Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba kızlar daha once takimdaydim fakat bazı sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım şimdi tekrar geri döndüm kendimi tanıtayim ismim Gülşen 28 yaşında öğretmenim 1,5 yaşında bir kızım var psikiyatrik tedavi görüyorum ve bir takım depresyon ilaclari kullanıyorum aynı zamanda tiroid hastasıyım ve insülin direnci m çok zayıf bu şartlarda yine de kilo verip eski halime donup aslında kaybettiğim güvenimi geri almak istiyorum boyum 160 cm kilom maalesef 72 sizlere fotoğrafta koyacağım kilosuz ve kilolu hallerimi resmen arada 10 yaş fark var :KK43:(

Günaydın kızlar servisteyim işe gidiyorum bu sabah tartıldım cumadan 300 gr eksiğim:) daha cok umuyordum bu da birsey yarına 500 olsa bari:)
Dünkü menüm
Sabah tam buğday 2 dilim ekmek beyaz peynir maydanoz alıyorum yanıma işyerine varınca çayla yiyorum
Ara yok
Öğlem bulgur pilavı zeytinyağlı fasulye salata tavuk bir dilim de kavun
Ara kuruyemiş
Aksam
Fasulye bir kaç dilim patlıcan kızartma
1 dilim ekmek
3-4 madlen çikolata:KK43:

Arzu' dan sevgiler.

Günaydın kızlarr dün yogunluktan yazamadmmm dünkü menümm
Sabah
1 haslanms yumurta
Arada
Eti form bisküvi
Öğlen
4 köfte
Salata
3 dilim kepek ekmegi
Arada
2 top dondurma
Aksam
Bi avuc beyaz leblebi
Su
Aksam yemek yiyecek zaman bulamadım dısardaydım o yüzden böle olduu 😔
3 litre su içtim
40 dakika yürüyüş yaptımm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar daha once takimdaydim fakat bazı sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım şimdi tekrar geri döndüm kendimi tanıtayim ismim Gülşen 28 yaşında öğretmenim 1,5 yaşında bir kızım var psikiyatrik tedavi görüyorum ve bir takım depresyon ilaclari kullanıyorum aynı zamanda tiroid hastasıyım ve insülin direnci m çok zayıf bu şartlarda yine de kilo verip eski halime donup aslında kaybettiğim güvenimi geri almak istiyorum boyum 160 cm kilom maalesef 72 sizlere fotoğrafta koyacağım kilosuz ve kilolu hallerimi resmen arada 10 yaş fark var :KK43:(

Adayaren hanım çok şükür hayatta ve sağlıklısınız inşallah eliniz kolunuz da tutuyor atlatır ve eski halinize dönersiniz, bizlerin tek engeli nefis ve tembelliktir, tabi ders vermek amaçlı değil ama başarabilirsiniz.

günaydın takımcım:KK16:
Bugünden itibaren tüm kural ve cezalarımız gündemdedir bilginize:KK35:

Herkesin 1.sayfadaki kurallarımızı tekrar okumasını rica ediyorum.tüm bildirimler orada yazıldığı gibi yapılacak:nazar:

Mesajlarınızı numaralandırmanızda çok çok önemli:nazar:
Numaaralandırılmayan mesajlar yok sayılacak bilginize:nazar:

Sıkı yönetime girmemiz lazım yoksa kilo veremiyoruz:nazar:
Herşey biz kozasından çıkmaya çalışan zarif kelebekler için:KK16:

Birazdan listemizi hazırlıcam bu hafta listede olacak arkadaşlarımız var:KK34:

Günaydın kızlar, spor yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum böyle devam daha sağlıklı bir yaşam için.Aşağıya dünkü menümü yazacağım yarım saat önce 20 lik dişimden ameliyat oldum, bir kaç hafta önce diğerinden olmuştum ve resmen sağım solum sobe şuan:KK43:. Püre ve çorbayla beslenicem ki onları yerken bile çenem çok ağrıyor.Beni zor 3 gün bekliyor.Bu hoş olmayan durumun neticesinde iştahımın terbiye olmasını umuyorum :KK1:Uyuşturucu etkisi geçmemişken bir şeyler karalayayım dedim. Yarın tartı sonuçlarında görüşmek üzere:)

Dünkü menüm:

KAHVALTI
1 kase mercimek çorbası 10:00 civarı

AKŞAMÜSTÜ 16:30-17:30 civarı

2 ufak kase bamya soğuk ve zeytinyağlı olarak + 2 dilim ekmek

21:00 CİVARLARI

Bir adet uno premium çavdar ekmeğinden yapılmış kaşarlı sandviç

gün içerisinde

1 lt su
1 bardak kola
1 fincan nescafe
1 fincan türk kahvesi
1 bardak çay

benimde 15 ekime kadar En az bi on kilo vermem lazım yeğenimin nişanı var biraz daha zayıf olarak gitmeyi umuyorum:KK25:
Buradaki motivasyon sayesinde hep beraber başarıcaz inşallah:KK9:

Adayaren hanım çok şükür hayatta ve sağlıklısınız inşallah eliniz kolunuz da tutuyor atlatır ve eski halinize dönersiniz, bizlerin tek engeli nefis ve tembelliktir, tabi ders vermek amaçlı değil ama başarabilirsiniz.

