82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar lahana salatam. Sarımsaklı yoğur ve biraz toz salata sosu ekledim. Bir tatli kaşığı zeytinyağı ilave ettim. Tadi lahans yiyor olmama ragmen güzel geldi. Ve çok doymuş hissediyorum kendimi.

Eklentiler

• 20150430_173940.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 116
Sonsuzva
happiness_
mkble
demlicaykeyfi
nisa1234
icefloe
cenera
ne yazikki gelmiyorlar üzülüyorum

yeni gelen arkadaslarda bi hevesle geliyor ama sonra bidaha uğramiyorlar
Fantastika
Fatmaaa

Kuzum çok özür dilerim gelemediğim için
Tableti daha alamadım, kaç gündür bilgisayar başında pek vakit geçirmedim. Diyeti de salınca, pek gelemedim
Öncelikle geçmiş olsun canım, doktora gittiğini gördüm, azıcık arttır canım yediklerini, menünü okuyunca survivor yarışması zannediyorum hani çok az yiyorlar ya.
Sonracığıma, geçmiş doğum günün kutlu olsun, onu da az önce senin profiline girince gördüm musmutlu yıllar kuzum, tüm sevdiklerinle inşallah.
Tüm mesajları okuyamadım herkes iyidir inşallah kızlar.
Eşimin yakın akrabasının düğünü var, bizim de üstümüze düşen şeyler olacak, dolayısıyla gelen giden falan oluyor ya da hazırlıklara yardım ediyoruz. Ama aklım sizde, cuma tartılmaya cesaret edemedim. Vicdan azabıyla karışık iştah artışı yaşıyorum. Toparlayıp geleceğim inşallah...

Canlar lahana salatam. Sarımsaklı yoğur ve biraz toz salata sosu ekledim. Bir tatli kaşığı zeytinyağı ilave ettim. Tadi lahans yiyor olmama ragmen güzel geldi. Ve çok doymuş hissediyorum kendimi.
Çok güzel gözüküyor canım bende ilerki günlerde yapayım teşekkürler paylaşımın için afiyet olsun bol yağlar yaksın insaAllahhhh

Çok güzel gözüküyor canım bende ilerki günlerde yapayım teşekkürler paylaşımın için afiyet olsun bol yağlar yaksın insaAllahhhh
teşekkür ederim canım. denemeni tavsiye ederim. sarımsaklı yoğurt ve baharatlar lahananın tadını epey bir bastırdı. amaç lahana yemekse şekilden şekile sokmaya çalışıcam canım o lahanayı

gel artık yavru kuşum seni bekliyoruz. yaz iyice geldi. bizimde paçalarımız iyice tutuştu

Bugünki menum

● SABAH
1 adet portakal
2 cilek
1 adet esner etimek

●ÖĞLEN
2 Yumurta
5 mini domates
1 yeşil biber

●AKŞAM
1 adet ızgara balık
Bir kase salata

Ara öğün ıslatılmış kuru kayısı

2 lt su 2 bardak yeşil cay limonlu
Spor sabah akşam leslie 45 dk

Bugün hava yağmurlu dışrıya cıkamadım yürüyüş ama leslie yaptım sabah 45 dk harika oluyor. Akşam yatmadan da yapacağım kızlar suyum cıkıyor ve bacak kol hareketleri çok etkileyici nerdeyse 30 dk sonra baya zorlanıyorum yani kaslar çok calışıyor bel bölgesi ve karın bölgesi de ama git gide daha rahat yapılacak alıştıkca kaslar, duş alınması gerek hemen arkasında yoksa kas ağrısı fazla olur.

canım menün çok güzel. o kadar çok terlemen de çok iyi. vücut terlemeden yağ yakımına geçmiyormuş zaten. metabolizman hızlı demek ki. ne demişler ÖNCE TER GELİR SONRA GÜZELLİK

canım ablam keske buralarda olsaydında gorusebılseydık cok ısterdım yuz yuze gorusseydık balımmm belkı bırgun karsılarız teekuur ederım ablam bende coktandr diyette oldgum ıcn kıloları az verıoyrum artık kuzum bakalım sonuc ne olcak ablam sarkın ıcnde co tesekurler AMIN INSALLAH HERSEY GONLUMUZCE OLSUN PRENSES

Kizlar merhaba kac gundur vok yogundum giremedim misafir misafir ustune annem bizde kaliyor o yuzden bi kac gundur diyetr ara verdim ama az yiyorum cok kotu gecti bu hafta diyet ins duzene girerim
uzun zmndr gdnce bıraktın sandık kuzum tekrardan hosgeldınnn

YINE HARIKASIN YINE SUPERSIN KUZUM SEN YAKINDA 5LI SAYILARDA GORURUZ BU AZIMLE BALIM

CANIM BENDE ONU DUYDUM KESKE YAPABLSEM AMA LAHANAYI SEVMIYORUM BENDE YAPMAK ISTIYORUM WC SORUNU BILE KALMAZ

LAHANA SALATASIDA GUZEL OLMUS COK SAGLIKLI SUYUNU ICTNMI KUZUM TADI NASIL:)

ESTAGFULLAH bıtanecık ıkızım sen geleyınce ben uzuldum sagol balım cok azyedgm ıcn sanırım ama daha ıyıyım cok sukur sagolasın servıvora dondu hayatım ıkızımm ıyıkı geldın ozlemıstım senı dogum gunumu kutlamıssın cok sagol teseuur ederım balım kendını topla gel senıı ozluyoruz bu cuma tartılmasanda haftaya bomba gibi donucegıne emınım sana guvenıyorum kuzum toparlanırsn opuyorum senı

teşekkür ederim canım. denemeni tavsiye ederim. sarımsaklı yoğurt ve baharatlar lahananın tadını epey bir bastırdı. amaç lahana yemekse şekilden şekile sokmaya çalışıcam canım o lahanayı
bos yenmıyo kuzum kokuyomu pekı sarmısaklı yogtla guzelse bende yapym tesekurler

ablam ornek menu ornek spor gercekten hergun supersın balımmmm tebrıkler ablacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…