8 yıllık evlilik ve ihanet

İyiki güzel bi dayak yemiş.çok iyi olmuş. Çok da güzel olmuş.
Eve dönmüşsünüz artık yapacak bişey yok. Biraz daha gözlemleyin dürüst davranıyor mu, yapabiliyor musunuz bakarsınız. Olmazsa ayrılırsın.
Bu arada o iş yerindeki kadın ne durumda?

keşke kardeşiniz okadar tepki vermeseymiş!!siz dönünce ailenizin tepkisi neoldu?görüşüyormusunuz onlarla hala??hayatınız boyunca unutamazsınız eminim.Eşiniz iyileşsin siz de unutmuş gibi yapın madem öyle boşanırsınız kardeşinize zarar gelmemesi için..okadar süre sonra gidip söylese bile kimse inanmaz siz ya da iftira atıyor dersiniz ..madem kardeşiniz için döndünüz böyle yapmak en iyisi!!bu evlilikten hayır gelmez öyle bir gecelik ilişki değil bildiğin sevgili olmuşlar eşiniz ailenizle yüz göz olmuş ..size şiddet uygulamış evlılıgınız kurtarır yanı yok maaalesef..siz ve aileniz en az zararla kurtulma yoluna bakın
Döneli 1 hafta oldu olaya dahil olan kardeşim arıyo sadece beni. Annem aramadı ben aradığımda uyuyor felan dediler.
Sizde kardeşlerinizi annenizi çöpe atmışsınız.
kardeşim cezaevine girecekti infazı yanacaktı. Siz olsaydınız ne yapardınıZ?

İyiki güzel bi dayak yemiş.çok iyi olmuş. Çok da güzel olmuş.
Eve dönmüşsünüz artık yapacak bişey yok. Biraz daha gözlemleyin dürüst davranıyor mu, yapabiliyor musunuz bakarsınız. Olmazsa ayrılırsın.
Bu arada o iş yerindeki kadın ne durumda?
Ben olayları öğrenmeden önce başka bir kadını eşimden kıskanıp olay çıkarmış dükkanın ortağıda kovmuş. Başka bir şehirde çalışıyor olarak biliyorum

Bir sonra olucak aldatma hikayelerini de merakla bekliyoruz bizlere haber vermeyi unutma sakın.
Aa tabi şiddetten kolun kırılmazsa, ölmezsen falan yaz mutlaka.

Şiddet konusundaki yorumunuz gözlerimi açık bıraktı.
Barışmak için bahane aramışsiniz şiddeti kullanmissiniz ,yine şoktayım.
Bunca şeyi yapan pisliğin yanına gitmenizi söylemiyorum bile, üstüne eve dönmüşsünüz.Kendinizi hiç mi sevmiyorsunuz ? Saygınız da mı yok ?

Kırılan bardağın yapıştırsan dahi izleri kalır
Bile bile, geri dönüp evliliği devam ettirmişsiniz aslında sonlandırmak gerekirdi, acı çekmemeniz için

Döneli 1 hafta oldu olaya dahil olan kardeşim arıyo sadece beni. Annem aramadı ben aradığımda uyuyor felan dediler.

kardeşim cezaevine girecekti infazı yanacaktı. Siz olsaydınız ne yapardınıZ?
Kardeşim ceza evine girecek diye kendimi peşkeş cekmem. Önce o beni dövdü böylede bişey var

