Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın şekerler:KK3:
Sabah kalkıp yürüyüşümü yaptım bir tur arttırdım 30 dakika da 3000 adım atmış oldum:KK8:
Kahvaltımıda diyete uygun yaptım inşallah bu tempoda devam edebilirim:KK55:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

3 günde bir 1 tur arttırabilirsin moni, yavaş yavaş arttırırsan vücut daha kolay adapte olup daha fazla iyi metabolizmayı ayarlayacaktır :KK19:
katılıyorum tatlım bir tur ortalama 8 dk sürüyor bu hafta 30 dakikayı geçmicem sonrasında yavaş yavaş arttırıcam:KK8:

günaydın günayadınn :)
dünkü listemi vereyim. gerçi vermesem de olur.. pişmanım af edin :KK43:
sabah: klasik peynir, domates, haşlanmış yumurta sarısı (beyazını yiyemem de), bir dilim ekmek
öğlen: iskender.. yağsız yaptırdım bir de 3/4ünü yedim geri kalanı sevgilim yedi..
akşam: közlenmiş kırmızı biber ve yoğurt, salata
ara öğünlerde: bir muz, bir badem
salı günü aldığım kalori 1364
bir de jillian michaelsin 30 günde incel programının 2. gününü dün yaptım.
inanılmaz terletiyor adamı. tavsiye ederim herkese

bir de normalde sabahları kalkınca ayaklarımın üzerine basamazdım.. çok acırdı, sanki bütün suyum oraya toplanmış gibi. 2 gündür spor yapıyorum diye sanırım sabah kalkınca oluşan o ağrı olmuyor. ya aslında sırf onun için bile yapılır.

Yağları bir kaç yerden temin ediyorum. Aktarlarda bu işin hilesi çok yapılıyor. Soğuk sıkım yapan iyi firmalar var. Bazı yağlarımı ithalat yapan birini buldum onun aracılığıyla yurt dışından getirtiyorum. İnternetten araştıra araştıra buldum bu noktaları. Artık bazı yağları kendim yapmaya başladım. Zeytinyağı ya da susam yağı içinde bazı bitkiler tüm özlerini salıyor. Belli süreleri var. Beklemeleri için tabi bu süreler, ve mümkünse güneş görmeleri gerekiyor. İlk denemem portakal yağıydı. Portakal yağı pahalı bi yağ olduğu için düşük milimli aktardan aldığım yağlardandı. Evde yaptığım aktardan aldığımı aratmaz... Yani başarılı oldu. Şimdi daha önce duymadığım bi yağ elde etmeye çalışıyorum. Ruşeym yağı. Sanırım buğday yağından daha besleyici bi yağ olucaktır. Sonuçta ruşeym mineraller ve e vitamini açısından müthiş bi ürün. Bekliyorum. Bakalım sonuç nasıl olucak. Sirke olarakta daha önce hiç duymadığım bi sirke çeşidi denedim. Nette çok aradım ama hibiskus sirkesine rastlamadım. Hibiskus özellikle troid hastaları, akciğer kanseri ve akciğer hastaları için şifa değeri yüksek bir bitkidir. Sirke olursa daha da şifalı olur diye düşünüp hibiskus sirkesi denemesi yaptım. Ve sonuç mükemmel oldu. Rengi, kokusu, tadı çok hoş. Şişeledim ve satışa hazır şu anda. Dükkanı bi açabilsek bakalım tepki nasıl olucak. Burada karayemiş yetişiyor. Halk onu sadece meyve olarak tüketir. Karayemiş bilmeyenler kara incir sanır. Değişik, hafif kekremsi bi meyve. Ve çok şifalı. Mevsimi gelsin onunla da sirke kurma denemesi yapıcam. İnşallah o da başarılı olur. Aktarlar özellikle esansiyel yağlarda sahtekarlık yapıyolarmış. Ama üretim izni olan etiketli ürünlerde bişey yapabileceklerini sanmıyorum. Gerçi insan istedikten sonra herşeyde sahtekarlık yapabilir. Yaşın anladığım kadarıyla daha küçük. Bu yaşta böyle şeylere ilgi duyman çok güzel. Şimdiden bilinçli yetişiyosun demek ki... Senin gibi bilinçli gençlere çok ihtiyacımız var. Afferin kız sana :KK16:

23 yaşındayım ben sanırım abla diyebilirim değil mi ? Bu sabun olayı beni de bir heyecanlandırdı. Konundaki çoğu şeyi okumaya çalıştım ama ayrıntısı için şu az yoğun bir dönemim var onun bitmesini bekliyorum. Sanırım evde kendimce yapmam çok zorolmayacaktır değil mi ? Desenleri de o kadar güzel olmuş ki. Malzemelerin hepsini aktardan bulabilir miyim ? Bir de portakal yağını evde nasıl yapıyoruz normalde çok kullandığım bir yağdır severim ama evde yapılan eminim daha etkili olur. Bu arada teşekkür ederim.:KK17: eskiler hep doğalı tercih ediyordu. Bir dönem market ürünleri lüks sayıldıysa da tekrar bir doğala dönüş oluyordur umarım.

Bugünü mü toparlayacak olursam ;

Güne Başlarken ;
1 bardak su
2 mil leslie - 35 dk
50 mekik
100 ip atlama

Kahvaltı ;
kiraz ve probiyotik yoğurt

Ara;
5 kavrulmamış badem
yeşil çay

Öğlen;
dukan krep
bardak çorba
1 domates

Akşam;
MErcimek Çorbası
Domates
Yoğurt

Spor az geldi doyamadım :KK52:

Eki Görüntüle 1161289

Günaydın 8. takımın jelibonları , yağ yakmak, incelmek için yep yeni bir gün daha:KK51:
Umarım herkes hazırdır :KK51:

Güne Başlarken: 1 bardak su
2 mil leslie
50 mekik
100 ip atlama

Kahvaltı: kiraz ve probiyotik yoğurt

Nasılsınız bakalım bugün ? :KK51::KK51:

Eki Görüntüle 1160815

Bu hatunlar bunu nasil basariyor ya. Tas olmuslar resmen

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

iyi akşamlar şekerler:KK3:
Akşam yürüyüşüne çıkmadan size yazayım dedim.

Sabah
Sirkeli ballı ılık su

Zeytin
Peynir
Yumurta
Domates/salatalık
Az bal
1dilim tam buğday ekmeği

Öğle

Sebze yemeği
Yoğurt(1kayısı,1hurma,2bademli)

Akşam

Sebze yemeği
Bulgur pilavı
Yoğurt

Su 2litre

Spor 60 dk yürüyüş

İyi akşamlar kızlarrrr:KK16::KK16::KK16:

senin bu enerjin ayakta alkışlanır sweet :)))
Nasılsın şekercik ?
Bundan sonra sabhları böyle enerjik takılıyoruz :))
Benim kızlarada aşılamam lazım :))

tşkler bitanemmm:KK17::KK19: iyiyim kuzum sen nasılsın bebişimmm enerjin daim olsun inşşş:KK16::KK16:

Dün giremedim dunki listem:

Sabah: kasar peyniri,salatalik,çay kepek ekmegi
Ara: erik
Aksam ve Ögle: sandvic(salatalik domates marul yesil zeytin yesil sogan) kepek ekmegi ile
1 lt su

BUGUNKİ:

Sabah: kepek ekmegi cay salatalik omlet
Ara: elma
Aksam ve ogle: etli havuclu patatesli bezelye portakal suyu

