araniza yeniden katildim kendimi hazir hisetgm an yakin zamanda rejime sporuma baslicam gunlugumdeyimmm gel olur mu ablammm:KK15:

ALLAHIM banada ve isteyen herkese mis kokulu evlatlar nasip etsin INSALLAH caniminici:KK200:

Destegin icinde cok tesekkur ederim ablam:KK200: seviyoyum seniii:KK15:

Canim Günlüğüm ve bitanecik dostlarim sizleri cok özledim ben cok zor seyler yasadim evlendim evlilgimin 3.gunu babam baypass amaliyati oldu cok zordu ogunler..daha sonra hamile kaldim cok mutlu oldum ilac oldu bana ama bebegimi sknti uzuntuden kaybettim dusuk yaptim kurtaj oldum oyle cok canim yandi ki bebegimi kaybetmek pskolojik beni cok etkiledi :KK43: daha sonra babam 1 amaliyat daha oldu onun uzuntusu derken bedenen ruhen çöküş yasadim ne evliligimi anladim nede mutluluğumu...cok zor bi dönem gecirdim cok sukur babam iyi hamd olsun benim icin ayaga kalkmamin tek sebebi babamin sagligi cok şükür ALLAHiMA amaliyatlar olumlu gecti daha iyi olur INSALLAH...ALLAHIM hepimizi korusun INŞALLAH canlar:KK43:

4 ayda Hamilelikten ve duzensizlikten yine kilo aldim suan 75 kilo olmusum... 1 kasimda yeniden guzellikler icin baslicam yeni umut yeni hedef yeni bi beden icin cok sukur simdi 82 degilim 15 kilo vermem gerekecek kendimde o gucu goruyorum artik basarmaliyim yeni bi ben icin ALLAHiN izNiyle..hedefim 60 kilo canlar... benle devam etmeniizi cok isterim basim gozum ustune sizleri cok seviyorum prensesler grubuu
bebişim 1 kasım da geldi çattı :KK49:ben bugün başlangıcı yapıyorum kıymalı böreğim
tartı 70.00 gösterdi bugün diyete başlıcam diye bayağı bir kaçırmıştım ama yine iyi.
dengesiz bir beslenme günü oldu şöyleki:KK22:
sabah: 3 fincan şekerli kahve kahvaltı yok. kötü ama maalesef alışkanlık işte
öğle:1 koçan mısır,2 mandalina, 1 elma
akşam: haşlanmış tavuk göğsü, 2 bardak ayran, 1 kase kereviz yemeği
spor olarak 40 squatla başladım bugün umarım aksatmam. yürüyüş havalardan dolayı çok zor geliyor
öpüyorum prensesler grubu:KK200:

kızlar bu squat ne fena birşey böyle bacaklarım yanıyor:rolleyes: resmen fena hamlamışım. internette squat yapanlar öncesi sonrası diye baktım millet taş gibi olmuş, gaza geldim hadi bakalım :cool:
göbek eriten çay hüplettim kızlar zamanında sonuç almıştım tekrar başladım.
çay tarifi: birkaç dal kekik ve bir kaç kiraz sapını sıcak suyla demleyip, limon suyu ekleyip 1 bardak içiyorum.
yapmak isteyen kesinlikle haşlamasın üstüne sıcak su ekleyip 10 dakika bekletsin süzüp içsin :KK50:

kızlar bu squat ne fena birşey böyle bacaklarım yanıyor:rolleyes: resmen fena hamlamışım. internette squat yapanlar öncesi sonrası diye baktım millet taş gibi olmuş, gaza geldim hadi bakalım :cool:
göbek eriten çay hüplettim kızlar zamanında sonuç almıştım tekrar başladım.
çay tarifi: birkaç dal kekik ve bir kaç kiraz sapını sıcak suyla demleyip, limon suyu ekleyip 1 bardak içiyorum.
yapmak isteyen kesinlikle haşlamasın üstüne sıcak su ekleyip 10 dakika bekletsin süzüp içsin :KK50:

Biraz yemegi azaltarak başladım canlar sagliksiz yapmicam yavastan yavastan haydi bakalim netimde baglandi gelirim artik :KK76:

yağmurum yeniden başlamana çok sevindim yaşadığın herşeyi biliyorum ve zor bir süreç yaşadın ama inşallah hayatında herşey yoluna girecek senin yüreğin okadar güzelki rabbim seni inşallah sevindirecektir ben inanıyorum :KK200: :KK200: dualarımız seninle .:KK60:

yağmurum yeniden başlamana çok sevindim yaşadığın herşeyi biliyorum ve zor bir süreç yaşadın ama inşallah hayatında herşey yoluna girecek senin yüreğin okadar güzelki rabbim seni inşallah sevindirecektir ben inanıyorum :KK200: :KK200: dualarımız seninle .:KK60:

