Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam kızlar geciyodum bi ugriyim dedim. 1.ve4.takimada beklerim birbirimizi motive ederiz güzel güzel

Sabah 9:30 iki yumurta,domates,salatalık,zeytin,peynir,fıstık,kuru kayısı,
saat 16:30 ayranlı çorba,bir havuç,biraz sonra çay içeceğim.
Yatana kadar 2,5 lt su olur.45 dakika yürüyüş,gene yürür müyüm daha belli değil.

Selam kızlar geciyodum bi ugriyim dedim. 1.ve4.takimada beklerim birbirimizi motive ederiz güzel güzel

hoşgeldin cnmmmm uğra tabiii :KK16::KK16:

Molanın da tadını çıkar:))
Ben de az önce yemeğimi yedim.Bir dizi seyrettim internette.Bu sırala ispanyolcaa çalışıyorum.Az daha oyalanır,yine çalışmaya başlarım.:KK9:

hakikaten çıkardım sevilcim biriken alıntılarım bitti şükür şimdi turluyorummm afiyetolsun cnmmm benim yabancı dizilerde birikti ama koşu bandındayken izliyorum onları evet kişisel gelişim sayfanda okumuştumm tbrk ederim bir dil bir insan :KK9:

Aralarda ayran da içebilirsin.Hem pratik,hem de açsan açlığını bastırır.

Çamaşır yıkadım astım,bilgisayarda biraz aylaklık yaptım.Az önce de 45 dakika leslie ile yürüdüm.2 millik kısmı kaldı,ara verdim.Yatmadan önce tamamlrım inşallah.
Sen nasılsın?

Bende butun hafta sonumu pazartesinin is stresi ile gecirdim bende. Bide annemin yaninda olmanin berdigi keyif var tabi. 2 zit duygu yoreu bunyemi :) ispanyolca mi. Masallah. Kisisel gelisim sayfaninbende okumak isterim.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Sabah kahvaltimin resmini atmistim zaten
Abla ekmek buyuk deil ekmege yakin cektigim icin ole gozukmus

Ara: Nektari

Öğlen ve Akşam: yeşil salata çay ve haşlanmiş tavuk

Ay bugun hic iştağım yok ilaclar yuzundenmi bilmiyorum .s
Hayret 2,5 litre su ictim bugun bravo banaaa ^_^

Sabah kahvaltimin resmini atmistim zaten
Abla ekmek buyuk deil ekmege yakin cektigim icin ole gozukmus

Ara: Nektari

Öğlen ve Akşam: yeşil salata çay ve haşlanmiş tavuk

Ay bugun hic iştağım yok ilaclar yuzundenmi bilmiyorum .s
Hayret 2,5 litre su ictim bugun bravo banaaa ^_^

göz yanılması demekkiii afiyetolsun cnm :KK9:sıcaklardan insanın canı yemek te istemiyor haklısın hakikaten bravooo güzel içmişsin bugün :nazar:

Canım çok çok teşekkür ederim. Aslında yaptıklarım tamamen ilgi meselesi. Herkesin yapabileceği şeyler. Benimki zaruretten oldu. Eşim işsiz kaldığı zamanlarda yükü ben sırtlandım. Biraz da herkesin yapabildiğini bende yapabilirim diye bi felsefem var. Ki gerçekten istedikten sonra insanoğlu herşeyi yapabilir. Yeterki niyeti güzel olsun. İnşallah dilediğin bölümü kazanırsın. Eski eczacılar doğal ilaç yapımında çok iyiydiler. Şimdikiler öyle değil. Artık doğal hammaddeler yerine çok daha ucuza maal olan sentetiklerini kullanmayı tercih ediyolar. Hem de daha zahmetsiz ama maalesef insan anatomisi sentetik maddeleri sindirmeye programlanmamış. O yüzden bişeyleri düzeltirken, başka şeyleri bozuyoruz. Yinede tamamen doğal yaşamak bu çağda imkansız. Her neyse bu konu çok uzun bi konu. Ben krem ve sabun yapımıyla ilgili yüzlerce yurt içi ve yurt dışı sitede araştırma yaptım. Bitki yağlarının özellikleri, asit değerleri, içlerindeki etken maddeler ve nelere faydalı olduklarını ayrıca araştırdım. Ve sonuçta kendimce bi formül geliştirdim. Tek bi kaynaktan bu konuda bilgi sahibi olman çok zor. İlk yaptığım kremin tarifini burada verdim. Doğal sabun yapımıyla ilgili herşey diye topikte aratırsan orada tarifi çıkacaktır. Hatta orda Tamamen doğal bulaşık makinesi deterjanı tarifi de verdim. İlk kremden sonra dediğim gibi edindiğim bilgilerden yola çıkarak yeni bi formül geliştirdim. Şimdi başka formüller üzerinde çalışıyorum. 3 günde kalıcı bronzluk sağlayacak bi doğal güneş kremi yapıcam. El kremi... çok zevkli bi uğraş. yağlar biraz ucuz olsa maliyetler düşse daha zevkli olucak ama maalesef kaliteli yağlar çok pahalı. yine hızımı alamadım yazdıkça yazıyorum. o konuya girersen orada bazı sitelerin adreslerinide vermiştim. girer bakarsın. ilgini çekebilecek bi çok şeyle karşılaşacağından eminim.

