82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar ben kahvtimi yaptim bitki cayimi ictim.simdi hazrlanip ise gidicem hasta hasta :KK61:olsun yine moralim yerinde hamd olsun :21:ALLAH kotu hastaliklardan korusun hepimizi:KK36: grip gecer bi sekilde:KK66:
bugun sinav sonuclaruni aciklicam guzel not alanlar var bu guzel notlari soyleyip insaanlari mutlu etmeye bayiliyorum canlar:KK37: guzel bir gun yasamaniz dilegiyle INSALLAH:KK19:

Zayiflamamda emeginiz cok var ALLAH hepinizden razi olsun prensesler:KK68: sizi tanidiigim icin hem cok sansliyim hemde cok mutluyum:KK19: bende elimden geldigince dualarimla destegimle yaninizda olucam prensesler
ALLAHiN izniyle:KK19:

Forever07 Forever07 balli lokma tatlim sen sabah giriosun ben iste oluyorum karsilasamiyoruz :KK43:ama hep aklimdasinn ve kuzenin nisanindaki halini gordugumde harika zayfladgni gördüm MASALLAH balimaaa mukemmelsin sekerparem:KK66:

Forever07 Forever07 balli lokma tatlim sen sabah giriosun ben iste oluyorum karsilasamiyoruz :KK43:ama hep aklimdasinn ve kuzenin nisanindaki halini gordugumde harika zayfladgni gördüm MASALLAH balimaaa mukemmelsin sekerparem:KK66:

evet kuzum ya şöle istediğim gibi rahat rahat bi konuşamadık gönül dostum
canım benimmmmmmm :KK36::KK37::KK36::KK37:
teşekkür ederim bebişim sende süper zayıf ve naif ve güzeller güzelisin:KK24::KK9:
ballı lokmam tatlım benimmmmmmmmmmm:KK15:

Ayy canimmm istanbuldamisin ne guzel cok seviyorum istanbulu..
5 kere gittim tur düzenledim burdan 50 kişilik bayanlar getirdim 1 haftaligina sirkeci de otelimizdi artik duzenlemiyorum.
Kazancim hic yok gibiydi yalnizca ben bedevaya geliyordum ucak biletleri pahali otel de kahvalti icinde. 1 gunde Canakkale turu gidis gelis birde rehber derken maliyeti baya oluyordu.
Neyse doya doya gezdim hanimlarlada guzel dostluklar edindim...

Ablacim motivasyon size ederkene inanin bende oluyorum verilen sözleri yerine getiriyorum kendime saygımdan.
Birazcik zorlaniyorum kacamak olmayinca eşime yemekleri onune koyunca ve yürüşlere bir türlü bacaklarim alismadi eve gelip duşumuda alıyorum nedense hafif ağrım oluyor bol bol dinlenince geciyor.
Ama pes etmek yok!
Esasinda yillarca calismak 22 yıl ve evin yükü üstümdeydi belkit ondan yiprandim.
Dış görünüşüme bakarsan 30'luk gösteriyorum yaş 42 olmasına rağmen ama kemiklerim kaslarım yorgun.
Gurbet de daha fazla enerji sarf ettik topluma ayak uydurmak dili öğrenmek aileden uzak hasretiz memleketin tozuna toprağına..
Yine de Allahtan umit kesilmez calışan demir paslanmaz misali devam harekete..
Rabbim güç kuvvet versin hepimize, herkesin ayri ayri imtihani var..

İstanbul sevilmezmi ablamHoppa:KK15:
aşığım ben istanbula
burda doğup büyüdüğüm için kendimi şanslı hissediyorum
anadolu yakasındayım beykoz gibi bir cennette doğdum:KK37:
üsküdar da bana çok çok çok huzur veriyor

olsun en azından sende gezmişsin ama yorgunluğu cabası kalmış :KK51:

Dün ki menümü bildiriyorum prensesler grubu :KK15:

Sabah 09.30
10 tane zeytin
1 dilim tahıllı ekmek

Öğlen 13.
şehriye çorba yarım
taze fasülye-salata-2kaşık yoğurt

Ara 15.30
sade türk kahvesi
minicik bitter :KK49:

Ara 17.30
yoğurt + 3 grisini

Akşam 20.30
kaşarlı soslu mantar:eek:
salata yeşil ve yine yoğurt

çay yanında
bir avuç kuruyemiş

spor 1 saat tempolu yürüryüş
mekik çektim 40 tane :KK47:

su 2,5 lt

Merhaba prenseslerrrrr

●SABAH
yoğurt 5 adet hurma icine doğradım

●ÖĞLEN
Yine yoğurt 5 hurma

●AKŞAM
patlıcan biber domates suvan karışımlı baharatlı fırına sürdüm yağsız köfte ile

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay
Ara öğün ıslatılmış kayısı kurusu

Kızlar sabah oglen sebze domates salata peynir yumurta yemekten biktim o yuzden yogurtlu hurma sevtim ve acayip tok tuttu tavsiye ederim.
Yogurt cok seviyorum her ogun yesem bikmam..

Cuma ya 2 gun kaldi yesssss:KK9:
Ipleri elden bırakmamak gerek hadi bakalim kim birinci olacak :KK73:

Merhaba prenseslerrrrr

●SABAH

●ÖĞLEN
Yine yoğurt 5 hurma

●AKŞAM

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay

Kızlar sabah oglen sebze domates salata peynir yumurta yemekten biktim o yuzden yogurtlu hurma sevtim ve acayip tok tuttu tavsiye ederim.

menün süper canım:KK66: evet güzellik cumaya az kaldı. sen birinci olcan galiba canım:KK37:

merhaba canlarım
sabah: 5 çilek, tek şekerli türk kahvesi
öğle: yoğurtlu lahana salatası, 1 salatalık, 1dilim peynir
akşam: 1 küçük kutu ligt ton balığı, közlenmiş patlıcan ve biber salatası, yarım paket etiform:kk77:
arada 1 adet aktiva ve 1 bardak lahana suyum var
sporum henüz yok güzeller ben yürüyüşe şimdi çıkıyorum. dönüşte adımlarımı yazarım. öpüyorum:KK15:

Merhaba prenseslerrrrr

●SABAH

●ÖĞLEN
Yine yoğurt 5 hurma

●AKŞAM

2 litre su
2 bardak lahana kürü
2 bardak yeşil cay

bende yoğurdu çok severim canım. aynı zamanda çok iyi bir yağ yakıcı:KK66:

ksrays ksrays ablam senin kolun nasil yorgunluğunu atabldnmi
Çok şükür artık iyi kuzum kolum ağrımıyor ama bugün okadar çok yürümüşümki ayaklarım ağıtıyor
Hrpimizin tek tek hatırını sormuşsun çok düşüncelisin canım benim

Hani nerde resimler ben mi kaçırdım

X