82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Duzenli.menu paylasimi yapip cumalari tartiliyoruz canim eger uyarsa gelrsn

tabıkı olabılır ama benım uyguladıgım bır dıyet lıstem yok aslında dıkkat edıyorum o şekilde ama ıstersenız ne yedıysem yazabılırım tabı .. su anda kılom 72.2 .. o zaman haftaya ne olucak gorelım :) husranım mı olucak mutluluk mu :)

Tamam super tatlim anlastik bence mutluluk olcak

İkizim liste cok guzel, kilo verdigimizi gormek daha da guzel eline saglik canim

İki arkadas daha gelmis, hos gelmis

Canim yaaa ayni o tepsinin deseninden melamin kaplar kullaniyorum ben de gorunce cok hosuma gitti

İkizim liste cok guzel, kilo verdigimizi gormek daha da guzel eline saglik canim

İki arkadas daha gelmis, hos gelmis

Canim yaaa ayni o tepsinin deseninden melamin kaplar kullaniyorum ben de gorunce cok hosuma gitti

Begenmene cok sevindim ikizim tablo yapamadm bende takimlar boyle yapiodu bende yapym dedim guzelde oldu

Kalori takibi yaparak yiyorum en cok da bi site var onun sayesinde oldu bu zayıflama kararım :)
Fat secret mi
Ben de sayarak yiyorum ayca kayanin kitabiyla. Ama kalori degil de tahil et sut meyve seklinde yiyecek turlerine gore sayiyorum. Gunde 3 meyve mesela.

Kuzum o kotapta tarifler varmi bitanem
Kitabin sonunda birkac tane ara ogunde atistirmalik tarifi var canim, ama onlar ayca kayanin kendi internet sitesinde de var.
Kuzum azcik bogazim agriodu uyudum serpil.ablam.ada cayi ic dedi sagolsun ictim simdi daha iyiyim.ham olsin ikizimmm cok sagol bitanem beni dusunmussun ya cansin sennn
Gecmis olsun canim. Dusunurum tabi ki, sen benim ikizimsin. Sabahlari da erken kalkiyorsun canim yoruluyorsun, aman guzelce dinlen, bagisikligi yukselten sebze meyvelere agirlik ver

Diyetcanlar ben cikiyorum, sarjim da bitti, hepinize iyi geceler, tatli ruyalar.
Yarina guzel menuleriniz olsun, afiyetle insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…