Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

monicim canım aslında haklısın yediklerimin az olduğunu iftardan önce başım dönmeye başlayınca anladım benim babam doktor zaten oda söylüyor yediklerimin sağlıksız olduğunu birde ben en başta belirttiğim gibi 15.5 den 16 yaşımdayım bu dönemde diyet yapıldığında diyetin ilk bir haftası 5 kilo bile verilebiliyormuş çünkü vücut ergenlik döneminde daha hızlı kilo veriyormuş (bazal metabolik hız artıyormuş) ben birazda o yüzden hızlı kilo verdim sanırım çünkü geçen hafta cuma aranıza katılmıştım 87.5 kiloydum şimdi 83 kiloyum cumaya kadar da herhalde bir 82 falan olurum zaten hedefim 78 di tabii bunu bayrama kadar korumak kilo almamak da var. canım uyarın için teşekkürler yalnız canım ben sana birşey sorucam grup hep böyle boşmudur yoksa tatil olduğu için mi böyle :26: En Büyük TÜRKİYE :KK49: En Büyük TÜRKİYE En Büyük KK :nazar:

monicim canım aslında haklısın yediklerimin az olduğunu iftardan önce başım dönmeye başlayınca anladım benim babam doktor zaten oda söylüyor yediklerimin sağlıksız olduğunu birde ben en başta belirttiğim gibi 15.5 den 16 yaşımdayım bu dönemde diyet yapıldığında diyetin ilk bir haftası 5 kilo bile verilebiliyormuş çünkü vücut ergenlik döneminde daha hızlı kilo veriyormuş (bazal metabolik hız artıyormuş) ben birazda o yüzden hızlı kilo verdim sanırım çünkü geçen hafta cuma aranıza katılmıştım 87.5 kiloydum şimdi 83 kiloyum cumaya kadar da herhalde bir 82 falan olurum zaten hedefim 78 di tabii bunu bayrama kadar korumak kilo almamak da var. canım uyarın için teşekkürler yalnız canım ben sana birşey sorucam grup hep böyle boşmudur yoksa tatil olduğu için mi böyle :26: En Büyük TÜRKİYE :KK49: En Büyük TÜRKİYE En Büyük KK :nazar:
tatlım kilo konusunda bilinçli olmana sevindim:KK16:

Takım hiç bu kadar boş olmazdı millet nerede hiç bir fikrim yok:44:
Cumaya kadar gelen giden olmassa seni başka bir takıma yönlendiririm canım.haliyle boş bir takımda motivasyonda olmaz:KK24:

anlaşıldı takımın malesefki kapanma vakti gelmiş..dahada uğraşamıcam,siz bilirsiniz.

anlaşıldı takımın malesefki kapanma vakti gelmiş..dahada uğraşamıcam,siz bilirsiniz.

Anlaşıldı sen iftar öncesi anlık bi karar almışsın, iftar sonrası daha güzel kararlar alınır tatlışım, bu mesajı bizler görmedik sen de yazmadın tamammı tatlım :KK34::KK16::KK16::KK16:

Canım birazda oruç ayıyla alakalı, ouçken malum enerji daha düşük oluyor, benim takımda da durum böyle olabiliyor, biraz sabırlı olmak lazım..

Moni süper kaptandır, şanslısın canikom, güzel kilo vermeler olsun sana :128:

Kizlarr ramazan baslayali bende diyet miyet kalmadi, hatta bu gruba bile bakmadim, cok ozur diliyorum ama kendime hakim olamiyorum malum 17 saat ac kaliyorum fakat ne yapsam da kilo almasam? Sanirim 500 gram almisimdir ramazan baslayali, spor da hic yapmadim :KK43:

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

8. takımın güzel, çıtır hatunları nerelerde ?
2 hafta sonra yazılanları bile takip edemeyeceğiz gibi bir his var içimde ..
000185.gif

