82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ballar sporumda biraz griplikten dolayi azalma gibi bisi oldu ama ben artik spor artisyla yola devam edicem dusundugum spor
yarim saat kalca hareketleri (videosu var)
Yarim saat mekik hareketleri (vidosu var)
yarim saat bacak hareketleri (videosu var)

Normalde yarim saat yapiodum hepsinden ama artik 1 bucuk saat yapicam INSALLAH yarim saat 1 saat arasida ya leslie yada yuruyus 100 keredde ip atlama oh mis toplamda 2 bucuk saat hergun yaparsam kurdana donerim her halde :KK48:
Haydi BISMILLAH:nazar::KK36:

Merhana canim hosgeldin aramiza biz guzel harika dostluk kurmus bi grubuz:KK19:
bize katilmak istersen buyur gel ben basarabilcegimize inananlardanim ALLAHIN izniyle basaricaz iNSALLAH eger katilmak istersen her gun menu bildirimi yapiyoruz tarti gunumuz cumalari cuma gunleri kim daha fazla kilo vermisse 1. Oluyor alkisliyoruz nacizane sirin guzel bi kutlama oluyor:KK75::KK73::KK68:burdaki dostluklar cok guzel hepsi benim meleklerim grubumuzun adi prensesler grubu :KK37:yasim 25 adim yagmur seda öğretmenim :KK28:senide tanimak isterim canim hosgeldin:KK54:
mrb ben selma evliyim bir kızım var ev hanımı yım konyada yaşıyorum bende size katılmaya çalışıcam çünkü diyete yeni başladım umarım vazgeçmem

Kuzenin nişanından kareler prenseslere :-):KK37:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 85
  • image.jpg
    image.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 83
  • image.jpg
    image.jpg
    187,9 KB · Görüntüleme: 82
  • image.jpg
    image.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 110
Dün ki menümü paylaşıyore :KK70::KK70:

Sabah 08
1 haşlama yumurta
peynir-zeytin-domates salatalık badem

Öğlen 13
şehriye çorba yarım
3 tane köfte salata
2 kaşık yoğurt

Ara 15.30
sade kahve ve minicik bitter

Ara 17.30
yoğurt-2 grisini

Akşam 20
taze fasülye 2 kaşık ve yoğurt kürü ve badem
azıcık ucundan muffin kek, kocacığın zoruyla :eek:

iki gündür arada baş dönmelerim oluyor kuzular :KK43::KK43:

spor1 saat tempolu yürüyüş
20 dk mekik-kas hareketler
su 2,5 lt

Dün ki menümü paylaşıyore :KK70::KK70:

Sabah 08
1 haşlama yumurta
peynir-zeytin-domates salatalık badem

Öğlen 13
şehriye çorba yarım
3 tane köfte salata
2 kaşık yoğurt

Ara 15.30
sade kahve ve minicik bitter

Ara 17.30
yoğurt-2 grisini

Akşam 20
taze fasülye 2 kaşık ve yoğurt kürü ve badem
azıcık ucundan muffin kek, kocacığın zoruyla :eek:

iki gündür arada baş dönmelerim oluyor kuzular :KK43::KK43:

spor1 saat tempolu yürüyüş
20 dk mekik-kas hareketler
su 2,5 lt

balim menunde sporunda yine herzmnki gibi harika:KK9:Ama basin donuyomus ona uzuldum et falanmi yesen vitamin icin meyvemi yesen neden dondu acaba kuzum sagligin herseyden kiymetli balim vok uzuldum:110: kendine cok iyi bak balim tmmi seni cok seviyom opuyom:KK15:

Sabah
  • 1 kase tavuklu ispanakli corba
Öğlen
  • 1 kse yogurt
  • 1 tane portakal
Aksam
  • 1 kase tavuklu ıspanaklı corba
  • 1 kase yumurtali marol salata
  • 1 bardak ayran
Spor
  • 3 saat yürüyus(10bini gecmistir)
  • yarim saat mekik basen hareketleri
Su 2litre

ah canlarım diyetcanlarım. ben bugün çok kötü bir şey yaptım.:KK42::KK42::KK42:
sabah bir uyandım ev mis gibi börek kokuyor. 3 dilim börek ve bir poğaça yedim. nasıl yaptım bilmiyorum sanki hipnoz olmuş gibiydim kokudan:oops:
hemen çıktım 10.000 adım attım. başka da bir şey yemedim. tartı günü öncesi olacak şey mi.
ah anne ah dedim. kendimi davul gibi hissettim ya :KK61::KK61:

Sabah
Öğlen
  • 1 kse yogurt
  • 1 tane portakal
Aksam
  • 1 kase tavuklu ıspanaklı corba
  • 1 kase yumurtali marol salata
  • 1 bardak ayran
Spor
  • 3 saat yürüyus(10bini gecmistir)
  • yarim saat mekik basen hareketleri
Su 2litre
canım süperin ben bir saate ortalama 6000 adım atıyorum. bence sen 20.000 e yaklaşmışsın bile süper:KK9:

ah canlarım diyetcanlarım. ben bugün çok kötü bir şey yaptım.:KK42::KK42::KK42:
sabah bir uyandım ev mis gibi börek kokuyor. 3 dilim börek ve bir poğaça yedim. nasıl yaptım bilmiyorum sanki hipnoz olmuş gibiydim kokudan:oops:
hemen çıktım 10.000 adım attım. başka da bir şey yemedim. tartı günü öncesi olacak şey mi.
ah anne ah dedim. kendimi davul gibi hissettim ya :KK61::KK61:

Kuzum hepimiz insaniz canimiz çekiyor elbet uzme kendini cozersin yarin hafif corbalar filan icip telafi edersin INŞALLAH:KK36:

Kuzum hepimiz insaniz canimiz çekiyor elbet uzme kendini cozersin yarin hafif corbalar filan icip telafi edersin INŞALLAH:KK36:
canım vazgeçmek istemiyorum ama anlık iradem çok zayıf:mad: 1 aydır beraberiz günlükte diyet yapıyorum ama yaptığı kaçamaklardan dolayı sadece 2.5 kilo verebildim. :KK43: sporumu da güzel yapıyorum ama bu kaçamaklar:KK43:

canım vazgeçmek istemiyorum ama anlık iradem çok zayıf:mad: 1 aydır beraberiz günlükte diyet yapıyorum ama yaptığı kaçamaklardan dolayı sadece 2.5 kilo verebildim. :KK43: sporumu da güzel yapıyorum ama bu kaçamaklar:KK43:

Kuzum olsun sonucta almadin ne guzel verdin cok sukur dahada gidicek sporlarin meyvesini toplucaksin kurabiyem :KK66:

X