10. Yarışma Duyurusu : ''En Bakımlı El ve Tırnak'' Foto Yarışması

evet ben hep böyle bir yarışma bekliyordum çok mutlu oldum ama bugün 21 mart yani zaman bitmiş lütfen uzatalım zamanı bende katılıcam

Pazar günü son gündür,pazartesi günü yarışmayı oylamaya açacam..İkinci kez uzatma işine girmeyelim..Çünkü ilk gönderenleri bekletmek güzel olmaz:)

Fotoğraf yükleyebilsem, takar elime şahmaranımı gönderirdim yarışmaya :))Berşuleciğim reklam yapamıyorsun kanımca:)İlk yarışmayı hatırlıyorsan ,mektup yarışmasını 14 kişi yarışmıştı galiba ,salon dekorasyon da iyiydi bence.Reklam yap bence , yada hamilesin ,sen yorulma gönüllü arkadaşlar yapsınlar :)) Şeniz

Reklam nasıl yapayım anlamadım..Yani tüm üyelere yarışma var diye tek tek mail mi atayım..Yarışma başlığı belli,kategori belli,duyuru kısmı belli arkadaşım..Ama tabi daha önce paylaşımdan yarışma linki verebiliyordum tıklaması kolay oluyordu,şimdi o şansım yok..Salon dekorasyon yarışmasında da reklam falan yapmadım ki,normal duyuru başlığını açtım,rutin ilerleme işte:))

Neyse,ben sizleri kaynatmasını bilirimjeyyar..
Az zaman geçsin..yerimseniben

Arkadaşlar pazar gününe kadar foto yollayabilirsiniz,pazartesi yarışmayı oylamaya açacağım..
Kolay gelsin..

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..Fotoğraf karesinde,ister tek ister her iki eliniz de olabilir..Ancak her zaman ki gibi,fotonun size ait olduğunu anlamamız için fotoğraf karesinde bir adet çiçek olmasını rica ediyoruz..(canlı,yapay fark etmez..Gül,lale olabilir ama kaktüs tercihimdir)

2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)

3*Fotolarınızı yakından çekmeye çalışırsanız,eller daha belirgin olur,oylamada şansınız artar..

Tema: En Bakımlı El ve Tırnak
Başvuru Başlangıcı:12/03/2008
Başvuru Bitiş:19/03/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Yarışmayı beklerken tırnaklarımı yiyecem şimdi...:roflol:
Laale, ellerimin psikolojisini bozdun kız, ellerim güzel diye diye...:1shok:
Bu arada kaç kişi oldu Şule'm:uhm:

Yarışmayı beklerken tırnaklarımı yiyecem şimdi...:roflol:
Laale, ellerimin psikolojisini bozdun kız, ellerim güzel diye diye...:1shok:
Bu arada kaç kişi oldu Şule'm:uhm:

Şekerim Allahın bildiğini kuldan niye saklıyayım?:dance:
Biraz kızıştırayım bari ortamı.Rating alırsak katılım artar belkim..:teytey:

X