82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Marifetlisin balimmm bende lahana bulupta alym cok tesekkurler

Sende ALLAHA EMANET OL ABLAM seni cok özlüyoruz ve cok öpüyorum

7 gun iciyosun
3 gun ara veryosun

7 gun iciyosun
3 gun ara veriyosun

7 gub iciyosun
3 gun ara

toplamda 21 gun iciyosun

21 günlük kur kuzular yaptgnz sular taze olsun cok beklemis olmasin

Ayrica limonu lahana suyunu bardaga koyduktan sonra 2 yemek kasigi sıkiliyor bardaga sklcak yaptgnz suya degil...yani limon icerken eklenecek guzelle ben basliyorum 21 gunde cok faydasini gore var sonuçta ibrahim saracoglunun sagliksiz olmadigina eminim lahana corbasini icemedim ama bunu lahana suyunu yapmakta kararliyim yapmak isterseniz diye sizinle paylaşmak istedim prensesler K kafsinkaf35 fistgm seninkide var oda 10 gunluk kurmus ikiiside olablr bana onerdgn icn cok teseku ederim balimm

Tiroit hastalari yapmamasi gerekiyomus kuzular bilgiler boyle ben bugun basliyorum haydi INSALLAH faydasinini gorurum

Sanirim ben cok erken uyaniyorum fistiklar ya kimsecikler yok Canlar sizlerinde kilolarini merak ediyorum bekledim ama simdi cikmam lazim fistiklar ogleden sonra gelrm mujdelerinizi gormek icn sabrszlaniyorum aksamda listeyi hazrlarim INSALLAH tartı yüzünüze gülsün prensesler

Hayırlı sabahlar prenseslerimmm
MaşaAllahhh @zayiflicammm
inşaAllah 6' ları göreceğin gün ve bende 7'leri görmek nasip olsun senin çok az kalmış azmine hayranım...
Lahana suyu kürü bende yapacağım inşaAllah marketten bugun alayim hepinize çooook teşekkürler bilgileriniz için..
Evet tartı günü geldi

Gecen hafta cuma günü ● 83.6 kilo
Bugün ● 82.5 kilo
Fark 1100 gr

Aynı hızla devam arkadaşlar inşaAllah hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız inşaAllahhhh

Hepinize Hayırlı Cumalar..

Cikmadan bildirim geldi gordum mesajini ablam harikaaaaa tebrik ederimmm emeklerinin karsiligini aldin ablam cok sukur senjn adina cok mutlu oldum devami gelir INSALLAH hedefine ulasrsn bitanem sende cok azimlisin MASALLAH iNSALLAH ablacim sen 7leride gorursun 6larida bu azimle iyi dileklerin cok tesekur ederim baliM INSALLAH lahana kuru harika bi iksir ablam bende bugun basliyorum kabzligida iyi geliomus halszligide yok ediomus say say yararlari bitmez bizede sifa olsun
hep beraber yola devam haydi BiSMiLLAH

Kıyamam sana kuzummm
Allah razı olsun inşaAllahhh hep beraber canım..
Sana hayırlı işler öğretmenim, Rabbim kolaylık versin

Günaydın guzel prensesler

Günaydın ballı lokmam tatlımm benimm
Hayirli cumlar prensesler

Hayırlı cumalar gönül dostummmm
Y
Gecen hafta 70.700

Bu hafta 70

Fark 700 gram

Canlar kabizlik durumum ne yazikki tartida kendini gosterdi ama uzulmedim 70 kiloyum ve 6li rakamlarin artik ensesindeyim korksun yaglar benden
ALLAHIMA çok şükür

Süpersin maşallah bebeğim
Şükürler olsun ki emeklerimizn karşılığnı alıyoruz
Wc sıkıntında gidecek inşallah o zaman kimse tutamaz senin prenses gelinimm

Süpersin maşallah
Hayırlı cumalar olsun inşallah

Selam prensesler grubu
Cuma'mız mübarek olsun, 1 mayısımız kutlu olsun

Mutluyum şüküt çünkü tartımı sevmeye başladım

Geçen hafta 68
Bu hafta 66.8
Fark 1.200

İlk hedefime yani 65 e çok az kaldı hayırlısıyla
Sonra da 58 inşallah

Başta baş prensesime gönül dostuma ve sizlere çok teşekkür ederim
Sayenizde motivasyonm hiç düşmedi

Eklentiler

• image.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 52
MaşaAllahhh prenses

Harikasın Allah bozmasın darısı bize 6' ları görmek ayakta alkışlıyorum seni

tebrik ederim canım sanırım birincimiz belli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…