82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

canlarım
geçen hafta 73.300
bu hafta 73.100
fark 200 gr. off ya ben biliyom sebebini bir gün fena kaçırmıştım ama yine de şükür günlükle tanıştığım zaman 75.600 düm.
fotoda göndericem canlar. en geç ben kaldım sanırım.

bu daha güzelmiş canım maydanoz da çok etkili yağ yakımına birlikte yapalım bunu bende bugün başlıyorum bakalım

gel artık yavru kuşum seni bekliyoruz. yaz iyice geldi. bizimde paçalarımız iyice tutuştu
Aynenn, gelicem inşallah
Ben de sizleri özledim canim. Biraz kendini salınca toparlamak zor oluyor, deniyorum deniyorum ama eskisi gibi olamiyorum, kendime söz geçiremiyorum maalesef

Aynenn, gelicem inşallah

Ben de sizleri özledim canim. Biraz kendini salınca toparlamak zor oluyor, deniyorum deniyorum ama eskisi gibi olamiyorum, kendime söz geçiremiyorum maalesef
canım bende tam anlamıyla kendime söz geçiremiyorum, kaçamaklarım oluyor telafi etmeye çalışıyorum. salma kendini toparlan gel aramıza

INŞALLAH prensesim wc skntisini bira biraz atlattim AMIN kuzum iyi dilkelrin icn cok tesekur ederim gonul dostum

Harika balimmmmmmm cok mutlu oldum ilk hedegine 1 kilo kalmis alkislar sana gelsinnnn tebrik ederim kuzum bende snaa tesekur ederim destegn icin gonul dostum oldugun icn iyiki varsin

Olsun kuzum sonucta almadin verdin dofru yoldayiz ya gerisi gelicek super gidyosun tebrikler

Canlar kilo bildirimi yapanları listeye yazicam gelmeyen arkdaslrimzda geldiginde listeye eklerim hepiniz harikasiniz yaa canlarim benimmm teker teker öpüyorum ve tebrik ediyorum

bırakmayacağım kendimi daha da hırslandım artık INŞALLAHiş olacak
kaçamak yok canım bundan sonra artık daha disiplinliyim. teşekkür ederim desteğin için birtanem

Herzman dedgm gibi cani gonulden guveniyorum sana bitanem basaricaz lahana kurude bize yardim edicek INSALLAH

sabah: 1 dilim karpuz, 1 dilim peynir
arada: 5 tane yeşil erik, 3 tane çilek, yarım paket form bisküvi
öğlen: haşlanmış yoğurtlu lahana salatası. dünkünün aynısı oldu. yoğurt sosuna limon suyu, sarımsak, salata tozu ve çok az tuz ekledim. limonla tadı iyice bir hafifledi.
akşam 200 gr. yağsız ızgara et
2 bardak lahana suyumu içtim. evde maydanoz yoktu ekleyemedim. çıkıp alayım bari
öpüyorum hepinizi canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…