82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

canlarım
geçen hafta 73.300
bu hafta 73.100
fark 200 gr. off ya :mad:ben biliyom sebebini bir gün fena kaçırmıştım ama yine de şükür günlükle tanıştığım zaman 75.600 düm.
fotoda göndericem canlar. en geç ben kaldım sanırım.

Eki Görüntüle 1513795

7 gun iciyosun
3 gun ara veryosun

7 gun iciyosun
3 gun ara veriyosun

7 gub iciyosun
3 gun ara

toplamda 21 gun iciyosun

21 günlük kur kuzular yaptgnz sular taze olsun cok beklemis olmasin

Ayrica limonu lahana suyunu bardaga koyduktan sonra 2 yemek kasigi sıkiliyor bardaga sklcak yaptgnz suya degil...yani limon icerken eklenecek guzelle ben basliyorum 21 gunde cok faydasini gore var sonuçta ibrahim saracoglunun sagliksiz olmadigina eminim lahana corbasini icemedim ama bunu lahana suyunu yapmakta kararliyim yapmak isterseniz diye sizinle paylaşmak istedim prensesler:KK66: K kafsinkaf35 fistgm seninkide var oda 10 gunluk kurmus ikiiside olablr bana onerdgn icn cok teseku ederim balimm :KK66:

Tiroit hastalari yapmamasi gerekiyomus kuzular bilgiler boyle ben bugun basliyorum haydi INSALLAH faydasinini gorurum :KK66:
bu daha güzelmiş canım maydanoz da çok etkili yağ yakımına birlikte yapalım bunu bende bugün başlıyorum bakalım :KK49:

gel artık yavru kuşum seni bekliyoruz. :KK66:yaz iyice geldi. bizimde paçalarımız iyice tutuştu:KK17:
Aynenn, gelicem inşallah :KK50:
ESTAGFULLAH bıtanecık ıkızım sen geleyınce ben uzuldum:KK43: sagol balım cok azyedgm ıcn sanırım:KK66: ama daha ıyıyım cok sukur sagolasın:KK66: servıvora dondu hayatım:KK48: ıkızımm ıyıkı geldın ozlemıstım senı:KK19: dogum gunumu kutlamıssın cok sagol teseuur ederım balım:KK15: kendını topla gel senıı ozluyoruz bu cuma tartılmasanda haftaya bomba gibi donucegıne emınım sana guvenıyorum kuzum toparlanırsn opuyorum senı:KK15:
Ben de sizleri özledim canim. Biraz kendini salınca toparlamak zor oluyor, deniyorum deniyorum ama eskisi gibi olamiyorum, kendime söz geçiremiyorum maalesef:KK12:

FB_IMG_1428843036703.jpg

Aynenn, gelicem inşallah :KK50:

Ben de sizleri özledim canim. Biraz kendini salınca toparlamak zor oluyor, deniyorum deniyorum ama eskisi gibi olamiyorum, kendime söz geçiremiyorum maalesef:KK12:
canım bende tam anlamıyla kendime söz geçiremiyorum, kaçamaklarım oluyor telafi etmeye çalışıyorum. salma kendini toparlan gel aramıza:KK49:

Günaydın ballı lokmam tatlımm benimm

Hayırlı cumalar gönül dostummmm
Y

Süpersin maşallah bebeğim:nazar:
Şükürler olsun ki emeklerimizn karşılığnı alıyoruz:nazar:
Wc sıkıntında gidecek inşallah o zaman kimse tutamaz senin prenses gelinimm:nazar:
:KK49::KK49::KK49:

INŞALLAH prensesim wc skntisini bira biraz atlattim AMIN kuzum iyi dilkelrin icn cok tesekur ederim gonul dostum:KK19:

Selam prensesler grubu :nazar:
Cuma'mız mübarek olsun, 1 mayısımız kutlu olsun:KK15:

Mutluyum şüküt çünkü tartımı sevmeye başladım:KK24::cool:

Geçen hafta 68
Bu hafta 66.8
Fark 1.200 :nazar::nazar::nazar:

İlk hedefime yani 65 e çok az kaldı hayırlısıyla
Sonra da 58 inşallah:nazar:

Başta baş prensesime gönül dostuma ve sizlere çok teşekkür ederim
Sayenizde motivasyonm hiç düşmedi :KK19::KK19::KK68::KK68:

Harika balimmmmmmm cok mutlu oldum ilk hedegine 1 kilo kalmis alkislar sana gelsinnnn tebrik ederim kuzum:KK15: bende snaa tesekur ederim destegn icin gonul dostum oldugun icn iyiki varsin:KK19:

canlarım
geçen hafta 73.300
bu hafta 73.100
fark 200 gr. off ya :mad:ben biliyom sebebini bir gün fena kaçırmıştım ama yine de şükür günlükle tanıştığım zaman 75.600 düm.
fotoda göndericem canlar. en geç ben kaldım sanırım.

Olsun kuzum sonucta almadin verdin dofru yoldayiz ya gerisi gelicek super gidyosun tebrikler:KK66:

Canlar kilo bildirimi yapanları listeye yazicam gelmeyen arkdaslrimzda geldiginde listeye eklerim hepiniz harikasiniz yaa canlarim benimmm teker teker öpüyorum ve tebrik ediyorum :KK9:

bırakmayacağım kendimi daha da hırslandım artık INŞALLAHiş olacak:KK11:
kaçamak yok canım bundan sonra artık daha disiplinliyim. teşekkür ederim desteğin için birtanem:KK37:

Herzman dedgm gibi cani gonulden guveniyorum sana bitanem basaricaz lahana kurude bize yardim edicek INSALLAH:KK36:

sabah: 1 dilim karpuz, 1 dilim peynir
arada: 5 tane yeşil erik, 3 tane çilek, yarım paket form bisküvi
öğlen: haşlanmış yoğurtlu lahana salatası. dünkünün aynısı oldu. yoğurt sosuna limon suyu, sarımsak, salata tozu ve çok az tuz ekledim. limonla tadı iyice bir hafifledi.
akşam 200 gr. yağsız ızgara et
2 bardak lahana suyumu içtim. evde maydanoz yoktu ekleyemedim. çıkıp alayım bari:KK66:
öpüyorum hepinizi canlar:KK68:

X