82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Merhaba diyetcanlarrr...

●SABAH
1 portakal
2 esmer etimek az yağlı 2 kaşar peynir

●ÖĞLEN
yoğurtlu salata çacığı bir kase

●AKŞAM
Bir porsiyon ızgara tavuk
2 bardak tuzsuz ayran

Ara öğün ıslatılmış kuru kayısı

2 lt su 2 bardak yeşil çay limonlu

Lahanam yoktu yarin başlıyacağım küre insaAllahhh

Ve spor 1.5 saat yürüyüş gece de leslie 45 dk yapacağım

Hepiniz harikasınız maşaAllah kacamak yok canlarrr ben çok alıştım canım bile cekmiyor sporu sakın bırakmayın metabolizma son hızla tempo şekilde
Kocaman öptüm hepinizi gurbet kuşu

Cok guzel cooookkkk Tebrikler balim

Ablammm sen bu azimle hedefine yakin zmanda ulasrsn INŞALLAH tebrik ederimm iyiki geldin benide azimlendrdin canim ablam seviyoyum.seniii tebrikler sporda harika menude harika

Sabah
  • Bir kase yogurt corbasi (detoks degil)
  • 1 tane etimek
Öğlen
  • 2 yemek kasigi tavuk mantar sote
  • 1 kase semiz otlu yogurt
Aksam
  • 1 kase yoğurt corbasi(icine az haslanmis nohut koydum)
  • 1 kase yogurtlu Lahana salatasi
Ara ogun
Bir bardak lahana maydonoz limon suyu kürü
1 bardak yesil cay
5 adet erik

Spor
  • 1 bucuk saat yürüyüş
  • 40 dk basket maci
  • 30 dk mekik basen hareketleri
  • squat
Su 2litre

MaşaAllahhh sende süpersin yaa hele basket maci super yaa ahh imkanim olsaydi ne guzel stres atilirdi.

Ben yürüyüşe bile yalniz gidiyorum zaten hep yalnizim evde bir uğraştığım küçük yaramaz kocam var

MaşaAllahhh sende süpersin yaa hele basket maci super yaa ahh imkanim olsaydi ne guzel stres atilirdi.

Ben yürüyüşe bile yalniz gidiyorum zaten hep yalnizim evde bir uğraştığım küçük yaramaz kocam var

Basket macinda cok yoruluyorum iyi geliyor moralde oluyor sagol ablam o senin superligin ALLAH esinle bi omur mutlu etsin INŞALLAH yuvan hep huzurla mutlulukla dolsun ablacim

Aykiz adasim 2 hafta gelemicek canlar annesiyle ilgilenecek hastaneden cikmis cok sukur iyiymis mesaj atmis bana adasim sizlerle paylasmak istedim guzeller

canım menün çok güsel. yoğurtlu lahana yapmışsın beğendin mi tadını lahananın bu şekilde.

süper başladın gerçekten canı gönülden tebrik ederimilk hafta ve hiç kaçamak yok benim ilk hafta kaçamaklarım çok olmuştu

yürüyüşten geldim canlar. hızlı bir duş aldım yanınıza geldim. bir saat kırk dakika yürüdüm. 10.000 küsur adım attım canlar. bu hafta çok sıkıyım. 10.000 adımı asla bir gün bile ihmal etmicem. mazeret yok artık

süper başladın gerçekten canı gönülden tebrik ederimilk hafta ve hiç kaçamak yok benim ilk hafta kaçamaklarım çok olmuştu
Teşekkürler canim çok şükür yok o kadar nefsime hakim oldum ki eşime rağmen daha yeni irmik helvası istedi yaptım mus gibi koktu bir tanesini bile ağzıma almadım çünkü biliyorum arkası gelmez ve biliyorum ki şeker ağza girdimiydi daha çok istiyor. 1 hafta sabr ettim yoruldum bu süreci irmik helvasına değişmem canım.
InsaAllah böyle devam edeceğim hepsini hayatımdan cıkardım menu de ne paylaştıysam o.
Ama biliyorum bu hafta regl bitti ondan iniş oldu haftaya bu kadar beklemiyorum ama sanki göbek bel biraz inceldi gibi
Yavaş yavaş da gitse bırakmıyacağım kızlar inanın 5 aydan beri dolapda kiyafetlerimi giyinemiyorum 10 kilo az değil 5 ay evvel 73 kiloydum 42 beden giyiniyordum hamile kalinca birden aldim 3 ayda sonrada kaybedince biraz depresif gecti ama çok şükür toparlandım bunun çok büyük katkısı sizlersiniz
Hayirlisiyla verecegiz kizlar ne kadar saglikli olursak o kadar saglikli düşünüyoruz bunu anladim...
Şimdiye kadar yediklerime sayiyorum ve alamayanlari düşünüyorum çok faydssi var bu düşüncenin...
K kafsinkaf35 sende daha iyi olacaksin buraya giren zayiflayip cikacak hep beraber el ele destek vererek insaAllahhh@zayiflicammm öğretmenimizi kizdirmak yok ev ödevimiz yarin az kalorili bol sporlu ve güzel düşünerek geçmesi dileğiyle hayirli geceler

Bak gördünmü motivasyonun ćok güzel süper yürümüşsün zaman varsa ihmal etmek yok bak ceza veririz yoksaaa hmmm

Ablam yazmıştım cevapla tusuna basmamisim simdi fark ettim cevap yazmadgmi kusura bakma ablacim

uzme kuzum kendini siskinliktir muhtemelen bitanem kermeste col yoruluyorsun belki omdan belkide regli olucaksn yoksa kilo degldir odemdir kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…