Gerçekten artık herşeyin sentetiği var o yüzden çok ilgimi çekti zaten inşallah gönlümr görr olursa ileride eczanede ben de bu tür şeyler istiyorum ama sizin çok daha özel sırf ilgini ççekip neler yapmışsınız. Insan isteyince gerçekten herşey oluyor değil mi ? Yazdıklarınızı mutlaka okuyacağım. Yağları nereden temin ediyorsunuz altarlardakilerin tam doğal olmadığını okumuştum doğru mu ?

Ayyy bu takımın cadıları neredeee :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar bu hafta yeni bir hafta, bu hafta hedeflerimize bir adım daha yaklaşacağız, biraz daha inceleceğiz, daha sağlıklı bir kadın olacağız, daha rahat adımlar atacağız, özgüvenimiz bir tık daha yukarıya çıkacak :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben bugün çok mutluyum çünkü kendi 20-25 grubumdan da 2 bayan çok güzel kilo verip 1 haftayı geride bırakmışlar, ben size de uyum sağlamak adına tartı günlerimi cuma günü seçtim, iple çekiyorum cuma gününü :KK52::KK52:

Ayyy bu takımın cadıları neredeee :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar bu hafta yeni bir hafta, bu hafta hedeflerimize bir adım daha yaklaşacağız, biraz daha inceleceğiz, daha sağlıklı bir kadın olacağız, daha rahat adımlar atacağız, özgüvenimiz bir tık daha yukarıya çıkacak :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben bugün çok mutluyum çünkü kendi 20-25 grubumdan da 2 bayan çok güzel kilo verip 1 haftayı geride bırakmışlar, ben size de uyum sağlamak adına tartı günlerimi cuma günü seçtim, iple çekiyorum cuma gününü :KK52::KK52:
Günaydın...Ne kadar güzel enerjin var.İnsnı motive ediyorsun.İnşallah sen de verirsin kilolarını.:KK9:

günaydın şekerler:KK3:
Musmutlu bir hafta olsun inşallah:KK16:
Sana da günaydın.:KK16:Kendi adıma haftaya iyi başladım.Tartıda eksi gördüm.daha da bilendim,umarım cumaya dek bozulmaz.:nazar:

günaydın şekerler:KK3:
Musmutlu bir hafta olsun inşallah:KK16:

Günaydınnn :KK16::KK16:

Günaydın...Ne kadar güzel enerjin var.İnsnı motive ediyorsun.İnşallah sen de verirsin kilolarını.:KK9:

Vericem vericem, özellikle dün ayrıldığım erkek arkadaşımdan kilomla ilgili aşağılamalar duyduktan sonra daha da hırslandım :KK43::KK4::KK4:
Senin motiveye ihtiyacın yok ki Maşallahın var çok güzel ilerliyorsun :nazar::nazar::nazar:

günaydın günaydın :)

bol neşeli, bol azimli bir hafta olsun..
pazar günü yediklerimi yazamadım.
pazar günü piknikteydim. tamamen yağsız,, ekmeksiz bol közlü bir pazar oldu.
sabah az biraz peynir, domates falan öğle yemeği çöp şiş ve patlıcan salatası..

sağlıklı bir pazar geçirdim.. ha bir de 1-1,5 saat arası badminton oynamayı da spordan sayarım ben :)

Herkese gunaydin :)
Bugun p.tesi yani benim için diyete adapte olma günü :)
Menumu aksama toptan yazicam :)
herkese iyi diyetler az yemeler :))

yesilyesimm;35753316]az yemekler buna çok güldüm :) motive olmak cidden zor.. ama buradayız işte onun için..

Çok neşeli çok komikli bi insanımdır ben :KK1:
Iki uc gun oldu ben buraya kabul edileli ama daha adapte olamadim inaniyorum ama olucam :KK14:

yesilyesimm;3575 ben de çok yeniyim. paso gaz veriyorum kendime hadi bakalım yaparsın asalnsın sen falan diye :)

Ay bunu cok beğendim aslansin sen:KK1:
Ben nobete gidince dengem bozuluyo ya mesela sabah gec kalkiyorum ve ertesi sabah eve gelip hemen uyuyorum kahvalti etmeden bi duzenim yok acikcasi hani bilmiyorum nolucak :44:

X