INŞALLAH ablam cok sagol ne guzel konusmussun hakkimda ALLAH razı olsun ablam benim o senin iyiligin zor zamanimda hep yanimdaydin tesekur ederim :KK19: cok sukur basladim ablammm ilk basta azalttim sonradan bi guzelce devam.edicem INSALLAH tekrardan azimle sagliklica kilolARdan kurtulcam:KK49: opuyorum melek ablami:KK15:

yağmur başladın mı canım, keyfin nasıl bitanem:KK60:

Daha iyiyim cok sukur ablacim dusunmen yeter ozledim sizleri :KK60:is durumu vardi esimin çözüldü cok sukur ALLAHIMA simdi rahatladım diyete tamamen yonelebilirim.. bakalim ayni azimle neler olcak artik tarti yuzume gulsunnn:KK200::cool:

Kendimi ilk basta bazi sorunlardan dolayi ilk basta adapte edemedim K kafsinkaf35 bitanem sanada soz vermistim kusuruma bakma gelemedim artik burdayim sorunlar çözüldü internetim yoktu eve bağlattik artik cok sukur hersey yolunda:KK68:

Pazartesi menu paylasimini basliyorum prensesler kulübü :KK66:

• 2 haftada bi kilo bildirimi
  • Pazartesi gunu kilo bildirimi
  • Her gun menu bildirimi
  • En az 30dk spor
  • 1 aylik squat programi
  • ölçüm Yapicam 1 ay sonraki degisime bakicam
  • En onemlisi saglikli kilo vericem
Kocaman bi INŞALLAH diyorum yoluma BISMiLLAH diyerek basliyorum :21:

pazartesiden tartilicam sanirim rejim yapicam yapicam diyede kilo aldim:KK23:ama olsun moral bozmak yok moralimizi yuksek tuttalim dinamik olalim dimi :cool:

hayirli ugurlu olsun canlar:KK200:

iNSALLAH hersey gonlumuzce olur prensesler

yeniden azimle saglikli gunlere yaz olmadan fistik olma zamani:KK37:

Destek olan butun gonul dostlarimdan ALLAH razi olsun canlar yeniden aranizdayim özlemisim sizi:KK54:

:KK200:SEVIYOYUM SIZLERI:KK200:

Kendimi ilk basta bazi sorunlardan dolayi ilk basta adapte edemedim K kafsinkaf35 bitanem sanada soz vermistim kusuruma bakma gelemedim artik burdayim sorunlar çözüldü internetim yoktu eve bağlattik artik cok sukur hersey yolunda:KK68:

Pazartesi menu paylasimini basliyorum prensesler kulübü :KK66:

• 2 haftada bi kilo bildirimi
  • Pazartesi gunu kilo bildirimi
  • Her gun menu bildirimi
  • En az 30dk spor
  • 1 aylik squat programi
  • ölçüm Yapicam 1 ay sonraki degisime bakicam
  • En onemlisi saglikli kilo vericem
Kocaman bi INŞALLAH diyorum yoluma BISMiLLAH diyerek basliyorum :21:

pazartesiden tartilicam sanirim rejim yapicam yapicam diyede kilo aldim:KK23:ama olsun moral bozmak yok moralimizi yuksek tuttalim dinamik olalim dimi :cool:

hayirli ugurlu olsun canlar:KK200:

iNSALLAH hersey gonlumuzce olur prensesler

yeniden azimle saglikli gunlere yaz olmadan fistik olma zamani:KK37:

Destek olan butun gonul dostlarimdan ALLAH razi olsun canlar yeniden aranizdayim özlemisim sizi:KK54:

:KK200:SEVIYOYUM SIZLERI:KK200:
hoşgeldin tatlım :KK49:bende pazartesi günü kilomu ve ölçülerimi bildirip başlıyorum spora ağırlık vermeyi düşünüyorum. fıstık olma zamanı. katılmak isteyen buyursun gelsin prensesler grubuna :KK200:

hoşgeldin tatlım :KK49:bende pazartesi günü kilomu ve ölçülerimi bildirip başlıyorum spora ağırlık vermeyi düşünüyorum. fıstık olma zamanı. katılmak isteyen buyursun gelsin prensesler grubuna :KK200:

Anlastik findik:KK200: tabiiii kuzumm gelmek isteyen buyursun gelsinnnnn haydi bakalim☺

tamam zeytinli poğaçam. başlangıcı yaparız hergün attırarak devam ederiz. internette 30 günlük squat programı var istersen onu uygularız:KK76:tempo haydi :KK24:

tamam kuzum onu yapalimmmm heyecan basti pazartesu baslasinnnn:KK49:

index.png
K kafsinkaf35 balimmmm buna nedersin:KK49:

X