82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

sabah
  • kepeklı tost
  • 1 bardak yesıl cay
öglen
  • 1 kase semızotlu yogurt
  • 5 adet cagla
  • 1 portakal
aksam
  • 1 tabak kabak yemegi
  • 1 kase yogurt
araogun olarak 1 bardak bıtkı cayı

spor

• 1 bucuk saat yuruyus
su 2lıtre

Canlar bugun gelemedım cok yogundu sımdı geldım ne guzel yazmıssınız menulerde haırika prensesler grubu haıkasınız yarın cuma heyecan doruktaaa bakalım 1. prenses kım olcak gercı herkess bırıncı alkıslarımız hepımızeee yaza az kaldı melekler bakalım emelımıze ulasmak dılegıyle yarın gecen hafta ve bu hafta kılolarınızı yazarsanız lıstemızı hemen yaparım yarınnn ballar tartı yuzumuze gulsun prensesler gurbuuuuu sekerparelerım

Sen daha harikasın canım öğretmenimmm...
Burda çok mutluyum sizlerin messjlarını okurkene çok mutlu oluyorum..
Yarin sabah tartılır tartılmaz yazacağım inşaAllah..
MaşaAllah senin menu ve sporun da süper çok iyi gidiyorsun bu bizim hayat cizgimiz olsun Allah ömür verdikce sağlıklı yaşayalım, irademizi tutalım..
Seni çok iyi anlıyorum sen hiç üzülme vakit buldukca yazıyorsun hepimize ayrı ayrı değer veriyorsun yüreğine sağlık..
Seni görmesemde dualarımdasın Rabbim gönlünde gecen hayırlı muradını versin..
Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur demişler nasibimizde varsa neden olmasın senin gibi yüreği güzel insanla yüz yüze görmeyi çok isterim.
Benim facebook sayfamda bir çok güzel insanlarla tanıştım ve gönül dostlarım oldu.
Ben inanıyorum ki iyi insanlar bir yerlerde bir birlerini buluyorlar..
Seni çok öpüyorum balım..

evet canlar menümü yazayım. şimdi yürüyüşten geldim ayaklarım acıyor ama 11.000 küsur adım attım
sabah: 2 dilim karpuz, 2 dilim peynir
öğle: lahana salatamı yedim.
akşam: öğle yemeğimi bugün geç yedim canlar saat 17.30 da. o yüzden akşama acıkmadım.
yürüyüşe çıkarken yanıma eti form aldım 5 tane yedim. şimdi yürüyüşten gelince de 6 dilim light jambon yedim.
6 dilim light jambon 75 kalori çok aç döndüm yürüyüşten ya
aralarda toplam 5 ceviz yedim. 2 bardak lahana suyumu içtim. kahve içtim. kahveye şeker sorunumu çözemedim çok gizli kalori alıyorum o yüzden.
yarın bir eczaneden iyi bir tatlandırıcı alayım bari
çok öpüldünüz

MaşaAllah güne çok iyi başlamışsın sporun süper güzellim ama akşam yemeğini atlattığın için çok acıktın.
Tavsiyem atlatmamaya bak daha az kalori ve daha enerjili olursun.
Birde ben de şekersiz kahve ve cay icemem o yüzden gecen haftadan beri hiç icmiyorum şekersiz icmektense hic icmiyorum bol bol su ve yeşil cay tüketiyorum. Misafirliğe gidersemde ev sahibinden rica edip sıcak su isteyip iceceğim insallahhh kararlıyım şeker yokkk ve tatlandırıcıya karşıyım doğal olmadığı için vucuda başka yönde zarar vereceğini düşünüyorum ama yinede siz bilirsiniz...
Hadi bakalım yarin sabah heycanla tartıları bekliyoruz gecen hafta cuma ve yarın sabah kiloları yazmaya unutma canım..

