Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

8.TAKIM 365.ETAP

Moni (100,0/105,6/-5,6/%-0,43)352.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 13 e bölündü
efsax ( 80,7 / 82,0 /-1,3 /% -1,61)izinli
hayatttnur(68,5/68,2/0,3/%0,44)yeni üye hedef kilo 60

8.takım ortalaması %-0,53

Son düzenleme:
canımmm menünü erken paylaşmamışmısınnn:26: programmı yaptınn şu aralardan kurtulup sen de karataya başlarsın inş bir gün:KK16::KK16::KK16:

tatlım yardımcım var henüz 2, haftası zamanla öğrenecek sorun değil gidip gelip bakıyorum proje çizerken dikkatin dağılmaz inşşş:KK19:

yeşimcim ben de Bucadayım cnmmm ayça kuzum sen hangi semtti:26:

Evet program yaptım canım, değişiklik yok zaten olması da mümkün değil bugün evden işe işten eve :KK16::KK16:
Canım karatay dan çok uzak bir beslenme tarzım yok aslında, herşeyden yiyorum ara öğünler tok tutuyor, :KK19:

gaziemirden canım.. valla ben her yöntemi deneyen biri olarak en son buna sardım. bilmiyorum yaa bir şeyin bana destek olması lazım. kendi başına bunu beceremiyorum çünkü ben :KK43:

Canim burasi am SENlik o zaman. Bende denedim her yontemi. Icmedigim ot cop kalmadi. Sarmadigim spor kalamadi. Deli gb spor yapip spor esigimimi mi yukseltmedim. Neler ettim anlatamam. En hep derdim cok zor kilo veriyorum. Masallah 3 hafta 4.6 kilo bu benim icin mucize ki diyetin diye bisi yok hayatimda sadce dogru besleniyorum. Sen yeterki oste biz sana yardimci oluruz. Ben cok cektigim icin kimse ceksin istemiyorum. Otelde kaliyorum ben os yerinden bi akadasim var tabagimi gordu sen bunlari yiyerek nasil kilo erdin dedi. Alapuntur seni psikolajik olarak rahatlatcaksa yaptir tabiki. Ama benim sana tavsiyem gel once bizle 3 hafta birlikte mucadele et. Eger ki olmuyosa yada ekstra destek istiyosun akapuntur yaptir.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bir saat yürüyüşümü yaptım öğlen.biraz sona da pazara gidiş geliş yaparım,günlük sporum tamam olur.
Listede yer aldığıma memnun oldum.Dünden beri 300 gram verdiğime de tabi.İnşallah artmaz eksilir kilolar.:KK34:

Sen emin ol artması çok zor artık :KK9::KK9:

selamün aleyküm takımcım:KK3:
Uzun bir aradan sonra nihayet buradayım tabi buradan uzak kalmakla birlikte çok çok fazla aldığım kilolarla:KK25:
O kadar yoğunluğum ve koşuşturmamın arasında nasıl kilo almayı başardım bilmiyorum:KK24:benim yerimde başka biri olsa heralde buraya veda konuşmasını yapardı kilo sorunum kalmadı diye:KK36:

Ayy neyse dün dündü bugünümüze ve yarınımıza bakalım,yapcak bişe yok geçmiş için :KK31:
geçmiş ola deyip bismillah la önümüze bakacağız artık:KK55:

Geçmişi çok fazla okuyamadım, gördüğüm ,kimsenin kalmamış olması takım nerde ayol:KK52:

Yeni arkadaşlar hoş gelmişler:KK16:

Benim yokluğumda takımımı yalnız bırakmayan ve toparlayan başta akrebim olmak üzere tümmm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum:KK54:Allah razı olsun hepinizden tek tek:KK16:

Merhaba canım hoşgeldin, bende yeni geldim takıma daha doğru gelip gelemediğim belli değiş, çarşamba günü dahil oldum buraya , 24 yaşındayım , vermem gereken 25 kilo kadar yani yolum çok uzun ama başaracağıma inanıyorum daha önce bu forumda tam 23 kilo verdim ama 3-4 yıl oluyor :KK19:
hepsini geri aldım anlayacağın :KK36::KK36::KK36:

bu arada kendimi tanıtmayı unuttum:KK1:
Ben ayşe ,takımın kayıp kaptanıyım:KK17:
43 yaşındayım iki yetişkin oğlum birde gelinim var(oğlumun biri nişanlı)aöf sosyoloji 3. Sınıf öğrencisiyim.
Bir çok kez güzel kilolar verip geri aldım malesef:KK14:
İnsülin direncim var ve çok zor kilo veriyorum spor yapmassam da 1 gram bile gitmiyor:KK25:
Acilen kilo vermem gerekli:KK52:

Sizlerde kendinizi tanıtırsanız sevinirim canlarım:KK16:

Son düzenleme:
Ne güzel şeyler yapıyorsun öyle tebrik ederim. Mesleğin nedir acaba ?

Tatlım. Merhaba. Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. Sanırım benden sonra gruba girdin. Benim Trabzon'da poğaça evim var. Hamur işleri ustasıyım diyebiliriz. Artık ustalarım yapıyo tabi.. ama takviye gerekirse imalatta ben de çalışıyorum. dükkan işletiyorum. aslında birden fazla mesleğim var. yıllarca terzilik yaptım. mefruşat işi de... kuaför salonu açıp kuaför oldum. benim çıraklarımın hepsinin şimdi dükkanları var ve bununla gurur duyuyorum. Aslında muhasebe mezunuyum. Evlenmeden önce de bankacıydım. eşim çalışmamı istemediği için banka işini bırakmak zorunda kalmıştım :)) Allah tan çalışmadım. yapmadığım iş kalmadı. kuaförlük ve şu anki yaptığım iş dışındaki işleri hep evde yaptım. ve gerçekten güzel paralar kazandım. krem sabun işi de hasta olup evde istirahate başlayınca sıkıntıyla gelişti... araştırmalar yaparken bi deniyeyim dedim. sonrasında yurt içi yurt dışı siteleri inceledim. kendimce bi formül geliştirdim. Sanırım Allah ta yardım ediyo. Bu gün bi eczaneden sabun ve krem siparişi bile aldım. çok mutluyum. inşallah dükkanı açtığımızda orada da tutar ve satılır. içinde doğal hiç bişey bulunmayan sentetik kremlere dünyanın parasını veriyoruz. bunlar tamamen doğal. o yüzden umutluyum.

Tünaydınnnn güzellerrrrr:KK16::KK16::KK16:

maşallah cnmmm güne spor ile süper başlamışsınn:KK9::KK9: kahvaltına mutlaka yumurta ekle bitanemm seni uzun süre tok tutarrr omlet kayısı kıvamı 2 yumurta yiyebilirsinn öğün araları ne kadar uzun olursa leptin o kadar çok salgılanır ve mevcut yağlardan yakar öğünden 4 saat sonra çalışmaya başlıyor bu hormon 5 saat sopnra yedin diyelimm 1 saat yağlar yakılıyor linklere baktıysan görmüşsündür cnmcımmm

hayatcımm süper kahvaltı olmuşş :KK9::KK9: bu arada seni nerden tanıdığımı düşünüp duruyordum kişisel gelişim bölümündeki topiğini çok beğenmiştim cnmm :KK9::KK9: paylaşımların gerçekten mükemmel ara da burada da paylaşırsan çok sevinirimm:KK9::KK9::KK9:

bitanemmm hangi takımda yarışmıştınki hatırlıyormusunn:26: eğer çok kararlıysannn daha önce takımlardan neden ayrıldığını açıkla minik bir yazıyla cnm paylaşım alanında paylaşırız takım kaptanlarından onay gelirse tekrar yarışabilirsin :KK19::KK19:

evet cnm komşumuzuun gitmediği kaplıca almadığı krem kalmadı sulu yara her yeri çok üzülüyorum o yüzden sormuştumm inş sedef hastaları için de denemen başarılı olur bitanemmm sorayım cnm isterse senden rica ederim saçlarındaki kabuklanma varsa cnmm ilgin için çok tşk ederimmmm:KK16::KK16::KK16:

ben de karatayla verdim cnmm bişraz kaplumbağa misali oldu fakat sabırla az az da olsa hedefime ulaştım cnmmm dün harika bir gün geçirmişsin

yapılan kaçamakların zamanı ve miktarı çok önemli bir sonraki öğünde telafi edilebilir şekilde yenmeli mecbur kalınırsa ama kararlısın kaçamak yok o zaman başarılar bitanemm:KK16::KK16:

Tamam canım. çok zor bi hastalık. Allah şifasını versin inşallah.

Sen emin ol artması çok zor artık :KK9::KK9:

Merhaba canım hoşgeldin, bende yeni geldim takıma daha doğru gelip gelemediğim belli değiş, çarşamba günü dahil oldum buraya , 24 yaşındayım , vermem gereken 25 kilo kadar yani yolum çok uzun ama başaracağıma inanıyorum daha önce bu forumda tam 23 kilo verdim ama 3-4 yıl oluyor :KK19:
hepsini geri aldım anlayacağın :KK36::KK36::KK36:
hoşbuldum tatlım sende hoşgelmişsin aramıza:KK16:memnun oldum:KK54:
Benimde vermem gereken çok büyük kilolar var bu sefer inşallah hedefimize ulaşırız ve tekrar geri alma hatasında bulunmayız :nazar:

Banucum çok geçmiş olsun tatlım,rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah aminn.iyi tatiller şekercim:KK16::KK54:

selamün aleyküm takımcım:KK3:
Uzun bir aradan sonra nihayet buradayım tabi buradan uzak kalmakla birlikte çok çok fazla aldığım kilolarla:KK25:
O kadar yoğunluğum ve koşuşturmamın arasında nasıl kilo almayı başardım bilmiyorum:KK24:benim yerimde başka biri olsa heralde buraya veda konuşmasını yapardı kilo sorunum kalmadı diye:KK36:

Ayy neyse dün dündü bugünümüze ve yarınımıza bakalım,yapcak bişe yok geçmiş için :KK31:
geçmiş ola deyip bismillah la önümüze bakacağız artık:KK55:

Geçmişi çok fazla okuyamadım, gördüğüm ,kimsenin kalmamış olması takım nerde ayol:KK52:

Yeni arkadaşlar hoş gelmişler:KK16:

Benim yokluğumda takımımı yalnız bırakmayan ve toparlayan başta akrebim olmak üzere tümmm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum:KK54:Allah razı olsun hepinizden tek tek:KK16:

canım benim hoşbuldum,çok çok teşekkür ediyorum sana ve takımına bizi yalnız bırakmadığınız için:KK16:
Sizler olmasaydınız 8.takımda yok olup gidecekti:KK5:
Online oldum ve bir türlü okuma fırsatım olmadı sabah beri ancak görüp cevaplayabildim:KK17:

Canımcım ben geldim diye sakın bizi bırakmayın:KK52:
Size ihtiyacım çok ,fazla paylaşımda bulunamayabilirm hala koşuşturmalarım devam ediyor malesefki:KK5:

Ve en önemlisi takımdaki yeni üyeleri bilmiyorum ve tanımıyorum,ne zaman listeye girecekler vs. Gibi konularda size ihtiyacım var:44:

mervemmm canımm benim hoşbuldum bitanem:KK16:
Anca gördüm ve yazıyorum canım ya, ben geldim sen izne ayrıldın bir türlü denk gelemedik.çok güzel telaşlar içerisindesin Allah bir ömür boyu mutlu huzurlu yaşam nasip etsin inşallah. Aminn:KK16:
Tüm telaşların böyle güzel şeyler için olsun:KK9:
Bu yoğunluğun arasında bile takımla ilgilendiğin için çok çok teşekkür ediyorum sana da bitanem:KK16:
Sakın tamamen kopma burdan fırsat buldukça yaz bize:KK54:

Tatlım listeye kendimi ve efsaxın kilosunuda ekliyorum bilgine.
şöyleki;ortalama zaten % 30 un altında (listede iki kişi olduğu ve mevcut ortalama ikiye bölündüğü için) o yüzden sonuç takımı etkilemeyecek hem haftaya kilo vermiş oluruz o zaman da etkilememiş olur:KK34:
Ben listeyi düzenliyip tekrar paylaşıma götürcem:nazar:

sagol ablm bnm elımden geldıgınce burdayım ınsallh su dugun haftası gecsın eskı tempoya donucem ınsallh:KK16::KK16:

bu arada kendimi tanıtmayı unuttum:KK1:
Ben ayşe ,takımın kayıp kaptanıyım:KK17:
43 yaşındayım iki yetişkin oğlum birde gelinim var(oğlumun biri nişanlı)aöf sosyoloji 3. Sınıf öğrencisiyim.
Bir çok kez güzel kilolar verip geri aldım malesef:KK14:
İnsülin direncim var ve çok zor kilo veriyorum spor yapmassam da 1 gram bile gitmiyor:KK25:
Acilen kilo vermem gerekli:KK52:

Sizlerde kendinizi tanıtırsanız sevinirim canlarım:KK16:
Merhaba,ben Sevil,51 yaşındayım,emekliyim,kişisel gelişim bölümünde takılırken,kilo verme işini biraz düzene bağlamak için buraya geleyim dedim.

Bugünkü bildirimim:
Sabah 9:30 2 yumurta,zeytin,peynir,domates,salatalık,fıstk ve 5 ufak kuru kayısı,
Saat 16:30 yeşil fasulye yemeği,yoğurt,biraz kabak çekirdeği,
Pazara gidiş gelişi de sayarsak 1,5 saat yürüyüş yaptım.

sagol ablm bnm elımden geldıgınce burdayım ınsallh su dugun haftası gecsın eskı tempoya donucem ınsallh:KK16::KK16:
:KK16::KK54:
Merhaba,ben Sevil,51 yaşındayım,emekliyim,kişisel gelişim bölümünde takılırken,kilo verme işini biraz düzene bağlamak için buraya geleyim dedim.
merhaba sevil hanım memnun oldum hoşgeldiniz:KK16:
Bugünkü bildirimim:
Sabah 9:30 2 yumurta,zeytin,peynir,domates,salatalık,fıstk ve 5 ufak kuru kayısı,
Saat 16:30 yeşil fasulye yemeği,yoğurt,biraz kabak çekirdeği,
Pazara gidiş gelişi de sayarsak 1,5 saat yürüyüş yaptım.
sevil hanımcım menülerinizde ekmek göremedim,hiç ekmek yemiyormusunuz?
1,5saat yürüyüş harika:KK9:

:KK16::KK54:

merhaba sevil hanım memnun oldum hoşgeldiniz:KK16:

sevil hanımcım menülerinizde ekmek göremedim,hiç ekmek yemiyormusunuz?
1,5saat yürüyüş harika:KK9:

İsmimle hitap edebilirsiniz,(hepiniz için söylüyorum),resmiyetle aram yok pek.
Ekmek yemiyorum.Karatay uygulamaya çalışıyorum.Ekmeği aramıyorum bile.Ama kırk yılda bir kek kaçamağım olabiliyor.Bu sıralar yapma niyetim yok ama.

İsmimle hitap edebilirsiniz,(hepiniz için söylüyorum),resmiyetle aram yok pek.
Ekmek yemiyorum.Karatay uygulamaya çalışıyorum.Ekmeği aramıyorum bile.Ama kırk yılda bir kek kaçamağım olabiliyor.Bu sıralar yapma niyetim yok ama.

tamam sevilcim:KK34:
Karatay uyguluyorsunuz demek çok güzel.

günaydın şekerler:KK3:
Güzel hafta sonları olsun:KK16:
Bol bol su içmeyi ihmal etmeyelim ve tabikide mümkünse yürüyüş:KK8:

Günaydın herkese, artık okullar da kapandı,tatile çıkmalar başlar herhalde.
Biraz ev işi,peşinden leslie ile yürüyeceğim.

