Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

***8.TAKIM 368.ETAP***

Moni (105,3/ / /% )
hayatttnur(68,4/ / /% )
Pj_Muguet (84,2/ / /% )
yesilyesimm (83,3/ 0/0 /%0 )paylaşım yetersizliğinden diskalifiye

8.TAKIM ORTALAMASI %

hayırlı cumalar,kilo bildirmemişsiniz ,biraz daha bekleyip sonrasında listeyi hazırlayıp paylaşmak durumundayım kızlar :nazar:
Listeye yeni kişi almıyorum bu haftada çünkü takıma uğrayan yok.

Merhaba hanımlar :KK16: Ben henüz deneme aşamasında mıyım yoksa takıma alındım mı bilmiyorum ama kilo bildiriminde bulundayım :)

Başlangıç: 88
27 Haziran: 79.8

Kizlar kilo bildirimi yapiyorum:

gecen hafta: 71,5 kg

Bu hafta: 71.0 kg

Aradaki fark: 0,5 kg

Hesaplanmis hali: %0,69

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

kızlar bu hafta listeye girecektiniz fakat görüyorumki takıma uğramuyorsunuz o yüzden paylaşımınıza göre haftaya listede olabilirsiniz

Benim kilo bu hafta 69.500,
aradaki fark +1.100
% 1.608
Moni, istersen beni listeye almayabilirsin artık,çünkü her türlü dikkat etmeme karşın şu sıralar bir verememe durumum var.:KK43:

***8.TAKIM 368.ETAP***

Moni (105,3/105,2 / 0,1/%0,10 )
hayatttnur(68,4/ 69,5 /-1,1 /% -1,61)
Pj_Muguet (84,2/ 0/ 0/%0 ) 1.kez kilo bildirmedi
yesilyesimm (83,3/ 0/0 /%0 )paylaşım yetersizliğinden diskalifiye

8.TAKIM ORTALAMASI % -0,38

kızlar durum bu malesef.pj gelirse listeyi düzenleyip tekrar paylaşırsınız.

kızlar bende cuma yarışmasına katılmak isteyenler arasından 8. gruba seçildim.16 yaşındayım.1.65 boyunda 87 kiloyum. kilom çok fazla 6 ay önce 82 kiloydum 1.5 ay diyet yaptım 74 oldum sonra tekrar a birden kilo aldım 87 kilo oldum ama birlikte vericez bu kiloloarı burda neler yapıyorsunuz biraz anlatın bana yaa öpüyorum hepinizi

kızlar bende cuma yarışmasına katılmak isteyenler arasından 8. gruba seçildim.16 yaşındayım.1.65 boyunda 87 kiloyum. kilom çok fazla 6 ay önce 82 kiloydum 1.5 ay diyet yaptım 74 oldum sonra tekrar a birden kilo aldım 87 kilo oldum ama birlikte vericez bu kiloloarı burda neler yapıyorsunuz biraz anlatın bana yaa öpüyorum hepinizi
hoşgeldin tatlım:KK16:
inşallah hep birlikte kilolarımızdan kurtulcaz:KK8:

Günlük yediğimiz içtiklerimizi yaptığımız sporu ve süresini akşamları yazıyoruz.ramazan ve tatil diye pek sık giremesekte fırsat buldukça buradayız.sendende bol bol paylaşım bekliyoruz motivasyon için gerekli:KK35:

Öncelikle hedef kilonu yazarmısın tatlım:nazar:

hoşgeldin tatlım:KK16:
inşallah hep birlikte kilolarımızdan kurtulcaz:KK8:

Günlük yediğimiz içtiklerimizi yaptığımız sporu ve süresini akşamları yazıyoruz.ramazan ve tatil diye pek sık giremesekte fırsat buldukça buradayız.sendende bol bol paylaşım bekliyoruz motivasyon için gerekli:KK35:

Öncelikle hedef kilonu yazarmısın tatlım:nazar:
[/QUOTE

tatlım benim hedef kilom 78 kilo inşallah hep birlikte vericez kiloları bu arada canım benide grup listesine yazarmısınız En Büyük KK

tatlım benim hedef kilom 78 kilo inşallah hep birlikte vericez kiloları bu arada canım benide grup listesine yazarmısınız En Büyük KK

listeye girebilmek için iki hafta deneme süren var canımcım bol paylaşımda bulunur buraya gerekli zamanı ayırır ve en önemliside azimliysen bu süre kısalabilir tabiki:KK34:

günaydın şekerler musmutlu hafta sonu geçirin inşallah:KK16:

