8. Yarışma Duyurusu : ''Dram Tarzında Yazılmış Öykü'' Yarışması

öykümü mail adresine gönderdim Berşule , ulaşmazsa haber verirmisin?
herkese başarılar diliyorum....

berşulecim öykünün uzunluğu aşağı yukarı ne kadar olmalı.örneğin 1 sayfayı geçebilirmi?yada bi sayfayı geçince çokmu uzun olmuş olur.fisfisfis

berşulecim öykünün uzunluğu aşağı yukarı ne kadar olmalı.örneğin 1 sayfayı geçebilirmi?yada bi sayfayı geçince çokmu uzun olmuş olur.fisfisfis

genciza'cım öyküler zaten kısa eserlerdir..Çok kısa olması da,çok uzun olması da avantaj getirmez..Yani bize aktaracağın öykü konusunu daha derli topulu gönderirsen güzel olur diye düşünüyorum..
Şimdiye kadar gelen çalışmaların uzunlukları gayet orantılı..Çok çok uzun tutma istersen,akıcı olmasına önem ver yeter zannedersem:)))1 sayfayı geçirme lütfen,okuyacakları sonu ne zaman gelecek bu öykünün diye bunalıma sokmayalımyerimseniben

bende öykümü gönderdim berşulecim.umarım ulaşmıştır.

Tamam genciza'cım çalışman adrese gelmiş,sorun yok,bol şanslar:)

Sevgili berşule bana kalbin kadar temiz bu öykü yarışmasını yaptığın için teşekkür ederim. :asigim:
Ama ben yeteneksiz bir şahıs olarak sadece öykü okumakla yetinicem.
Belki öykü konusu bonus,berşule,bıngıldak ve fasulye olsaydı öykü yazabiliridm ama hali hazırdaki konuyla yazamıyorumtatlicadiarzu

Başarılar canım :1closedeyes::1closedeyes:

Bende gönderdim Berşule:sm_cool: Hepimize bol şanslar arkadaşlarŞeniz

kaç kişi ooldu acaba
merak ettimsengözlerimebaksanab
merak da adamın başına bela yaaww:roflol:

kaymaklı ekmek kadayıfım öyküler ne zaman görücüye çıkacak acaba eminim çok keyif alacağımız bir yarışma olacak herkeze başarılar sevgiler

Bence de çok eğlenceli olacak, merakla bekliyorum.
Ben katılamadım yetenek yok :)

kaymaklı ekmek kadayıfım öyküler ne zaman görücüye çıkacak acaba eminim çok keyif alacağımız bir yarışma olacak herkeze başarılar sevgiler

Öykülerimizi yarın kısmetse görücüye çıkarıyoruz:))
Benim yarışmacılarım son dakika atağı yaptılar,tam 14 adet öykümüz oldu..Baştan ağır ağır gidiyor,sonra bi bakıyorum katılan kişi sayısı bir anda bir sürü olmuş.
Evet bencede zevkli olacak..Ben tek tek okudum ve bayıldım..
Herkese bol şanslarŞeniz

merakla bekliyorum,çok istedim ama bu hafta çok yoğun geçti katılamadım,olmadı bir türlüü :çok üzgünüm:
ama sabırsızlanıyorum,eminim kızlar döktürmüşlerdir yinee a.s
hadii okuyalım bir an öncee

BerŞule abla gönderdim bende.Ulaşıp ulaşmadığı konusunda bilgi verir misin burdan:1rolleyes:

yazılanlardan yola çıkararak soruyorum benimkiyle birlikte 15 öykü mü olmuş olduyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…