çok teşekkür ederim canım bugün zamanlamam çok dengesiz oldu öğünlerimde. kesinlikle akşam yeme yemeden yürüyüşe bir daha çıkmam. o kadar çok gözüm dönmüştü ki eve gelip mutfağa girince bütün emeklerim berbat olabilirdi
koşarak hemen çıktım mutfaktan
canım ben tam bir kahve tiryakisi hatta bağımlısıyım. neskafeyi içmeden uyanmış olmuyorum. aptal gibi dolaşıyorum ortalıkta. tatlandırıcıya bende karşıyım canım ama en azından sadece ideal kiloma gelene kalan kullanıp bırakmayı düşünüyorum. başka çözüm üretemedim çünkü canım.bir de artık kendimi günde bir bardak kahveyle sınırlıycam. bakalım başarabilecekmiyim
öpüyorum seni canım

Ay ablam benim ne kadar guzel yazmissin okudugumda duygulandimbitanecik ablammm sagol ablam sizler benim canimsiniz sizlere cok alıştım hepinizi cok seviyorum INSALLAH gorusmek dilegiyle ablacim ebnde senin gibi bi melek kalpliye tanismak cok isterim ablam

Yarin tartida heyecan var ablam ben kabzliktan bu hafta cok vermis hsetmiyorum olsun nasip ablacim sen INSALLAH cok guzel bi sonuc alirsn ablam heyecanla yarini bekliyorum ve seni cok cok opuyorum

lahana kokusunu büyük ölçüde bastırıyor canım sarımsaklı yoğurt. salata tozundan da karıştırdım yoğurda. çok hafif bir lahana tadı geliyor ama çok hafif

bende salata tozu almstm senle konusmustuk ya bende koyarim balim ozmn cok sagol

Kuzum sormuşsum ama ben tatlandrici bilemdgm.icn bisi diyemedim en iyisi eczaneden almak menun cok.guzel kuzum aksam bisi yemedgn icn ackmssn balim aksamda en azndan bi corba içersen cok yorgun dusmessin balim menun harika lahana suyu cok ise yaricak sporun bambaska 11 bin adim ayakta alkislanir tebrikler balim

Kuzum ben turk kahvesine hic seker koymuyorum yanimda 2 tane kuru kayisi yiyiorum bi isirik kayisidan alip kahveden iciom sanki sekerli gibi oluyor

teşekkür ederim prenses hep birlikte başarıcaz bebeğim

Kızlar sizi özledim ama çok yorgunum bugünde kıyma ve patates kavurdum ayrıca eltimler kermeste gözleme açtığı için eşlerinede yemek yetiştir bşrde kurabiye felan yaptım yarın eşim evde çocuklara bakıcak bende yardıma gidicem gözleme açıcaz Rabbim hayrımızı kabul etsin kolaylıklar versin inşallah
Yarın yetiştirebilşrsem gştmeden tartılırım yazarım kızlar
Ben yatıyorum hepinizi Allah a emanet ediyorum hayırlı geceler
Bu arada lahana demişsiniz ben kapuskaya bayılırım sık sıkya yerim neyse

ksrays ablam menu verdinmi ben mi görmedim fistigim
Unuttum yazayım
Sabah 1 kase mercimek ç.
2 zeytin
Cok az lavaş

Öğle
Yoğurtlu çorba 1 kase

Ara

1 küçk kurabiye

Akşam
1 karnıyarık(patlıcanları yağda değil fırında kızarttım)
1Kepçe çorba
1 kaşık pilav
Salata
Spor yok ama hiç oturmadım sayılıt arada dinlenmek için tl yazdıklarınızı okudum hep koşuşturmaca
su 2,5

Yarin lahana alip yapicam kuzummm nasil yapicam balim tam bilmiyom ben
canım yarım litre suya yaklaşık 200 gr kadar lahana atıp haşladım.suyunu süzdüm. lyani lahanaları haşladığım suyu dökmeden onu içtim. biraz dolapta bekletmeni tavsiye ederim canım. sıcakken daha kötü kokuyor.haşlanmış halinin fotosunu koymuştum canım. göz kararı ölçüyü görebilirsin. haşlanmış lahanaları küçük küçük doğrayıp salata yaptım.

Harikasin ablammmm tebrik ederimmm ellerine saglik marifetli ablam gozlemelerin eminim harika olmustur ellerine saglikli bizede yolla hayrlara vesile olsun ablam yarin gel merak ederi bizde seni cok ozledikk balimmmm kermesten sonra bol bol burdasinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…