Gelelim fırçalara:KK47:
Nerede herkes bakayım, neden takıma uğranılmıyor:KK36:

Tamam ramazan tatil falan hepimizin telaşları işleri yoğun ama burayıda ihmal etmemeliyiz yoksa takım yok olur gider:nazar:
Tüm kurallarımız ve cezalarımız bir müddettir askıda, bir süre daha böyle devam edecek ama takıma uğramadan paylaşımda bulunmadan da bir yere varamayız:KK24:

Yine sonuncu olduk çünkü bildirimde bulunulmadığı zaman, ortalama tüm listeye bölündüğü için malesef hep düşük çıkıyor.paylaşımda bulunmayacaklar,kilo bildirimi yapamayacak arkadaşlar lütfen listeye girmesin sonuçlarını tüm takım çekiyor.

Bir an önce toparlanıp takımı kurtarmalıyız aksi taktirde takım kapanır bende başka bir takımda yarışırım.

günaydın kızlar size bu geceki sahur menümü anlatıyım 1 kase müsli,3 tane zeytin, yarım kibrit kutusu kadar peynir

1.5 litre su içtim

sahurdan sonra 15 dk aerobik yaptım bu kadar.

birde kızlar benim size bir sorum olucak verdiğiniz kiloları hafta içinde de yazıyor musunuz yoksa sadece cumaları mı?

:KK56:

Tamam ramazan tatil falan hepimizin telaşları işleri yoğun ama burayıda ihmal etmemeliyiz yoksa takım yok olur gider:nazar:
Tüm kurallarımız ve cezalarımız bir müddettir askıda, bir süre daha böyle devam edecek ama takıma uğramadan paylaşımda bulunmadan da bir yere varamayız:KK24:

Yine sonuncu olduk çünkü bildirimde bulunulmadığı zaman, ortalama tüm listeye bölündüğü için malesef hep düşük çıkıyor.paylaşımda bulunmayacaklar,kilo bildirimi yapamayacak arkadaşlar lütfen listeye girmesin sonuçlarını tüm takım çekiyor.

Bir an önce toparlanıp takımı kurtarmalıyız aksi taktirde takım kapanır bende başka bir takımda yarışırım.

Umarım kapanmaz ablam bu hafta yarışa donüyorum inş Allah tan bişey cıkmazsa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar iftar menüm:
1 kase çorba
salata
1 tane baklava
1 paket diyet bisküvi
1litre su içtim
1 saat yüksek tempolu yürüyüş yaptım En Büyük TÜRKİYE :nazar: En Büyük TÜRKİYE

dün geceki sahur menüm :
1 kase müsli
1 tane form kepekli çubuk
1.5 litre su içtim :KK49:

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar yine gelen giden olmamış:44:

inşallah tatlım.dönüyo olmana çok sevindim:KK16:

kızlar iftar menüm:
1 kase çorba
salata
1 tane baklava
1 paket diyet bisküvi
1litre su içtim
1 saat yüksek tempolu yürüyüş yaptım En Büyük TÜRKİYE :nazar: En Büyük TÜRKİYE
tatlım bana az gibi geldi yediklerin keşke sebze yada proteinde yemiş olsaydın.bu şekilde kilo versende sağlıksız olur ve çok çabuk geri alırsın.

dün geceki sahur menüm :
1 kase müsli
1 tane form kepekli çubuk
1.5 litre su içtim :KK49:
yine aynı şeyi düşünüyorum ,yumurta peynir zeytinde yemelisin:nazar:

Monicim paylaşım alanında mesajım vardı cevap yazarsan sevinirim çok fena vicdan azabı çekiyorum :KK43:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1130&p=36020101#post36020101 teşekkür ederim şimdiden.
hallettim canım:KK34:

bu bu şekilde devam edemez,burada kendi kendime konuşuyorum:KK36:

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar yine gelen giden olmamış:44:

inşallah tatlım.dönüyo olmana çok sevindim:KK16:

tatlım bana az gibi geldi yediklerin keşke sebze yada proteinde yemiş olsaydın.bu şekilde kilo versende sağlıksız olur ve çok çabuk geri alırsın.

yine aynı şeyi düşünüyorum ,yumurta peynir zeytinde yemelisin:nazar:

hallettim canım:KK34:
Teşekkürler canım:KK54:
bu bu şekilde devam edemez,burada kendi kendime konuşuyorum:KK36:

Ben eşlik edeyim sana :nazar:

X