Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Sabah saat kaçta, akşam kaçta yiyorsun canım ?
Nasıl dayanıyorsun ?

Aslında meyve suyu alışkanlığım yok balım ama o sabah buz gibi içeyim bir bardak dedim, pişman ettiniz

Nasıl dayanıyorsun ?

Aslında meyve suyu alışkanlığım yok balım ama o sabah buz gibi içeyim bir bardak dedim, pişman ettiniz

Iste tamda mantik bu pisman ediyoruz dahada yapmiyoruz boylelikle :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Herkese selamlar,az önce 1 saat leslie ile yürüdüm.Rahat ettim,yoksa spor yapacağım,işim var,eriniyorum,dert ederdim akşama dek.yaptım bitti.

Nasıl dayanıyorsun ?

Ben sabah 9-10 arası yiyorum.Akşam da 16-16,30 arası yemiş oluyorum.Gece acıkmıyorum.Bünyem alıştı böyle.Arada sırada yemekten sonra atıştırmak için siyah kuru üzüm ya da kabak çekirdeği yiyorum,oyalıyor.

Valla iyi dayanıyon hee sen hemen incelirsin böyle bebiş

Herkese selam,

Gruba yeni katıldım. Acemiyim. 8. Takım burası mı? Kilo kontrolü için yazmamız gerekenleri bu bölümde mi belirtiyoruz? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Herkese selam,

Gruba yeni katıldım. Acemiyim. 8. Takım burası mı? Kilo kontrolü için yazmamız gerekenleri bu bölümde mi belirtiyoruz? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Gel acemi bebiş, evet burası 8. takım bende yeni, geldim, kendini tanıt sen kızlara

Mesela beni yaşım 24- kilom 86,5 hedeflediğim kilo da 60
yani benim 40 fırın ekmek yememem gerekiyor

Ah nerde...Bu yaşta metabolizma daha yavaş sanırım.Gram versem ne mutlu.Bakalım bu hafta ne olacak?

Kac yasindasin ki ? Verirsin veririsin. Benim anne 50 yasinda hatun incelip duruyor. O bile yapiyosa herkes yapar diyorum ben :)

Eki Görüntüle 1153614

İşte bu da öğle mamam
Hazır Çorba - Kabak - Yoğurt ( yoğurt ev yoğurdu annemle her pazar 1 haftalık yapıyoruz )

O bardagin icindeki be canim ? Bide sanki tabakta patatesler gordum sanki :) bende yedim kendimle gurur duyuyorum suan. Dunku kacamaklarimdan sonra :)

Herkese selam,

Hg erdemir. Ben ayca. 26 yakinda 27 yasinda olacagim. 1.80 boy. 91 kiloyum. Hedef 70 olmak. Ben kardes takimdayim. ( 3. Takim )

Hg erdemir. Ben ayca. 26 yakinda 27 yasinda olacagim. 1.80 boy. 91 kiloyum. Hedef 70 olmak. Ben kardes takimdayim. ( 3. Takim )

Siz daha gençsiniz verirsiniz kilolarınızı. Ben 32 yaşındayım. 70 kiloyum. Hedef Ağustos sonu 55 :) Spor yapıyorum Yediklerime çok dikkat ediyorum tatlıyı bıraktım, hiç şekerli bişey yemiyorum. Bakalım hedefime istediğim zamanda ulaşabilecek miyim?

Gel acemi bebiş, evet burası 8. takım bende yeni, geldim, kendini tanıt sen kızlara

Mesela beni yaşım 24- kilom 86,5 hedeflediğim kilo da 60
yani benim 40 fırın ekmek yememem gerekiyor

Geldim geldim, teşekkür ederim, karşılamalarınız için :) Yaş: 32 Boy: 1.70 Kilo 70 Hedef Ağustos sonu 55 olmak spor+sıkı diyet. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim. Herkese başarılar ve bol şanslar...

bu arada görünen ismimi nasıl değiştirebilirim? Profil ayarlarından bulamadım yardım eder misiniz kızlaaaar?

Geldim geldim, teşekkür ederim, karşılamalarınız için :) Yaş: 32 Boy: 1.70 Kilo 70 Hedef Ağustos sonu 55 olmak spor+sıkı diyet. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim. Herkese başarılar ve bol şanslar...

Ulaşırsın canım , bu sitede çok bayan kilo veriyor, buraya zaman ayırıp yediğin her şeyi dürüstçe yazman çok önemli.
Diğer kızları da takip et onların menüleri sana fikir verecektir,
eğer olurda pes edecek gibi olursan, gözlerini kapat ve tartıda 55 gördüğün anı hayal et

Son 1,5 haftadır menüm genel olarak,

Sabah
2 adet etimek kepekli kızarmış ekmek
1kk beyaz peynir
yarım domates
2-3 siyah zeytin
1kupa açık çay

Ara
2 Kuru kayısı 2 salatalık

Öğle
1kase çorba
yeşil salata (yağsız limonlu)

Ara
2 Kuru Kayısı 2 salatalık

Akşam
19:00-20:30 arası spor

Eve varışım 21:30 bu saatten sonra bişey yiyemiyorum zaten :)

1,5 haftada 2,5 kilo vermişim ve menstruasyon dön. olmama rağmen (2 gün sonra bekliyorum kendilerini)

Ayrıca unutmuşum yazmayı aralarda 1 kutu danone activia çilekli ya da sade yoğurt.

Akşamları bazen az mevsim meyvesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…