82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Menümü yazmıyayım bugün biraz cısss lı bir gündü ama 4 saat yürüyüş bugün iki kere evden çıktım malzeme almaya birde bugün yorgan sıradık eltimle çok yoğunum bu aralar

oyyy kıyamammm bebişim, çok geçmiş olsun, acil şifalar olsun
bünyen zayıf mı düştü acaba dikkat et aşkım protein al c vitamini al ve hemencik iyileş
masalın prensesi olcaksın biliyosun
sagol balim burasi cok serin sporda terliyorum sonra usutuyorum masalimin prensesi olurum INSALLAH kuzummmm cok tesekurler findikli kurabiyem

sen ne tatli bi insansin ya yerim seni sekerparem

menunde super bitanem emeline yakin zmanda bu azimle ulasicaksin kuzum

Ablam yine supersin yine harikasin cumaya iki gun kaldi huhu bakalimm sonuc guzel olur hepimiz icn INSALLAH balim yogurtta diyette olmazsa olmazlardan iyi dusunmussun ablacim afiyet olsun

Son düzenleyen: Moderatör:

Seni menunden dolayi alkisliyorum balimYararli ne varsa menunde tebrikler guzellik

menün süper canım evet güzellik cumaya az kaldı. sen birinci olcan galiba canım
Tartı da idalı değilim canım benim..
Çok dikkatliyim ama ilk hafta regl bitti ondan birden düştü ve bu hafta direnir gibi cuma görecegiz tartilmadim daha heycanla bekliyorum
Hepimizin menusu guzel masaAllah bol eksiler insallahhh

Aklim sizde kuzum tabi sorucam takimdaslarim benim sende cok sagol ayaklarini uzat birazcik dinlen balimmmm

Sabah
  • 1 kase tarhana corbasi
Öğlen
  • Yarim lahmacun
  • 1 bardak ayran
Aksam
  • 1 kase tarhana corbasi
  • 1 kase yesillik salata
Spor
  • 1 saat yuruyus(6000 adim)
1 bardak bitki cayi
su 2litre

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah
  • 1 kase tarhana corbasi
Öğlen
  • Yarim lahmacun
  • 1 bardak ayran
Aksam
  • 1 kase tarhana corbasi
  • 1 kase yesillik salata
Spor
  • 1 saat yuruyus(6000 adim)
1 bardak bitki cayi
su 2litre
Bence bu hafta sen birincisin canisi
MasaAllahhh menun super
Yarin randuvulerim var tum gun disarda olacagim hepinize hayirli geceler...
Allaha emanet olun

Ablam cok cis yok ya 4 saatte gitmiştir o bisiler bence
Komşum getirdi hıdırellezmiymiş neymiş yapmış dağıtıyordu dayanamadım yedim bşrde dolma biberlerin içini bulgurla pirinç karışık koydum inşallah yakmışımdır vicdan azabı çekiyorumm

4 saat yuruyuse ne kalir ablam uzme tatli canini

Merhaba bende sizinle aynı kilodayım 58 kiloyudum şimdi 83 oldum hormon igne ve ilaç kullandım bu kiloya geldim ama şimdide veremiyorum bu diyeti denemeye çalışıcam XL olmak istemiyorum

Merhaba bende sizinle aynı kilodayım 58 kiloyudum şikatilmakum hormon igne ve ilaç kullandım bu kiloya geldim ama şimdide veremiyorum bu diyeti denemeye çalışıcam XL olmak istemiyorum

Merhana canim hosgeldin aramiza biz guzel harika dostluk kurmus bi grubuz
bize katilmak istersen buyur gel ben basarabilcegimize inananlardanim ALLAHIN izniyle basaricaz iNSALLAH eger katilmak istersen her gun menu bildirimi yapiyoruz tarti gunumuz cumalari cuma gunleri kim daha fazla kilo vermisse 1. Oluyor alkisliyoruz nacizane sirin guzel bi kutlama oluyorburdaki dostluklar cok guzel hepsi benim meleklerim grubumuzun adi prensesler grubu yasim 25 adim yagmur seda öğretmenim senide tanimak isterim canim hosgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…