Merhabalar, şimdiden anlatacağım şeylerin uzunluğu için kusura bakmayın. İçimdeki yangını nasıl dile getirebilirim en kısa nasıl Anlatırım bilemiyorum. 8 yıllık evli ,2 çocuk annesi,30 yaşında bir kadınım. Eşimle aşık olarak çok zor şartlarda evlendim. Çok zor günler yaşadık,kimseler yanımızda yoktu. Her şeye rağmen eşimin yanında olmak için gayret ettim. Uzun yıllar işsiz di,kendimce kendi maddi imkanlarımı kimseye muhtaç olmayalım diye ona sundum bunu destekten çok çıkar haline dönüştürdüğünü bile bile.Üç ay önce devrettiğimiz dükkanı geri aldı. Dükkanda çalıştırdığı Kadının biriyle beni Aldattı. Olaylar çok karışık çok uzun anlatıp teferruata girmiycem. Gerek iş yerinde çalışan başka bir bayandan, gerek telefonunda silip çöp kutusunda unuttuğuVideolar resimler, kadına yaptığı doğum günü partilerinin videoları, pansiyon odasında yaptıkları dörtlü Alkollü arkadaş toplantıları, benim bilmediğim başka bir telefon ve numara, Kadına WhatsApp dan gönderdiği aşk şarkıları, film replikleri, sahte Facebooklar,kadına alınan hediyeler, doğum gününde aldığı altınlar bunlar gözümle gördüklerim di. Ve aynı iş yerinde çalışan o başka bayanın anlattıkları onlar daha fazla detay içeriyor. Bir ay önce bunları gördükten sonra ve duyduktan sonra çocuklarımıda alarak evi terk ettim. Terk ettiğim günden itibaren yalvarıp yakarıpKendini affettirmeye çalıştı. En son yaklaşık bir hafta önce doğum günümde pahalı hediyeler özür dolu mektuplar çiçekler doluHediye kutuları göndererek tekrar şansını denedi.O gün kardeşlerimiNde ısrarı üzerine onunla konuşmaya gittim. Aldığı hediyelerin yaptıklarının benim için hiçbir önemi olmadığını sekiz yılımı çöp ettiğini anlattım ona. Buluşmanın ardından tekrar bir tartışma yaşadık. Ben dayanamayıp ona tokat attım, hal böyle olunca oda bana şiddet uyguladı. Akabinde kardeşlerimi aradım, kardeşlerim tarafından bana şiddetUyguladığı için onlarda ona şiddet uyguladılar. Ambulansla hastaneye kaldırıldı. O halde dayanamayıp hastaneye gittim. O haliyle ağlayarak tekrar özür diledi benden.Dayanamadım tamam dönüyorum dedim.Sekiz yıllık çocuklarımın babasıydı benim yüzümden dayak yemiş olması her şeye rağmen vicdanımI rahatsız etti. Geri döndüm dönmesine ama ne gördüklerimi, Ne duyduklarımı, Ve daha yazamadığım onlarca detayı unutamıyorum. Şimdi ben vicdanıma yenik düşüp döndüm, aynı evin içerisinde her saniye bu ihanetin tüm detaylarıyla acı çekerek yaşıyorum. Bir hafta oldu döneli, İster istemez zaman zaman tekrar gündeme getiriyorum, oda her seferinde eşeklik yaptığını parayı bulunca şımardığını benden başka kimseyi sevmediğini, beni sevmese aylarca barışmak için uğraşmayacağını söyleyip duruyor. Şimdi ne ben eski benim ne de bu evlilik eski evliliğimiz.Size ne sorayım ne konuşayım bilmiyorum. Bana bir akıl bana bir yol gösterin acılarım hafiflesin istiyorrum.Elbette artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak biliyorum. Siz bana ne önerirsiniz ben nasıl bir yol izlemeliyim benim için doğru olan ne sağlıklı düşünemiyorum.
Hiç bir zaman unutamazsın affedemezsin ve eşini bir daha sevemezsin günü birlik bir ilişki de değil bir kadın için bir sürü şey yapmış bence bu evlilik zor yürür Artık

Ben olayları öğrenmeden önce başka bir kadını eşimden kıskanıp olay çıkarmış dükkanın ortağıda kovmuş. Başka bir şehirde çalışıyor olarak biliyorum
Şaşırmam dedikçe şaşırıyorum. Evli adamla birlikte ama kıskanç da bi yandan. Bence kocan o diğer kadına da yanlayınca kıskanmıştır.
Neyse arkadaşım. Yapılanları unutman mümkün değil. Ne aldatılmayı unutursun, ne şiddeti. Bi süre daha tahammül edip, en azından kardeşini kurtarıp yeniden ayrılırsın gibi geliyor. En azından ailen arkanda.

Merhabalar, şimdiden anlatacağım şeylerin uzunluğu için kusura bakmayın. İçimdeki yangını nasıl dile getirebilirim en kısa nasıl Anlatırım bilemiyorum. 8 yıllık evli ,2 çocuk annesi,30 yaşında bir kadınım. Eşimle aşık olarak çok zor şartlarda evlendim. Çok zor günler yaşadık,kimseler yanımızda yoktu. Her şeye rağmen eşimin yanında olmak için gayret ettim. Uzun yıllar işsiz di,kendimce kendi maddi imkanlarımı kimseye muhtaç olmayalım diye ona sundum bunu destekten çok çıkar haline dönüştürdüğünü bile bile.Üç ay önce devrettiğimiz dükkanı geri aldı. Dükkanda çalıştırdığı Kadının biriyle beni Aldattı. Olaylar çok karışık çok uzun anlatıp teferruata girmiycem. Gerek iş yerinde çalışan başka bir bayandan, gerek telefonunda silip çöp kutusunda unuttuğuVideolar resimler, kadına yaptığı doğum günü partilerinin videoları, pansiyon odasında yaptıkları dörtlü Alkollü arkadaş toplantıları, benim bilmediğim başka bir telefon ve numara, Kadına WhatsApp dan gönderdiği aşk şarkıları, film replikleri, sahte Facebooklar,kadına alınan hediyeler, doğum gününde aldığı altınlar bunlar gözümle gördüklerim di. Ve aynı iş yerinde çalışan o başka bayanın anlattıkları onlar daha fazla detay içeriyor. Bir ay önce bunları gördükten sonra ve duyduktan sonra çocuklarımıda alarak evi terk ettim. Terk ettiğim günden itibaren yalvarıp yakarıpKendini affettirmeye çalıştı. En son yaklaşık bir hafta önce doğum günümde pahalı hediyeler özür dolu mektuplar çiçekler doluHediye kutuları göndererek tekrar şansını denedi.O gün kardeşlerimiNde ısrarı üzerine onunla konuşmaya gittim. Aldığı hediyelerin yaptıklarının benim için hiçbir önemi olmadığını sekiz yılımı çöp ettiğini anlattım ona. Buluşmanın ardından tekrar bir tartışma yaşadık. Ben dayanamayıp ona tokat attım, hal böyle olunca oda bana şiddet uyguladı. Akabinde kardeşlerimi aradım, kardeşlerim tarafından bana şiddetUyguladığı için onlarda ona şiddet uyguladılar. Ambulansla hastaneye kaldırıldı. O halde dayanamayıp hastaneye gittim. O haliyle ağlayarak tekrar özür diledi benden.Dayanamadım tamam dönüyorum dedim.Sekiz yıllık çocuklarımın babasıydı benim yüzümden dayak yemiş olması her şeye rağmen vicdanımI rahatsız etti. Geri döndüm dönmesine ama ne gördüklerimi, Ne duyduklarımı, Ve daha yazamadığım onlarca detayı unutamıyorum. Şimdi ben vicdanıma yenik düşüp döndüm, aynı evin içerisinde her saniye bu ihanetin tüm detaylarıyla acı çekerek yaşıyorum. Bir hafta oldu döneli, İster istemez zaman zaman tekrar gündeme getiriyorum, oda her seferinde eşeklik yaptığını parayı bulunca şımardığını benden başka kimseyi sevmediğini, beni sevmese aylarca barışmak için uğraşmayacağını söyleyip duruyor. Şimdi ne ben eski benim ne de bu evlilik eski evliliğimiz.Size ne sorayım ne konuşayım bilmiyorum. Bana bir akıl bana bir yol gösterin acılarım hafiflesin istiyorrum.Elbette artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak biliyorum. Siz bana ne önerirsiniz ben nasıl bir yol izlemeliyim benim için doğru olan ne sağlıklı düşünemiyorum.

Ah bacım ah... Ailen destek maddi gücün var donuna kadar al vur tekmeyi gitsin... Maksimum üç ay sonra bu adam seni yine aldatır.. Elindeki delilleri çöpe atma.. Para hesabını sor iş yeri muhasebesini mutlaka elden geçirt... Kazancın orta olduğunu söyleyip senin üzerine yatırım yaptır ve yüklü miktarda borçlandır.. Yoksa bu yine başkalarına altınlarla dağıtır... Sen böyle duygusal takıldıkça ezilirsin.. Hayat maddi.. Cebini doldurmaya bak.. Bu adam yine bin beterini yaşatır...

Benim soracağım tek bir soru var
Tekrar şiddet görürseniz kardeşlerinizin yüzüne nasıl bakacaksınız kime sığınacaksınız?

