Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Gunaydin kizlaar
Dun gece buyuk bi umutsuzlukla bu sabahsa daha buyuk bi motivasyonla uyandim. Kimse tutamaz beni vericem valla kilolarimi :KK70:
Her neysee fazla dirdir etmeyip isleve koyayim en iyisi

Bugunku Menum:

Kahvalti-Ogle:
(Cok gec kalkmisiim)
-Menemen 100kcal
-Tam tahil tost ekmegi 60kcal
-Yesil cay

Ara:
-1 porsiyon meyve 40kcal
-Badem ve ceviz 30kcal

Aksam:
-Domates corbasi(Dun icememistim ama menumde yaziyodu pardon oyuzden) 150kcal
-Bol salata 20kcal

2lt su
2 bardak yesil cay

20dk bisiklet
45dk voleybol
20dk yuruyus
30dk yuzme
20 squat
(Bak buraya yazdim yapicam hepsinii)

Toplam Alinan Kalori:400KCAL✔️

Haftaya cumaya kadar menulerim hep boyle olucak bakalim tartida ne gibi degisiklikler olucak
Cunku bu haftaya kadar 900-1000Kcal arasinda yiyodum ama bana pek bisey kaybettirmedi

Hadi bana kolay gelsinn 🙏😘

Ben böle yapsam ölürüm heralde 😅 helal olsun snaaa ✌️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin kizlaar
Dun gece buyuk bi umutsuzlukla bu sabahsa daha buyuk bi motivasyonla uyandim. Kimse tutamaz beni vericem valla kilolarimi :KK70:
Her neysee fazla dirdir etmeyip isleve koyayim en iyisi

Bugunku Menum:

Kahvalti-Ogle:
(Cok gec kalkmisiim)
-Menemen 100kcal
-Tam tahil tost ekmegi 60kcal
-Yesil cay

Ara:
-1 porsiyon meyve 40kcal
-Badem ve ceviz 30kcal

Aksam:
-Domates corbasi(Dun icememistim ama menumde yaziyodu pardon oyuzden) 150kcal
-Bol salata 20kcal

2lt su
2 bardak yesil cay

20dk bisiklet
45dk voleybol
20dk yuruyus
30dk yuzme
20 squat
(Bak buraya yazdim yapicam hepsinii)

Toplam Alinan Kalori:400KCAL✔️

Haftaya cumaya kadar menulerim hep boyle olucak bakalim tartida ne gibi degisiklikler olucak
Cunku bu haftaya kadar 900-1000Kcal arasinda yiyodum ama bana pek bisey kaybettirmedi

Hadi bana kolay gelsinn 🙏😘

Tebrik ediyorum gerçekten:)

iyi akşamlar kızlar:KK16:
sabah kahvaltım diyete uygundu resminide paylaşmıştım zaten:KK34:
öğlende börek yedim:KK17:benim çocuklar almış dayanamadım:26:
ama kendime ceza verdim ve extradan fazla yüzdüm ve yürüdüm:KK55:
spordan sonra bir bardak tarçınlı süt içtim.akşam yemeği olarakda sadece bir kase az şekerli tarçınlı sütlaç yedim:KK56:
2 litre de su içtim.
bugün yüzmede abarttım sanırım:KK1:

1
Merhaba herkese bugun gercekten abarttım cunku gezme vardı

Sabah
Bıraz peynır
1 yumurta
Domates salatalık

Öğle
1 acma
1 puaca
1 kurabıye
1 bıber dolması

Aksam
1 kasr yoğurt

1 lt su
20 dk yürüyüş

Selm kizlar sonunda donus yapabiliyor ttnet diyecek yanim kalmadi sonunda mahkemelık olucaz herhalde bağlandığın dan berı netı kullanamıyoruz tele net aldım artık böyle ıdare edıcem gecmıs okuyamadım bayan birikmiş Inş herşey yolundadır

Merhaba kızlar bu sabah tartıldım 300 gr verdiğimi görünce cok sevındım fakat sımdı tartıldığımda 2 kılo fazla cıktım sabahkınden sızde de bu kadar fark edıyor mu sabahtan aksama