Evet çok haklisiniz bu kiloya çok yemekten değil maalesef kullandığım ilaçlarla ulastim azimliyim inşallah vücudumla birlikte hayata karşı düşüncelerim de degisecek

Günaydın kızlar, spor yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum böyle devam daha sağlıklı bir yaşam için.Aşağıya dünkü menümü yazacağım yarım saat önce 20 lik dişimden ameliyat oldum, bir kaç hafta önce diğerinden olmuştum ve resmen sağım solum sobe şuan:KK43:. Püre ve çorbayla beslenicem ki onları yerken bile çenem çok ağrıyor.Beni zor 3 gün bekliyor.Bu hoş olmayan durumun neticesinde iştahımın terbiye olmasını umuyorum :KK1:Uyuşturucu etkisi geçmemişken bir şeyler karalayayım dedim. Yarın tartı sonuçlarında görüşmek üzere:)

Dünkü menüm:

KAHVALTI
1 kase mercimek çorbası 10:00 civarı

AKŞAMÜSTÜ 16:30-17:30 civarı

2 ufak kase bamya soğuk ve zeytinyağlı olarak + 2 dilim ekmek

21:00 CİVARLARI

Bir adet uno premium çavdar ekmeğinden yapılmış kaşarlı sandviç

gün içerisinde

1 lt su
1 bardak kola
1 fincan nescafe
1 fincan türk kahvesi
1 bardak çay

Gerçekten çok az yemissiniz sizi tebrik ediyorum boyunuz ve kilonuz nedir acaba ve yaşınız birde hangi şehirde yaşıyorsunuz

Gerçekten çok az yemissiniz sizi tebrik ediyorum boyunuz ve kilonuz nedir acaba ve yaşınız birde hangi şehirde yaşıyorsunuz

Teşekkür ediyorum, üstteki yazınıza ithafen hayata bakışınız elbette değişecek kendinize zaman tanıyın en iyi toleransı insan kendi kendine gösterir.Gelişme kaydetmediğinizi zannedip birden yükselişe geçersiniz psikolojik olarak.

Yaşım eylülde 21 oluyor o yüzden artık 21 diyebilirim kilom 64, boyum 1.63 şuan Antalya'dayım. Bu şehirde spor yapmak imkansız klima altında hareketler yapılır ancak.Kışın sabah yürüyüşü yapılır rahatça. Sizin kilo durumunuz nasıl?

Son düzenleme:
benimde 15 ekime kadar En az bi on kilo vermem lazım yeğenimin nişanı var biraz daha zayıf olarak gitmeyi umuyorum:KK25:
Buradaki motivasyon sayesinde hep beraber başarıcaz inşallah:KK9:

Ay inşallah yaa ben de 20 eylüle kadar şöyle bir 5 kilo kaybetsem ne mutlu olurum.İnşallah başaracağız.Bu arada kışa doğru eliptik kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum iyi markaların ev tipi uygun fiyata ürünleri var.Tavsiyelerinizi alacağım :KK31:

Canim tanisalim adın nedir boy ve kilo kaç ve hangi ildesin

Müşfika adım 1 hafta önce 67 kiloydm smdi kaç oldu bilmiorm 🙈 yarn sabah tartılcamm 💃 ankarada yasıormm 22 yasındaymm. ☺️☺️ memnum oldmm 🙋🙋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ediyorum, üstteki yazınıza ithafen hayata bakışınız elbette değişecek kendinize zaman tanıyın en iyi toleransı insan kendi kendine gösterir.Gelişme kaydetmediğinizi zannedip birden yükselişe geçersiniz psikolojik olarak.

Yaşım eylülde 21 oluyor o yüzden artık 21 diyebilirim kilom 64, boyum 1.63 şuan Antalya'dayım. Bu şehirde spor yapmak imkansız klima altında hareketler yapılır ancak.Kışın sabah yürüyüşü yapılır rahatça. Sizin kilo durumunuz nasıl?

Boy ve kilona bakinca iyi durumda olduğun görünüyor belki 3-5 kilo fazlalığın var onuda çabucak verirsin yasin genç bana gelince 28 yaşında 160 boyunda taaaaaam 72 kiloyum hayatımda hiç 55 in üzerine çıkmamış tim kayseri de yaşıyorum öğretmenim siz öğrenci misiniz

X