82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ben bes dilim ekmek yiyiorum ya cok fazla unonun tahil ekmeğini aldmm ya kahbaltida yiom 2 dlm aksam yiyom 2dlm oglen 1dilim sanki fazla

Ben bes dilim ekmek yiyiorum ya cok fazla unonun tahil ekmeğini aldmm ya kahbaltida yiom 2 dlm aksam yiyom 2dlm oglen 1dilim sanki fazla
Yok canim fazla degil ama şunu da hesapla, içtigin bir kase corba da bir dilim ekmek oluyor, iki kasik pilav makarna veya dort yemek kasigi nohut fasulye de... Bunlari da hesaba katinca beş dilim etmesi lazim.

Aynen ikizim yaa. Hayirli olsun işin tatlim. Allah gönlümüze göre versin.

Yok canim fazla degil ama şunu da hesapla, içtigin bir kase corba da bir dilim ekmek oluyor, iki kasik pilav makarna veya dort yemek kasigi nohut fasulye de... Bunlari da hesaba katinca beş dilim etmesi lazim.

Kuzum makarna pilavi hayatımdan çıkardım corba tavuk haslama az peynir yumurta meyve tuketiyorum zafen biliosjn menumu ben toplam 5dilm ekmek yiyiom kaca indrsem

Canim işte kacamak da yapsak kacmayalim. İnsanin gunu gununu tutmuyor, olabilir bazen boyle seyler.
Sen duygu dalgalanmasi yasadiginda yapacak baska bir aktivite bulmaya calis. Hobi gibi.
Acikinca da salataya ver kendini. Havucu öylece yersen çigneme duygunu tatmin eder, cok yemiş gibi hissedersin.
Sıkıntın neyse elimden gelen bir sey olursa yardimci olmak isterim

AMİN canım ikizim seni sanki taniyor gibi oldum gormeden sevdim valla
Bilmukabele canim, ben de seni sevdim. Kendime yakin hissettim.
Menüne tekrar baktim, 5 dilim ekmek iyidir, sadece telafi diyeti yaparken 4 e dusuruyor benim okudugum kitapta. Meyveyi de ekleyelim, kivi mesela c vitamini deposu.

Bilmukabele canim, ben de seni sevdim. Kendime yakin hissettim.
Menüne tekrar baktim, 5 dilim ekmek iyidir, sadece telafi diyeti yaparken 4 e dusuruyor benim okudugum kitapta. Meyveyi de ekleyelim, kivi mesela c vitamini deposu.

Sagol kuzum duygularmizn karslkkli olmasi cok güzel sen iyi diosan iyidir ozmn uzzulmym kivi var evde yerim ozmn

sagol canim, bitti benim diyet diyordum bana tekrar enerji verdiniz, soz bidaha olmayacak yakin zamanda, sizede ders olsun benim yaptigim, iki dakika fazla o tadi alicam diye cok yedim, gereksizdi yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…