Sizi sevmeseydi affettirmeye çalışmazdı gibi saçma bişeye inanmayın. Sizi aldatacak kadar sevmeyen insan, kendi çıkarı için sevmediği halde affettirmeye de çalışır. Neyine acıdınız ki iyi yapmış kardeşleriniz.
büyük konuşmak istemiyorum gerçekten ama nasıl üzülüp geri döndünüz ya. O kadınlarla bilmem ne haltlar yerken size üzüldümü. O zaman sizde parayı bulun bi iki adamla aldatın onu şımardım diyip işin içinden sıyrılır madem.

Valla ahlaki değerlerime ters ama yapı gereği intikam almadan içi soğumayan biriyim.

Sanırım madem döndüm.
Şu durumda bir erkekle sanaldan da olsa flörtleşir.
Önüne atar.
Şımardım işte sen gibi.
Şimdi şartlarımız eşit yeniden başlayabiliriz derdim.
Ancak çenem o zaman dururdu galiba.

Valla ahlaki değerlerime ters ama yapı gereği intikam almadan içi soğumayan biriyim.

Sanırım madem döndüm.
Şu durumda bir erkekle sanaldan da olsa flörtleşir.
Önüne atar.
Şımardım işte sen gibi.
Şimdi şartlarımız eşit yeniden başlayabiliriz derdim.
Ancak çenem o zaman dururdu galiba.
Yok yok yine de böyle şeyler yapmayalım🤭🤭

bu yaptigin resmen kendine eziyet. Adam hastanelik oldu diye niye vicdan yapiyorsun? O da öncesinde seni dövmüs farkindaysan!

Bu adamin seni sevdigi falan yok, seven insan sevdigine bu yürek yanginini yasatmaz. Nafaka vs. ödememek icin, sosyal cevresinde zarar görmemek icin birlesmek istemis seninle. Üzgünüm ama böyle. Ha tabi sen istersen farkli da düsünebilirsin, ama insan kendine yalan söyleyemiyor bir zaman sonra. Basini yastiga koydugun an sen biliyorsun icinden gecenleri...baska da birsey demiyorum.

kemalim yapmaz olayı değilde Biranlık karar diyelim. İsteyerek olmadı. Kardeşimin infazı vardı 5 yıl içinde olaylara karışmaması gerekiyordu. 10 yıl yatarı var aksi taktirde. Benim yüzümden ondanda şikayetçi olup çocuğun hayatıyla oynayabilir endişeside yaşadım. Üstüste gelen sebepler.
Artik barismissiniz her seyi unutacaksiniz madem tamam.dediniz hayat bu deyip unutacaksiniz 2.yi yakalarsaniz zaten biter.Ben döner miydim hayır ama arkadasim aynisini yaşadı sizin gibi affetti o konuyu da asla açmıyor farz edin ki hiç olmadi.

Erkeklerin eli biraz para görünce havaya girip eşine nankörlük etmesi iğrenç birşey ya. Çok zor şeyler yaşamışsınız öncelikle geçmiş olsun, bir kadına yaşatılacak en büyük travmalardan biri. Mantıklı davranın ve şunu düşünün, acaba eşiniz sizin şahsınızı kaybedeceği için mi pişman, yoksa yıllardır alışmış olduğu düzeni ve rahatı kaybedeceği için mi? Bence ikincisi. Yaparken bunu düşünmedi, basit bir kadın için ailesini dağıtma riskini göze aldı. Şimdi yakalanınca mı tutuşuyor? Affedilmek istiyorsa kapınızda köpek olacağına bir de size dayak atmış pes. Yapacağınız şey belli, eşiniz iyileştikten sonra ayrılmak. Maddi gücünüz var, aileniz de destek veriyor. Tüm kanıtları toplayın, sizi darp etme olayı yeniyse gidin darp raporu alın. İhanet ve darp nedeniyle hiç acımadan tazminatınızı alın. Bakalım o kadınlar para olmayınca yüzüne bakarlar mı.

Aldatılmak hazmedilmesi çok zor bişey bunu yasayan biri olarak söylüyorum.sizinde yazdığınız gibi ne yazık ki yapılanlar unutulmaz ve her seferinde aklınızda olur.hal böyle olunca çocuklarınizada verimli bir ebeveyn olamazsınız.zaten evliligini ve çocuklarını düşünen adamın gözü dışarda olmaz.o ne yazık ki alışmış ve aldatmaya devam edecek.bna sorarsanız çocuklarınizla yeni bi hayata başlayın yoksa bu şekilde kendinizi iyi edemezsiniz.

X