82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

kızlar ben sımdı cıkıyorum bıraz daha ıp atlyım bos durmak yok yıne gelırım uyumadan gorusmek uzere kendınıze cok ıyı bakınnn canlar

tabiki beğenicek seni beğenmemek gibi bi lüksü varmı

ayyy sakın beni o listeye yazmayın kilo veremezsem çok utanırııım

az önce aklıma geldi kızlar yarın akşam bizim gün var aman yarabbi napcam ben, yarın akşam yediklerimi size söylemicem tabiki yapcak başka bişey yok

ayrına belirtiğim diyetcanlar bu merdiven işine tav olmayın sakın basen yapıyormuş haberiniz olaa, ama başkasının yalancısıyım.

şu eliptik bisiklet olayı nasıl acep bilen varmı, bide hulahop var ayyy çocukluğumda ne çok oynardım, artık yapacak bel toto yok maalesef kalas gibi oldum

Bende kond bisikleti var baslym diyorum kuzu hililop hiç cviremem ben

Keske katilsaydin listeye daha motive edici olurdu senin icn

Gun olmasina uzuldum ne yalan söyliyim gundeki yemeklere kim dayanablrki

Günaydın prensesler

bugun kalktim 500 ml şişeye su koydum icine 3 damla limon sktim gune boyle başladım

ardından
10 kere×10set=100kere mekik çektim

Güne dinamik baslamak güzel

Yeni bi tost tarifi öğrendim diyet tost

2tane tahil ekmek
1 cay kasigi salca
1 tatli kasigi kekik
1 cay kasigi zyag
beyaz peynir
2 ince dilm domates

1 ekmekgin yarisina (salcayi zyagi Kekigi bi kaba koyup karistrp ekmege suruyoruz)

digeride peyniri domatesi koyup birlestirip tost makinasinda yapioruz

ben duz tost yemekten sklmstin bu tarif guzel oldu benim icn sizlerle paylaşmak istedim canlar

Bugunku menum

Sabah
  • Kekikli tost
  • Ayran
Öğlen
  • Tavuklu salata

Akşam
  • Bi kase corba
  • Yoğurtlu salata
  • 1 dilim tahilli ekmek

Ara öğünler
  • Yesil cay, Yesil elma, Galeta

Evlenince insan ilk basta farkinda olmuyor ki ilk günlerin verdigi heyecanla bide bugün şunu yapayim bunu yapayim derken bi bakmışın kiiii kilolar elden gidiyoorr
aynen oyle kizlar. İnsan bir kilo alinca hemen onu vermeye calismali ki bizim gibi birikmesin
bende aynisi, dogum gunm var haftaya bir arkadas mesaj gonderdi yarin diyeti unut yemege gidicaz itiraz yok diyor, birakamam kotu olyorum dedim, bir saat yok soyleymis boyleymis sustum artik, gene hafif yemege calisicam insallah bakalim
Canim her seyden azar azar ye. Pasta gercekten cok kalorili, bir dilimin ucte birini ye dicem ama az olacak. Buarada dogum gunun kutlu olsun, ben de balik burcuyum
lıstede olmak ısteyen arkdaslarım ısımlerını bu msja cevaplayablrmısnz kılo boy hedef yazalım guzel lıstemızı hazrlayalımmm
Yagmurum kiloyu pts soyleyelim istersen, ben hergun tartiliyorum hangi kilomu soylesem bilemedim, boy 160 ve hedefim şuan 65. O kiloya ulasinca belki 2. Bir hedef koyarim canim.

Bugun kimsecikler yok
Gunaydin bebegim ben burdayim, dun aniden elektrik kesildi. Baya bi gelmedi biz de uyuduk. Simdi kahvalti hazirlayacagim, 2 tahil 2 et yani peynir ve yumurtadan olusur buyuk ihtimalle. Bugun aile ziyareti var, malum. Aksama girebilirsem gorusuruz. Opuyorum tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…