Hosg
Selm kizlar sonunda donus yapabiliyor ttnet diyecek yanim kalmadi sonunda mahkemelık olucaz herhalde bağlandığın dan berı netı kullanamıyoruz tele net aldım artık böyle ıdare edıcem gecmıs okuyamadım bayan birikmiş Inş herşey yolundadır
hosgeldın canım kılo olarak ne alemdesın boy ve kılon kactı en son nısanın olacaktı galıba oldu mu ben 6 ay sonra tekrar donus yaptım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Hele şükür topiğe girebildim :KK66:
İki gündür sinir oluyorum. Cuma zaten giremedim Evlilik yıldönümü yüzünden sonrada ne yaptıysam girmedi :mad:
Sistem yeniliyormuş felan
Özledim valla sizleri

Beslenme şükür iyi gidiyor kaçamaklardan uzak duruyorum tabiki.
Umarım önümüzdeki haftada güzel bir kilo kaybı görürüm okadar dikkat ediyorum sonuçta

Geçmişi zar zor okudum ama alıntı yapamadım dün artık bundan sonraki sohbete yetişirim

Hosg

hosgeldın canım kılo olarak ne alemdesın boy ve kılon kactı en son nısanın olacaktı galıba oldu mu ben 6 ay sonra tekrar donus yaptım
Hosbuldum canım düğünü bile atlattım canım 170 boyum kilom en 80.7 idi ama uzun zamandır tartıya çıkmadım çıkmaya da korkuyorum açıkcası sende hoş geldın cnm umarım bu sefer hedefe ulaşırsın

ya kızlar 2 gündür net yok cepten giriş yapıyordum ondan da dünden bu yana yorum yazamıyorum sinir oldum. Şükür internet geldi

Dünki menüm

Sabah

2 dilim kızarmış ekmek
1 dilim peynir
1 tane zeytin

öğlen

1 kase yoğurt
3 tane mürdüm eriği

akşam

Salata (tavuklu sezar)

Bugünki menüm

sabah

4 dilim ekmek (sıcak ekmekti vallahi dayanamadım )
2 tane zeytin
1 çk. bal

öğlen

1 tabak makarna

1 kase yoğurt

akşam

Ton balıklı salata

Merhaba kızlar bu sabah tartıldım 300 gr verdiğimi görünce cok sevındım fakat sımdı tartıldığımda 2 kılo fazla cıktım sabahkınden sızde de bu kadar fark edıyor mu sabahtan aksama
Sabahtan sabaha tartıl cnm 2 kılo fazla çıkması normal bence besinler en erken 4-7 saat içerisinde sindiriliyormus

Hazır aklımdayken 3 günlük menümüde paylaşayım :KK70:

Cuma malum evlilik yıldönümümüzdü ve akşam dışarda yendi ama şükür bence gayet makul bir menü seçtim :KK66: tabi yanında bol bol salata :KK66:

kahvaltı6.jpg öğle6.jpg akşam7.jpg

Cumartesi kahvaltıda annemlerdeydik sonrada KVyle birlikte neredeyse akşama kadar dışardaydık :p
Öğle yemeğini saat 17:00 gibi yediğimizden akşam sırf bir kase yoğurt yedim ama sabaha kadar hiç acıkmadım :KK66:

kahvaltı7.jpg öğle7.jpg

Pazar yani bugünün menüsüde iki öğün :KK66: kahvaltı hafif gecikince akşam yemeğini yine erkene çektim :KK66:

kahvaltı8.jpg akşam8.jpg

İnşallah yarından itibarende yine 3 öğüne geçerim :KK66: tabi erken kalkabilirsem yoksa iki öğün gayet iyi gidiyor karatay yapıncada acıkmıyor insan :KK66:

Canım merak etme bende bildirimden bir kaç saat sonra 1 kg fazla gördüm :KK66: baştan bir sinir oldum ama öğle yemeğini yiyeli 1 saat olduğu aklıma gelince sakinledim :)

Bİr tek yeni Görüntüde tek sevmediğim şey kimin topikte olduğu eskisi gibi altta görünmüyor :oops:

X