Takim yine mi kapanma noktasina geldi: (( yarin memlekete gidicem bu hfta listeye dahil olmayacam ama pazartesiden itibaren takimda aktifim.ins nette aktiflesmis olur ins

Dikkatimi çekti şafak 11 miş, Allah kavuştursun monicim :KK19:
çok teşekkür ederim akrebim amin inşallah:KK16:

Takim yine mi kapanma noktasina geldi: (( yarin memlekete gidicem bu hfta listeye dahil olmayacam ama pazartesiden itibaren takimda aktifim.ins nette aktiflesmis olur ins
direkten döndük diyelim mervecim,sağolsunlar diğer takım arkadaşlarımız bizi yalnız bırakmadı:KK16:

***8.TAKIM 369.ETAP***

Moni (105,2 / / /%)
hayatttnur(69,5/ / /% )
Pj_Muguet (84,2/ / /% )

8.TAKIM ORTALAMASI %

Son düzenleme:
DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN...!!!En Büyük KK"

Şu andan itibaren 1.sayfada yazılı olan tüm kurallarımız ve cezalarımız devrededir...:nazar:

af yok,her kurala harfi harfiyen uyulacak...:KK47:

iyice okuyun anlayın ,o şekilde bildirimlerinizi paylaşımlarını yapın....:nazar:

***8.TAKIM 369.ETAP***

Moni (105,2 / / /%)
hayatttnur(69,5/ / /% )
Pj_Muguet (84,2/ / /% )

8.TAKIM ORTALAMASI %
Terk kalsanda takımda devam et kuşum.. Hatta bize misafir de gelebilirsin önemli olan motivasyon sıkma canını takım burda ve sen de burdasın problem yok yani :KK19:
DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN...!!!En Büyük KK"

Şu andan itibaren 1.sayfada yazılı olan tüm kurallarımız ve cezalarımız devrededir...:nazar:

af yok,her kurala harfi harfiyen uyulacak...:KK47:

iyice okuyun anlayın ,o şekilde bildirimlerinizi paylaşımlarını yapın....:nazar:
Süpersin :KK9::KK9::KK9:

Günaydın 8. takımın güzel hatunları.

Bol kilo verilen bir liste olur umarım ..

günaydın hayırlı cumalar:KK16:
Bismillahh diyelim ve başlayalım:21:
Kilo bildirimlerimiz unutulmasın kızlar,inşallah gelir ve bildirirsiniz tabii:nazar:
Bugünkü duruma göre listeyi yeniden şekillendiricem:nazar:

günaydın hayırlı cumalar:KK16:
Bismillahh diyelim ve başlayalım:21:
Kilo bildirimlerimiz unutulmasın kızlar,inşallah gelir ve bildirirsiniz tabii:nazar:
Bugünkü duruma göre listeyi yeniden şekillendiricem:nazar:

Pj_muguet yazmıyor mu monicim artık ?

uzun zamandır takıma uğramadı canım:KK50:

Diskalifiye edilip o kadar oylama ile girmişti üstelik monicim. İnsanlar bir hevesle gelip gidiyorlar işte. İnsan ister istemez kızıyor bu durumlara ama iraz sabırla çok sağlam bir alt kadronuz olur diye düşünüyorum, sonrasında gelenler gidenler her zaman oluyor.

***8.TAKIM 369.ETAP***

Moni (105,2 /105,2 /0 /%0)kilosu sabit
hayatttnur(69,5/ 0 /0 /% 0)izinli
Pj_Muguet (84,2/0 / 0/%0) izinli

8.TAKIM ORTALAMASI % 0

Listemiz bu şekilde ..takıma uğramadığınız için izinli yazdım sizleri,geri dönebilmeniz için ise takım kurallarına harfiyen uymanız gerekiyor ve tekrar deneme süresine gireceksiniz ondan sonra uygun görülürse listede yer alabilirsiniz ancak.
Smn kilo bildirim saatimiz 11 olduğundan bu saatten sonra yapılan bildirimlerde dikkate alınmayacaktır...

X