Tatlım. Merhaba. Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. Sanırım benden sonra gruba girdin. Benim Trabzon'da poğaça evim var. Hamur işleri ustasıyım diyebiliriz. Artık ustalarım yapıyo tabi.. ama takviye gerekirse imalatta ben de çalışıyorum. dükkan işletiyorum. aslında birden fazla mesleğim var. yıllarca terzilik yaptım. mefruşat işi de... kuaför salonu açıp kuaför oldum. benim çıraklarımın hepsinin şimdi dükkanları var ve bununla gurur duyuyorum. Aslında muhasebe mezunuyum. Evlenmeden önce de bankacıydım. eşim çalışmamı istemediği için banka işini bırakmak zorunda kalmıştım :)) Allah tan çalışmadım. yapmadığım iş kalmadı. kuaförlük ve şu anki yaptığım iş dışındaki işleri hep evde yaptım. ve gerçekten güzel paralar kazandım. krem sabun işi de hasta olup evde istirahate başlayınca sıkıntıyla gelişti... araştırmalar yaparken bi deniyeyim dedim. sonrasında yurt içi yurt dışı siteleri inceledim. kendimce bi formül geliştirdim. Sanırım Allah ta yardım ediyo. Bu gün bi eczaneden sabun ve krem siparişi bile aldım. çok mutluyum. inşallah dükkanı açtığımızda orada da tutar ve satılır. içinde doğal hiç bişey bulunmayan sentetik kremlere dünyanın parasını veriyoruz. bunlar tamamen doğal. o yüzden umutluyum.

Maşallah şöylr zeki kadınlara hayranım. Ben 5. Takımdayım sweeti takip edip burayı okurken gördüm 2. Ünv olarak eczacılık istediğimden ilgimi çekti yazın şimdi bu yazdıklarını da okuyunca hayran kaldım umarım bu işte de çok başarılı olursun. Doğal olan ialçlara çok ihtiyacımız var gerçekten. Bu krem işi ile ilgili okuyabileceğim kaynak tavsiyen var mı acaba ?

Abla ben dun hastaneye gitmistim aksam 10 gibi eve geldik direk uyumusum.

Dünki liste:

Sabah: Domates , Çay(yeşil) , tam bugday ekmegi(1dilim) , labne , salatalik

Öğlen: Yeşil mercimek corbasi ve ayran

Akşam: izgara tavuk , Yeşil salata ve ayran

Dün toplam 1 litre su ictim

Canim burasi am SENlik o zaman. Bende denedim her yontemi. Icmedigim ot cop kalmadi. Sarmadigim spor kalamadi. Deli gb spor yapip spor esigimimi mi yukseltmedim. Neler ettim anlatamam. En hep derdim cok zor kilo veriyorum. Masallah 3 hafta 4.6 kilo bu benim icin mucize ki diyetin diye bisi yok hayatimda sadce dogru besleniyorum. Sen yeterki oste biz sana yardimci oluruz. Ben cok cektigim icin kimse ceksin istemiyorum. Otelde kaliyorum ben os yerinden bi akadasim var tabagimi gordu sen bunlari yiyerek nasil kilo erdin dedi. Alapuntur seni psikolajik olarak rahatlatcaksa yaptir tabiki. Ama benim sana tavsiyem gel once bizle 3 hafta birlikte mucadele et. Eger ki olmuyosa yada ekstra destek istiyosun akapuntur yaptir.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

yok zaten başladım gideyim bitsin :) ya benim en büyük eksiğim motisvasyonum. ama şöyle bir şey var. mesela bir yere gidip kıyafetin olmaması beni motive etmiyor tam tersi üzüyor. benim için sadece ödüllendirme var. kötü şeyler moralimi bozuyor.

X