82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bugunku menum belli oldu ayarladim

Kahvaltı
Kepekli tost
Ayran
2 adet kayisi

Oglen
Yumurtali salata

aksam
Tavuk haslamasi üstüne domates rendelicem
Bii kase Cacik
2 dilim kepek ekmegi

Kizlar acikirsam dedgm gibi kizarmis bi dilim kepek ekmeğe peynir suruyorum bide 1 2porsiyon meyve tuketiyorm cok ackrsam onun disinda hic bişi yemiyorum

menümü begendinizmi canlar

Kizlar sporumu yazyim

1saat yuruyus yapıcam

300 kere ip atlicam

mekik hareketi yapicam setli 50 kere bugünkü planlarim bu kismet olursa

Oglen 3ten sonra meyve yersen kilo yapar canim. Gerisi iyi

Canim sen ogretmen miydin, ben de ing ogretmeniyim ama iş ariyorum.

kızlar meyve tukettım ya karatayda meyve yeme dıyoya ben yanlıs bısı yapmıyorum dımı myve tuketerek
Canim sen karataya inanma. O kadar yağ ve bulgur yiyerek kilo verilmez. Ayrica gunde üç porsiyon meyve tüketmek zorundayiz sagligimiz için. Her seyin azi karar cogu zarar. Hayatta her sey icin gecerli bu sonucta...
ben biraz gozukmeyecegim aranizda, kimseyide etkilemek istemiyorum,
Yapma canim.
Diyet bozmak diye bir sey yok. Sadece bir gun ya da bir ogun fazla kacirirsak ertesi gun ya da ogun telafisi var. Ayrica burada birbirimize destek olmak icin variz. Kacamak da yaptiysak soyleyecegiz birbirimizi uyaracagiz.
Bugun 4 bardak sut veya yogurt ye.
Et peynir yumurta balik yeme sadece bugunluk
4 dilim ekmek ye
İki porsiyon meyve ve iki tatli kasigi yag tuket.
Az yagli sebze ve salata serbest.
Buna ayca kaya'nin kalsiyum diyeti deniyor. Ben kitabindan takip ediyorum.
Bugun bunu yap dunu telafi etmis olacaksin.

Evet canim bende muhasebe ogretmeniyim ya herseyimiz ayni meslektaşiz bile biz gercekten ikiziz sanirim
Bende suan kursta is buldum canim isimin saatleri cok guzel o yonden iyiyim sende en yakin zamanda İNŞALLAH is bulursun tatlim

Haklsn kuzu karatay kitaplari var bende ben bisi anlamadim o diyetten

Ayca kayaninda guzel bi onerisiymis begendim ikizim

Ya telafi edersn nereye gidiosun
bugun biri kek yiyodu azcik canim cektiydi :) sonra aksam tavuk pissin diye aciktim iyice dayanamadim, yeyincede tam doymadim, hepsini yedim sonrada kek yaptim yedim ii dilim ama simdi tekrar baslayasim var. Ya kizlar benim duygusal halim dalgali, bunalim takiliyom, azcik negatif bisey olsa dogru yemege, bak simdide pismanim. Benim gibi yapmayin, Ben yanliz yasiyom ama birileri olsa boyle olmazdi. oturup konuscak kimse yokki, tek zevk yemek yemek

Olsjn telafi ederiz ayca kayanin diyetini yapnca telafi ediliyomus bugun telafi yap

Tek mi yasiosun okuomusun canım
Biz variz beraber basarcaz bak burda

sagolun kizlar ya kendime geldim sayenizde, evet telafi edicam kek duruyo devamini yemicam, zararin neresinden donsem kar demi. bu psikolojiden kurtulmam lazim, sacimi kestireyim beni bir iki hafta idare eder bu degisiklik :) duygusal dalgalanmalar kotu geliyo bana

ben 6 dilim ekmek yemiyorum zaten, bazlama tarzi ekmekler olurya kucuk, onun biraz daha incesini dusunun. bir gun yarisini yiyodum ancak, benim hic acikmamam lazim, acikinca azda moral bozuksa kaptiriyorum kendimi yemege

Sende Sağol canım

Neyin var ozel degilse moralin bozik sanki

spor salonuna gidebilsem aslinda super olacak. gunde 500 kalori yakilsa insan oturup yiyemezde doktugu terleri hatirlayinca :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…