Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bu arada dünkü listem :
sabah domotes, peynir, salatalık, 2 dilim kepek ekmeği
ilk ara: 2 adet küçük galeta, zayıflama çayı
öğle: ayvalık tostu, ayran
2. ara: muzlu süt
akşam: çöp şiş, 2 ince lavaş..
6.5 saatlik bir alışveriş macerası var

Slm :KK3::KK3: herkes eiyi haftasonları dilerimmmm:KK16::KK16:

selamün aleyküm takımcım:KK3:
Uzun bir aradan sonra nihayet buradayım tabi buradan uzak kalmakla birlikte çok çok fazla aldığım kilolarla:KK25:
O kadar yoğunluğum ve koşuşturmamın arasında nasıl kilo almayı başardım bilmiyorum:KK24:benim yerimde başka biri olsa heralde buraya veda konuşmasını yapardı kilo sorunum kalmadı diye:KK36:

Ayy neyse dün dündü bugünümüze ve yarınımıza bakalım,yapcak bişe yok geçmiş için :KK31:
geçmiş ola deyip bismillah la önümüze bakacağız artık:KK55:

Geçmişi çok fazla okuyamadım, gördüğüm ,kimsenin kalmamış olması takım nerde ayol:KK52:

Yeni arkadaşlar hoş gelmişler:KK16:

Benim yokluğumda takımımı yalnız bırakmayan ve toparlayan başta akrebim olmak üzere tümmm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum:KK54:Allah razı olsun hepinizden tek tek:KK16:

canım benim hoşbuldum,çok çok teşekkür ediyorum sana ve takımına bizi yalnız bırakmadığınız için:KK16:
Sizler olmasaydınız 8.takımda yok olup gidecekti:KK5:
Online oldum ve bir türlü okuma fırsatım olmadı sabah beri ancak görüp cevaplayabildim:KK17:

Canımcım ben geldim diye sakın bizi bırakmayın:KK52:
Size ihtiyacım çok ,fazla paylaşımda bulunamayabilirm hala koşuşturmalarım devam ediyor malesefki:KK5:

Ve en önemlisi takımdaki yeni üyeleri bilmiyorum ve tanımıyorum,ne zaman listeye girecekler vs. Gibi konularda size ihtiyacım var:44:

mervemmm canımm benim hoşbuldum bitanem:KK16:
Anca gördüm ve yazıyorum canım ya, ben geldim sen izne ayrıldın bir türlü denk gelemedik.çok güzel telaşlar içerisindesin Allah bir ömür boyu mutlu huzurlu yaşam nasip etsin inşallah. Aminn:KK16:
Tüm telaşların böyle güzel şeyler için olsun:KK9:
Bu yoğunluğun arasında bile takımla ilgilendiğin için çok çok teşekkür ediyorum sana da bitanem:KK16:
Sakın tamamen kopma burdan fırsat buldukça yaz bize:KK54:

Tatlım listeye kendimi ve efsaxın kilosunuda ekliyorum bilgine.
şöyleki;ortalama zaten % 30 un altında (listede iki kişi olduğu ve mevcut ortalama ikiye bölündüğü için) o yüzden sonuç takımı etkilemeyecek hem haftaya kilo vermiş oluruz o zaman da etkilememiş olur:KK34:
Ben listeyi düzenliyip tekrar paylaşıma götürcem:nazar:

tekrar hoşgeldin Monicimmmm:KK48::KK16: zamanlaman süperdiii ne demek bitanemm biz gezmeyi seviyoruz:21::21: fırsat buldukça geliriz yine

allah koşuşturmalarımız bitirmesin monicimmm aminnn:KK54: cnm pj daha önce cuma yarışmalarına katılmış fakat üzerinden 6 ay geçmiş zaten yine de paylaşım alanında sormammız gerekirmi bilemedim kendisi bu kez kararlı bilgisi tecrübesi ve paylaşımı çok güzel mutlaka takımda olmalı erdemir arkadaşımız yeni geldi kararı sen verirsin yeşim ve bızdık ta öyle sevilcim zatennn kk üyelerinden o yüzden ilk haftasında dahil etmek istedim yorgun var bir de bu hafta ikinci haftası sanırımmm:44::44:

liste konusunda patron sensin cnmmm iyi yapmışsın ben aceleden 2 ye bölmeyi unutmuşum 0,44 nota alınmıyor ya gönlüm ondan yanaymış haklısın zaten 30 un altında kalıyormuş:26::26:

Evet program yaptım canım, değişiklik yok zaten olması da mümkün değil bugün evden işe işten eve :KK16::KK16:
Canım karatay dan çok uzak bir beslenme tarzım yok aslında, herşeyden yiyorum ara öğünler tok tutuyor, :KK19:

bende evden eve bitanemmmm:KK1::KK1: ara öğünler yağ yakımını engellediği için söylemiştim kuzummm:KK19:

Sen emin ol artması çok zor artık :KK9::KK9:

Merhaba canım hoşgeldin, bende yeni geldim takıma daha doğru gelip gelemediğim belli değiş, çarşamba günü dahil oldum buraya , 24 yaşındayım , vermem gereken 25 kilo kadar yani yolum çok uzun ama başaracağıma inanıyorum daha önce bu forumda tam 23 kilo verdim ama 3-4 yıl oluyor :KK19:
hepsini geri aldım anlayacağın :KK36::KK36::KK36:

paylaşıma taşıyalımmm unutmadannn:KK19:

Tamam canım. çok zor bi hastalık. Allah şifasını versin inşallah.

Aminnn cnmm tşkler:KK19:

Banucum çok geçmiş olsun tatlım,rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah aminn.iyi tatiller şekercim:KK16::KK54:

Monicim adaşım beni dinlemiyor ne desemmm sen bira zkorkutt tatilde söz verdi dikkat edeceğine bakalım sözünü tutar inş:KK19:

günaydın şekerler:KK3:
Güzel hafta sonları olsun:KK16:
Bol bol su içmeyi ihmal etmeyelim ve tabikide mümkünse yürüyüş:KK8:

tşkler sevilcim iyi haftasonları herkese:KK16::KK16:

Tatlım. Merhaba. Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. Sanırım benden sonra gruba girdin. Benim Trabzon'da poğaça evim var. Hamur işleri ustasıyım diyebiliriz. Artık ustalarım yapıyo tabi.. ama takviye gerekirse imalatta ben de çalışıyorum. dükkan işletiyorum. aslında birden fazla mesleğim var. yıllarca terzilik yaptım. mefruşat işi de... kuaför salonu açıp kuaför oldum. benim çıraklarımın hepsinin şimdi dükkanları var ve bununla gurur duyuyorum. Aslında muhasebe mezunuyum. Evlenmeden önce de bankacıydım. eşim çalışmamı istemediği için banka işini bırakmak zorunda kalmıştım :)) Allah tan çalışmadım. yapmadığım iş kalmadı. kuaförlük ve şu anki yaptığım iş dışındaki işleri hep evde yaptım. ve gerçekten güzel paralar kazandım. krem sabun işi de hasta olup evde istirahate başlayınca sıkıntıyla gelişti... araştırmalar yaparken bi deniyeyim dedim. sonrasında yurt içi yurt dışı siteleri inceledim. kendimce bi formül geliştirdim. Sanırım Allah ta yardım ediyo. Bu gün bi eczaneden sabun ve krem siparişi bile aldım. çok mutluyum. inşallah dükkanı açtığımızda orada da tutar ve satılır. içinde doğal hiç bişey bulunmayan sentetik kremlere dünyanın parasını veriyoruz. bunlar tamamen doğal. o yüzden umutluyum.

on parmağında on marifettt maşallah cnmmmm :KK42::KK42::KK9::KK9:

Abla ben dun hastaneye gitmistim aksam 10 gibi eve geldik direk uyumusum.

Dünki liste:

Sabah: Domates , Çay(yeşil) , tam bugday ekmegi(1dilim) , labne , salatalik

Öğlen: Yeşil mercimek corbasi ve ayran

Akşam: izgara tavuk , Yeşil salata ve ayran

Dün toplam 1 litre su ictim

hayırdır bızdık bir sorun yok inşallah:26: sabahları yumurta eklesen bitanemmm suyu da biraz artırmalısın sporda ekledinmi gitsin klolar:21::21:

yok zaten başladım gideyim bitsin :) ya benim en büyük eksiğim motisvasyonum. ama şöyle bir şey var. mesela bir yere gidip kıyafetin olmaması beni motive etmiyor tam tersi üzüyor. benim için sadece ödüllendirme var. kötü şeyler moralimi bozuyor.

