82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

boy 1,60 sa sende balık eti mükemmel duru kanımca yada nişanlına hoş görünürsün zayıf sevmiyorsa. çaktırmasalarda fit seviyo bu şapşikler :KK53:
kuzum 58 olugumda en ıyısı oluoyrumda bakalımmm kuzum yok kuzum ya yemek ye ye ye dıyıp durur artık demıo tabı 48 60 arasıyken dıodu sımdıde kıloma kotu bısı demez oldum 82:KK43: aslında kuzum ılk basta kendım ıcn zayflıcam Tabı INSALLAH Nısanlımda cok begenır:KK60:

Yaa sayarak yemek guzel oluyor ama yarin esimin amcasini ziyarete gidicez, orda ne yiyecegim bilmiyorum. Yenge hamur isleri yaparsa yandim ben. Offf diyet yaparken hicbir yere gitmek istemiyorum.
bende aynisi, dogum gunm var haftaya bir arkadas mesaj gonderdi yarin diyeti unut yemege gidicaz itiraz yok diyor, birakamam kotu olyorum dedim, bir saat yok soyleymis boyleymis sustum artik, gene hafif yemege calisicam insallah bakalim

bende aynisi, dogum gunm var haftaya bir arkadas mesaj gonderdi yarin diyeti unut yemege gidicaz itiraz yok diyor, birakamam kotu olyorum dedim, bir saat yok soyleymis boyleymis sustum artik, gene hafif yemege calisicam insallah bakalim
kuzum pasta yeme sakın tmmı pastadakı kaloru cok fazka:KK43:

kızlar pazartesıne az kaldı kımler kac kılo verdı cok merak edıorum emegımızı karlsıgını alrz INSALLAH :KK66:

aslinda spor yapmak isteyene cok yontem var, eminim cogumuz aparmanda yasiyoruz ilk kattan baslayip son kata kadar merdiven inip ciksak iki kez epey kalori yaktirir, Benim k iki katli bugun bes kez inip cikicam, tabi etrafa pek caktirmamam lazim :)

aslinda spor yapmak isteyene cok yontem var, eminim cogumuz aparmanda yasiyoruz ilk kattan baslayip son kata kadar merdiven inip ciksak iki kez epey kalori yaktirir, Benim k iki katli bugun bes kez inip cikicam, tabi etrafa pek caktirmamam lazim :)

guzl pılan bızımde 6katta cık ın mahvolurum ama yaparım benım basen sorunum var ıyı gelır:KK66: mıllte caktamamk lazım rezıl olmakta var ın cık ın cık:KK69::KK30:

Ben soylemem :) vermek istedigim 15 kilo var.
can sen hafta sonu biraz spor yap dus 70li rakamlara benide motive et hadi kirma arkadasini :) kos yuru bisiler yap in 70lere

senın ıcın basarıcam cok spor herzamn kılo vermeyı hızlandırı :KK66: merdıvenıde denıcem pazartesı bakalım 7lere ınersem vayyy super olur cok sagol:KK49:

lıstede olmak ısteyen arkdaslarım ısımlerını bu msja cevaplayablrmısnz kılo boy hedef yazalım guzel lıstemızı hazrlayalımmm:KK19::nazar:

X