Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın şekerler:KK3:
Güzel hafta sonları olsun inşallah:KK16:

Kaçamak yapmayalım emeklerimiz boşa gitmesin:KK34:
Bol bol suyumuzu içiyoruz ve bol vol da yürüyoruz:KK55:

Benim üç gündür çok iyi gidiyor diyet ve yürüyüşlerim, inşallah böyle devam eder ve sonucu alırım cuma günü:KK8:
Sizlerde bu hafta maximum dikkat ederseniz bu cuma dereceye bile gireriz,ne derseniz bu hafta dereceye oynayalımmı:nazar:
Hem sarı kart cezamız da silinmiş olur:21:
Hepimize güveniyorum başarıcaz:KK54:

Kızlar ben jillian michaels 30 day shred programına başlamayı düşünüyorum, siz ne dersiniz? iyi olur mu? bu programı uygulayıp da memnun kalam oldu mu aranızda kızlar?

güzel haftasonları dilerimmmm herkese:KK16::KK16::KK16:

Kızlar ben jillian michaels 30 day shred programına başlamayı düşünüyorum, siz ne dersiniz? iyi olur mu? bu programı uygulayıp da memnun kalam oldu mu aranızda kızlar?

bence başlarsan harika olur cnmmm:KK9::KK9:

günaydın şekerler:KK3:
Güzel hafta sonları olsun inşallah:KK16:

Kaçamak yapmayalım emeklerimiz boşa gitmesin:KK34:
Bol bol suyumuzu içiyoruz ve bol vol da yürüyoruz:KK55:

Benim üç gündür çok iyi gidiyor diyet ve yürüyüşlerim, inşallah böyle devam eder ve sonucu alırım cuma günü:KK8:
Sizlerde bu hafta maximum dikkat ederseniz bu cuma dereceye bile gireriz,ne derseniz bu hafta dereceye oynayalımmı:nazar:
Hem sarı kart cezamız da silinmiş olur:21:
Hepimize güveniyorum başarıcaz:KK54:

inş bu hafta sarı kartınızı sildirirsiniz monicimmm:KK16::KK16::KK16:

Eveeeet bugün neler yaptık yazalımm :KK51::KK51:

Güne Başlarken;
3 mil leslie ( 50 dk )
50 mekik
25 kalça arka bacak hareketi
20 şınav
ve esneme hareketleri

Kahvaltı;
(bugün ki kaçamak ödülüm - canınız çekmesin diye yazmıyorum serbest kaçamak olduğu için )

ara:
7 badem
nescafe

Öğlen:
Acılı mantar sote

Akşam:
hindi füme omlet - peynir

Ayrıca; 2 bardak yeşil çay, 2,5 lt su ( tuvaletten çıkamıyorum orada yaşamaya karar verdim )

Eki Görüntüle 1163386

Haftasonu uğrayamıyorum , ama akşamları buradayım, kendinize iyi bakın , güzel bir haftasonu olsun , bol sporlu :KK16:

kaçamağı sabah yapman harika afiyetolsunnnnn cnmmmm:KK9::KK9::KK9: sporuna bayılıyorummmm :nazar::nazar:

Merhabala herkese,
Kahvaltımı yaptım,sporumu sonraya bıraktım,ev işleriyle uğraşıyorum.

Zaten jilliana başlayanlar önce 30 days programı ile başlıyor.Ben de yaptım bir ara,iyiydi.Ama bu ara yapmak istemiyorum,kışın o kadar terlediysem,şimdi su içinde kalırım.

Merhabala herkese,
Kahvaltımı yaptım,sporumu sonraya bıraktım,ev işleriyle uğraşıyorum.

Zaten jilliana başlayanlar önce 30 days programı ile başlıyor.Ben de yaptım bir ara,iyiydi.Ama bu ara yapmak istemiyorum,kışın o kadar terlediysem,şimdi su içinde kalırım.

spor yaparken yeşilçaylı su içersen etkisi fazla olur sevilcimmm akşamüstü sıcaklık düşünce yapabilirsin cnmmm kolay gelsin:KK16::KK16:

spor yaparken yeşilçaylı su içersen etkisi fazla olur sevilcimmm akşamüstü sıcaklık düşünce yapabilirsin cnmmm kolay gelsin:KK16::KK16:

Önerin için sağol.Ben şu aralar leslieyi ancak yapabiliyorum.Dün yarım saat pazara gitgel yaptım(pazarda dolaşma kısmı hariç),bugün de yemekten sonra kendimi zorlayacağım yürümeye bakalım.

Sabah 2 yumurta,,domates,salatalık,zeytin,peynir,fıstık,4 kuru kayısı,bir kaç kiraz,
Saat 15:30 da biraz kısır,çay,biraz kabak çekirdeği, şekersiz neskafe
saat 20 de üşengeçliği bıraktım,bir saat yürüdüm leslieyle.
Bol bol da su içtim.

yaa kızlar dün jillian michaels 30 days shred e başladım ama sabah kalktığımda müthiş bir acı hissettim bacaklarımda bugün de yapıyım dedim ama yığıldım resmen, normal bile yürüyecek halim yok oturuyorum sabahtan beri, yarın okulum var eğer böyle olursa gidemem okuluma yandım ben :KK43: her tarafım ağrıyorr. Bildiğiniz iyileştirici kür falan var mı ne yapmalıyım??

yaa kızlar dün jillian michaels 30 days shred e başladım ama sabah kalktığımda müthiş bir acı hissettim bacaklarımda bugün de yapıyım dedim ama yığıldım resmen, normal bile yürüyecek halim yok oturuyorum sabahtan beri, yarın okulum var eğer böyle olursa gidemem okuluma yandım ben :KK43: her tarafım ağrıyorr. Bildiğiniz iyileştirici kür falan var mı ne yapmalıyım??

Jillian böyle çarpıyor insanı.:KK52:Dinlen,bir iki güne yine başlarsın,yaptıkça yapasın gelir.:KK34:

sabah her zamanki kahvaltımı yaptım 9:30da.
Saat 16:30 da ıspanak yemeği,yoğurtla.daha sonra çay içtim.Bir de sabah uykulu halim gitsin diye nescafe içmiştim.
Su zaten 2 ltden aşağı olmuyor.Birazdan da yürüyüşümü yaparım.:KK8:

Egzersiz bölümünde yazılanları okuduysan tercih edilen bir eğitmen olduğunu görmüşsündür.Kolay yapan kıza göre yapıyorsun değil mi?

Evet kolay olana göre yapıyorum ama yinede zorluyor beni, çok hantal bir insan olduğum için birden çarptı beni bu egzersiz :KK70:
Ben önceden duymuştum zaten hatta losing it with jillian diye bir programını görmüştüm baya sağlam bir kadın :KK70:

Evet kolay olana göre yapıyorum ama yinede zorluyor beni, çok hantal bir insan olduğum için birden çarptı beni bu egzersiz :KK70:
Ben önceden duymuştum zaten hatta losing it with jillian diye bir programını görmüştüm baya sağlam bir kadın :KK70:

Sana kolaylıklar dilerim,hem eğlen,hem spor yap.:))

X