motivasyon takımlarda süper cnm sende bunu hissedeceksinn:KK34:

bu arada dünkü listem :
sabah domotes, peynir, salatalık, 2 dilim kepek ekmeği
ilk ara: 2 adet küçük galeta, zayıflama çayı
öğle: ayvalık tostu, ayran
2. ara: muzlu süt
akşam: çöp şiş, 2 ince lavaş..
6.5 saatlik bir alışveriş macerası var
akşamları mümkün olduğunca ekmek ve türevlerinden uzak durmaya çalış yeşimcimm çöp şişin yanında salata yoğurt olabilirdi lavaşın sindirimi zor çünküü:KK19:yeterince su içiyorsundur umarımmm:nazar:

Maşallah şöylr zeki kadınlara hayranım. Ben 5. Takımdayım sweeti takip edip burayı okurken gördüm 2. Ünv olarak eczacılık istediğimden ilgimi çekti yazın şimdi bu yazdıklarını da okuyunca hayran kaldım umarım bu işte de çok başarılı olursun. Doğal olan ialçlara çok ihtiyacımız var gerçekten. Bu krem işi ile ilgili okuyabileceğim kaynak tavsiyen var mı acaba ?

aynenn hmmcımm ben de öyle :KK9::KK9:

hayırdır bızdık bir sorun yok inşallah:26: sabahları yumurta eklesen bitanemmm suyu da biraz artırmalısın sporda ekledinmi gitsin klolar:21::21:

Abla demir eksikliği varda bende onun için gittik.Yazmayı unutmuşum karneyi aldıktan sonra okul dönüşü yürüyerek geldim yarım saatlik yol

Son düzenleme:
Abla ben dun hastaneye gitmistim aksam 10 gibi eve geldik direk uyumusum.

Dünki liste:

Sabah: Domates , Çay(yeşil) , tam bugday ekmegi(1dilim) , labne , salatalik

Öğlen: Yeşil mercimek corbasi ve ayran

Akşam: izgara tavuk , Yeşil salata ve ayran

Dün toplam 1 litre su ictim
Menün güzel olmuş bence.:KK9:Suyu daha fazla içebilirsin.

Sabah 9:30 da her zamanki gibi 2 yumurta,zeytin,peynir,salatalık,domates,fıstık ve 5 ufak gün kurusu kayısı,
Saat 17 ye doğru biraz kabak çekirdeği,bamya yemeği ve cacık. 2 kupa çay içtim.
1 saat leslie ile yürüdüm.

Eveet bugun kahvaltimi 12'de yaptim (Okullar kapandi geç kalkiyorum .d)

Kahvalti(12:15) kızmayın ama 1 dilim peynirli su boregi yedim dilim cok kucuktu zaten kibrit kutusu kadardi, Çay , domates

Ara: yeşil elma

Öğlen ve Akşam (5:56) : bi bakima ikisini ayni anda yemis oldum annem ehliyet sinavina girdi eve gec geldik.4 tane izgara tavuk yedim 4 tane dediysem akliniza kocaman izgaralar gelmesin kucuk kemikli olan izgaralardan .. Ayran ve Çoban salata

Suanlik 8 buyuk bardak su ictim iciyorum hayla.

Maşallah şöylr zeki kadınlara hayranım. Ben 5. Takımdayım sweeti takip edip burayı okurken gördüm 2. Ünv olarak eczacılık istediğimden ilgimi çekti yazın şimdi bu yazdıklarını da okuyunca hayran kaldım umarım bu işte de çok başarılı olursun. Doğal olan ialçlara çok ihtiyacımız var gerçekten. Bu krem işi ile ilgili okuyabileceğim kaynak tavsiyen var mı acaba ?

Canım çok çok teşekkür ederim. Aslında yaptıklarım tamamen ilgi meselesi. Herkesin yapabileceği şeyler. Benimki zaruretten oldu. Eşim işsiz kaldığı zamanlarda yükü ben sırtlandım. Biraz da herkesin yapabildiğini bende yapabilirim diye bi felsefem var. Ki gerçekten istedikten sonra insanoğlu herşeyi yapabilir. Yeterki niyeti güzel olsun. İnşallah dilediğin bölümü kazanırsın. Eski eczacılar doğal ilaç yapımında çok iyiydiler. Şimdikiler öyle değil. Artık doğal hammaddeler yerine çok daha ucuza maal olan sentetiklerini kullanmayı tercih ediyolar. Hem de daha zahmetsiz ama maalesef insan anatomisi sentetik maddeleri sindirmeye programlanmamış. O yüzden bişeyleri düzeltirken, başka şeyleri bozuyoruz. Yinede tamamen doğal yaşamak bu çağda imkansız. Her neyse bu konu çok uzun bi konu. Ben krem ve sabun yapımıyla ilgili yüzlerce yurt içi ve yurt dışı sitede araştırma yaptım. Bitki yağlarının özellikleri, asit değerleri, içlerindeki etken maddeler ve nelere faydalı olduklarını ayrıca araştırdım. Ve sonuçta kendimce bi formül geliştirdim. Tek bi kaynaktan bu konuda bilgi sahibi olman çok zor. İlk yaptığım kremin tarifini burada verdim. Doğal sabun yapımıyla ilgili herşey diye topikte aratırsan orada tarifi çıkacaktır. Hatta orda Tamamen doğal bulaşık makinesi deterjanı tarifi de verdim. İlk kremden sonra dediğim gibi edindiğim bilgilerden yola çıkarak yeni bi formül geliştirdim. Şimdi başka formüller üzerinde çalışıyorum. 3 günde kalıcı bronzluk sağlayacak bi doğal güneş kremi yapıcam. El kremi... çok zevkli bi uğraş. yağlar biraz ucuz olsa maliyetler düşse daha zevkli olucak ama maalesef kaliteli yağlar çok pahalı. yine hızımı alamadım yazdıkça yazıyorum. o konuya girersen orada bazı sitelerin adreslerinide vermiştim. girer bakarsın. ilgini çekebilecek bi çok şeyle karşılaşacağından eminim.

Slm :KK3::KK3: herkes eiyi haftasonları dilerimmmm:KK16::KK16:

tekrar hoşgeldin Monicimmmm:KK48::KK16: zamanlaman süperdiii ne demek bitanemm biz gezmeyi seviyoruz:21::21: fırsat buldukça geliriz yine

allah koşuşturmalarımız bitirmesin monicimmm aminnn:KK54: cnm pj daha önce cuma yarışmalarına katılmış fakat üzerinden 6 ay geçmiş zaten yine de paylaşım alanında sormammız gerekirmi bilemedim kendisi bu kez kararlı bilgisi tecrübesi ve paylaşımı çok güzel mutlaka takımda olmalı erdemir arkadaşımız yeni geldi kararı sen verirsin yeşim ve bızdık ta öyle sevilcim zatennn kk üyelerinden o yüzden ilk haftasında dahil etmek istedim yorgun var bir de bu hafta ikinci haftası sanırımmm:44::44:

liste konusunda patron sensin cnmmm iyi yapmışsın ben aceleden 2 ye bölmeyi unutmuşum 0,44 nota alınmıyor ya gönlüm ondan yanaymış haklısın zaten 30 un altında kalıyormuş:26::26:

Monicim adaşım beni dinlemiyor ne desemmm sen bira zkorkutt tatilde söz verdi dikkat edeceğine bakalım sözünü tutar inşallah
bilgiler için teşekkür ederim canımcım:KK16:
Tatilde rejim zor ama bu açığı bol bol yüzerse ve yürürse kapatır diye umuyorum inşallah öyle olur:KK8:

iyi akşamlar şekerler:KK3:
Umarım güzel bir gün geçirmişsinizdir:KK16:
Hava çok sıcak bizim tansiyonlar tavan yaptı bu ara aman dikkat edin :KK34:

Kahvalti(12:15) kızmayın ama 1 dilim peynirli su boregi yedim dilim cok kucuktu zaten kibrit kutusu kadardi, Çay , domates

Öğlen ve Akşam (5:56) : bi bakima ikisini ayni anda yemis oldum annem ehliyet sinavina girdi eve gec geldik.4 tane izgara tavuk yedim 4 tane dediysem akliniza kocaman izgaralar gelmesin kucuk kemikli olan izgaralardan .. Ayran ve Çoban salata

Gunaydın canım sabah yediğin su böğreğini akşam zaten dengelemissin. Bence hiçbir sıkıntı yok :KK16:

Sabah 9:30 da her zamanki gibi 2 yumurta,zeytin,peynir,salatalık,domates,fıstık ve 5 ufak gün kurusu kayısı,
Ablacım senin menün herzamanki gb müemmel.:KK9::KK9::KK9: Maşallah :nazar::nazar:

$MrsTokio.jpg

Kahvaltııı :KK56:

Rica ederim cnm hoşgeldin sefa geldin tekrar o zaman sen paylaştıkça hatırlatırız cnmm seve seve:KK16::KK16: acil hemşiresiysen çok yoğunsundur buna rağmen yürüyebillmen harika:KK9::KK9::KK9:

Günaydınn kusura bakmayın giremedim nöbet yğunlugumdan anca vakit bulabildim :)
Giremediğim zaman bildiricem bi daha :KK61:
Bugün bildirim yaparak başlayım
Sabah :
Biraz domates-salatalık
1 dilim peynir
4-5 siyah zeytin
1 yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak m.suyu

Tünaydınnn iyi pazarlarr 8. takımmmm:KK3::KK3::KK16::KK16:

Günaydınn kusura bakmayın giremedim nöbet yğunlugumdan anca vakit bulabildim :)
Giremediğim zaman bildiricem bi daha :KK61:
Bugün bildirim yaparak başlayım
Sabah :
Biraz domates-salatalık
1 dilim peynir
4-5 siyah zeytin
1 yumurta
1 dilim ekmek
1 bardak m.suyu

Tünaydın cnmmm meyve suyu yerine meyveyi yesen daha doğru olur bitanemmm:KK34: afiyetolsun

afiyetolsun bızdıkkkk o ekmek çok büyük geldi gözüme:KK53:

iyi akşamlar şekerler:KK3:
Umarım güzel bir gün geçirmişsinizdir:KK16:
Hava çok sıcak bizim tansiyonlar tavan yaptı bu ara aman dikkat edin :KK34:

bilgiler için teşekkür ederim canımcım:KK16:
Tatilde rejim zor ama bu açığı bol bol yüzerse ve yürürse kapatır diye umuyorum inşallah öyle olur:KK8:

Tünaydın Monicimmm evet bol sıvı tüketmek lazımmm adaşım yürüyüşe başlamış tatil güzel geçecek inşşş:21::21: rica ederim cnm benim:KK19:

Afiyetolsun cnm karnen umarım iyidir:KK19: annen de hliyetini aldı sanırım yazın bol bol gezersiniz artık:21::21: su böreğini sabah yemişsin ve telafi etmişsin cnmm kaçamakların zamanı ve miktarı çok önemli

:nazar::nazar::KK9::KK9: afiyetolsun Sevilcimm

Abla demir eksikliği varda bende onun için gittik.Yazmayı unutmuşum karneyi aldıktan sonra okul dönüşü yürüyerek geldim yarım saatlik yol

Canım o zaman gün kurusu kayısı ve kuru üzüm tüketmelisin en çok bu ikisinde var sabahları kahvaltına ekleyebilirsin yumurta balık fasulye karaciğer kabak bunları menülerind ebol bulundur bitanem :KK19:

sweet ablam doğru diyosun onun yerine meyve koyucam bi daha :KK61:
Az sonra bi meyve yiyerek ara öğün yapmayı düşünüyorum.

en doğrusu bitanemm birazdan ara yapacaksan meyvenin yanında biraz süt veya yoğurt tüket kuzumm insülinini zıplatıp acıktırmasın seni :KK16:
Imm güzel öneri için teşekkür ederim henüz adapte olamadım diyet psikolojiine ama bi kaç güne toparlarım :KK61:

Imm güzel öneri için teşekkür ederim henüz adapte olamadım diyet psikolojiine ama bi kaç güne toparlarım :KK61:
Aralarda ayran da içebilirsin.Hem pratik,hem de açsan açlığını bastırır.

Kızlaaaaarrr , nasılsınız,nasıl geçiyor hafta sonu ? :))
Çamaşır yıkadım astım,bilgisayarda biraz aylaklık yaptım.Az önce de 45 dakika leslie ile yürüdüm.2 millik kısmı kaldı,ara verdim.Yatmadan önce tamamlrım inşallah.
Sen nasılsın?

Aralarda ayran da içebilirsin.Hem pratik,hem de açsan açlığını bastırır.

Çamaşır yıkadım astım,bilgisayarda biraz aylaklık yaptım.Az önce de 45 dakika leslie ile yürüdüm.2 millik kısmı kaldı,ara verdim.Yatmadan önce tamamlrım inşallah.
Sen nasılsın?

maşallahın var sevilcimmm misafirleri yolladım kk nın tadını çıkarıyorum:21::21: bugün mola:KK76::KK76:

X