1,5 lt su ve 15 dk ip atladim 860 kere
afiyetolsun bızdıkkk havuç pişince direlk şekere dönüşüyor cnm bezelyeyi de dikkatli tüketmeliyiz paytatesi hiç öylemiyorum:KK19:meyvesuyu klendin sıksan bile direk şeker o yüzden portakalın kendisi tüketmeye çalış cnmcım

sweet ablamm kaç gündür giremiyorum eleman eksikligi yüzünden sürekli calisiyorum hatta simdi de nobetteyim :/ en iyisi takima hic alinmadan ayrilmak yoksa ben sizin de ortalamanizi dusurucem kendi kendime diyetyapmaya calissam daha iyi olucak sanırım :/a
canın sağolsun bitanemmm takımda olmasan bile girebildiin zamanlarda uğra motivasyon olur senin için misafirimiz ol ne dersin:KK19:

günaydın şekerler:KK3:
Sabah kalkıp yürüyüşümü yaptım bir tur arttırdım 30 dakika da 3000 adım atmış oldum:KK8:
Kahvaltımıda diyete uygun yaptım inşallah bu tempoda devam edebilirim:KK55:

katılıyorum tatlım bir tur ortalama 8 dk sürüyor bu hafta 30 dakikayı geçmicem sonrasında yavaş yavaş arttırıcam:KK8:

:KK9::KK9::KK9: tbrkler kaptanımmm

günaydın günayadınn :)
dünkü listemi vereyim. gerçi vermesem de olur.. pişmanım af edin :KK43:
sabah: klasik peynir, domates, haşlanmış yumurta sarısı (beyazını yiyemem de), bir dilim ekmek
öğlen: iskender.. yağsız yaptırdım bir de 3/4ünü yedim geri kalanı sevgilim yedi..
akşam: közlenmiş kırmızı biber ve yoğurt, salata
ara öğünlerde: bir muz, bir badem
salı günü aldığım kalori 1364
bir de jillian michaelsin 30 günde incel programının 2. gününü dün yaptım.
inanılmaz terletiyor adamı. tavsiye ederim herkese

kalori hesabı yapıyorsun inş faydasını görürsün yeşimcimmm jillian hakikaten etkili

bir de normalde sabahları kalkınca ayaklarımın üzerine basamazdım.. çok acırdı, sanki bütün suyum oraya toplanmış gibi. 2 gündür spor yapıyorum diye sanırım sabah kalkınca oluşan o ağrı olmuyor. ya aslında sırf onun için bile yapılır.

sporun faydaları:KK9::KK34:

Bugünü mü toparlayacak olursam ;

Güne Başlarken ;
1 bardak su
2 mil leslie - 35 dk
50 mekik
100 ip atlama

Kahvaltı ;
kiraz ve probiyotik yoğurt

Ara;
5 kavrulmamış badem
yeşil çay

Öğlen;
dukan krep
bardak çorba
1 domates

Akşam;
MErcimek Çorbası
Domates
Yoğurt

Spor az geldi doyamadım :KK52:

Eki Görüntüle 1161289

maşlallahın var bebişimmmm spora alışınca yaptıkça yapası geliyor insanın devam kuzummm menü de süper:KK9::KK9:

Bu hatunlar bunu nasil basariyor ya. Tas olmuslar resmen

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

sürekli spor başarını sırrı cnm yanında sağlıklı beslenme olunca sonuç kaçınılmaz:KK34:

Sabah
Sirkeli ballı ılık su

Zeytin
Peynir
Yumurta
Domates/salatalık
Az bal
1dilim tam buğday ekmeği

Öğle

Sebze yemeği

Akşam

Sebze yemeği
Bulgur pilavı
Yoğurt

Su 2litre

Spor 60 dk yürüyüş

tam kaptan menüsü Monicimmm :nazar::nazar::KK9:

günaydın kızlar:KK3:
Yarın tartı günümüz unutulmasın lütfen,11 e kadar bildirimler yapılmış olsun:nazar:
Yediklerimize içtiklerimize dikkat ediyoruz dimii?:KK34:

Akşam yürüyüşümü yaptım ama bu sabah yürüyemedim telafi için gün içinde yürücem artık:KK55:
Kahvaltım diyete uygundu akşam listemi yayınlarım:KK56:

Günaydın kızlaaaar

:119::119::119::119::119:

Yarın tartı günümüz çok heyecanlıyım , meraktan çatlıyorum :KK52::KK52::KK52:
Güzel bir rakam görürsem kendimi hafif bir tatlıyla ödüllendirmeyi planlıyorum :KK51:

Güne Başlarken:
1 adet kayısı
3 mil leslie ( 50 dk)
70 mekik
100 ip atlama

Bu leslie harika bir şey ya, nefes nefese kaldım , ter içinde kaldım :KK51:

Eki Görüntüle 1161832

Sabah
Sirkeli ballı ılık su

Zeytin
Peynir
Yumurta
Domates/salatalık
Az bal
1dilim tam buğday ekmeği

Öğle

Sebze yemeği

Akşam

Sebze yemeği
Bulgur pilavı
Yoğurt

Su 2litre

Spor 60 dk yürüyüş

Menü süper moni, sporun da gayet iyi , gelince bir de mekik çekmeye başla bence azcık azcık, 15 ten başla mesela :KK8::KK8:

maşlallahın var bebişimmmm spora alışınca yaptıkça yapası geliyor insanın devam kuzummm menü de süper:KK9::KK9:

yaaa ama mükemmel birşey spor yapmak, keyfimi hiçbir şey bozamıyor, birini dövüp rahatlamış gibi oluyorum :KK52::KK52::KK52:

Yarın tartı günümüz unutulmasın lütfen,11 e kadar bildirimler yapılmış olsun:nazar:

Akşam yürüyüşümü yaptım ama bu sabah yürüyemedim telafi için gün içinde yürücem artık:KK55:

Günaydın Moni, evde leslie yapabilirsin, ben 2 gündür sabahları yapıyorum ter içinde kaldım , kadın vücudun her yerini çalıştırarak spor yaptırıyor :KK16:

Menü süper moni, sporun da gayet iyi , gelince bir de mekik çekmeye başla bence azcık azcık, 15 ten başla mesela :KK8::KK8:

yaaa ama mükemmel birşey spor yapmak, keyfimi hiçbir şey bozamıyor, birini dövüp rahatlamış gibi oluyorum :KK52::KK52::KK52:

Günaydın Moni, evde leslie yapabilirsin, ben 2 gündür sabahları yapıyorum ter içinde kaldım , kadın vücudun her yerini çalıştırarak spor yaptırıyor :KK16:

Enerjine hayranım,bundan sonra seni jillian michaels paklar.:KK52:
Bn de hesapladım bu hafta 420 dakika yürümüşüm.

Tünaydınnnn fıstıklarrrrr:KK16::KK16:

maşallah Monicimm gün içinde de yürüdünmü tamamdır:13:

Günaydın.Umarım yarın herkes için eksili bir gün olur.:KK3:

Tünaydın cnmmm inşşş:KK19:

Günaydın kızlaaaar

:119::119::119::119::119:

Yarın tartı günümüz çok heyecanlıyım , meraktan çatlıyorum :KK52::KK52::KK52:
Güzel bir rakam görürsem kendimi hafif bir tatlıyla ödüllendirmeyi planlıyorum :KK51:

Güne Başlarken:
1 adet kayısı
3 mil leslie ( 50 dk)
70 mekik
100 ip atlama

Bu leslie harika bir şey ya, nefes nefese kaldım , ter içinde kaldım :KK51:

Eki Görüntüle 1161832

wuuuuu güne harika başlamışsın kuzummmm yarın listedesinnn kaptanlkardan itiraz gelmediii :21::21::21: salla listeleri yarınn:KK76::KK76::KK76:

spor yaparken dövmek istediğin birinin fotoğrafını assan hiç yorulmayacaksın gibime geliyor:KK9::KK9:

Enerjine hayranım,bundan sonra seni jillian michaels paklar.:KK52:
Bn de hesapladım bu hafta 420 dakika yürümüşüm.
:KK9::KK9::KK9::KK9: harikasın Sevilcimmm:nazar::nazar:

Hemen bugünü toparlayayım ;

Güne Başlarken;
3 mil leslie (50 dk )
70 mekik
100 ip atlama

Kahvaltı :
3 tane kayısı - 1 kase yoğurt

Ara:
7 badem
sade nescafe

Öğlen: