Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Geldim geldim, teşekkür ederim, karşılamalarınız için :) Yaş: 32 Boy: 1.70 Kilo 70 Hedef Ağustos sonu 55 olmak spor+sıkı diyet. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim. Herkese başarılar ve bol şanslar...

Veririsin canim. Hepbirlikte vericez. Bende yeni yeni duzene oturtun diyebilirim. Yemeklerini yedigin sati yanina yazarsan cok iyi olur. Ben karatay yapiyorum. Buraya gelmeden once ara ogunlu diyet yapiyodum. Burda karataya dondum. Kendimi inanilmaz hisediyorum. Ac kalamdan kilo vermenin keyfini suruyorum. Bide inanilmaz bilinclenmis hisediyorum. Menulerini detayli yazinca herkes yarimci oluyor. Burdaki bi cok insan bi cok diyetisyenden daha bilincli olmus. Hep beraber basaricaz ins.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ayrıca unutmuşum yazmayı aralarda 1 kutu danone activia çilekli ya da sade yoğurt.

Akşamları bazen az mevsim meyvesi

Aksamlari meyve yada bisey tuketmemeye calis. Cunku vucut uyku halindeyken hazir oldugunda ki bu yemekten 4 4.5 saat sonra yag yakmaya basliyor. Gece 2 - 5 arasi bu yag yakiminin en iyi oldugu saat en hizli. Bu yuzden en son 20.00 da herseyi yemeyi bitirmis man lazim. Vucuda 1 lokma bisey daha girse bu saatten sonra o bir lokma aldigin saaten itibaren 4 - 5 saat sonra yakmaya baslar. En hizli oldugu zamani kacirmak istemeyiz dimi :)

Kac yasindasin ki ? Verirsin veririsin. Benim anne 50 yasinda hatun incelip duruyor. O bile yapiyosa herkes yapar diyorum ben :)

51 yaşındayım.(Aaa,ne kadar çabuk geçmiş yıllar...) Ne bileyim,bir de menopoz olunca bu aa az veririm diye düşünüyorum.

Sen de gençsin,verirsin kiloları:)) Ben de bu yola baş koyduktan sonra,sen haydi haydi başarırsın.Yeter ki stres yapma.

Günlük bildirim:
Sabah 10:2 yumurta,zeytin,peynir,domates,salatalık,şekersiz çay,çiğ fıstık,4 kuru kayısı,4-5 tane kiraz
Saat 16:20 dünden kalan yemeğin köfteleri+cacık
Kaçamak olarak bir kupa neskafe, yatana kada 2,5 lt su
Spor:1 saat leslie,15 dakika dışarda yürüyüş =75 dakika

vercez insallah hepberaber

1 gram kacamak yok Masallah senin yazdıkları gördükçe benimde iradem artıyor

Bebelak senkaç kilosun ?
bu arada nescafe neden kaçamak şekerli mi içiyosun ?

1 gram kacamak yok Masallah senin yazdıkları gördükçe benimde iradem artıyor

Bebelak senkaç kilosun ?
bu arada nescafe neden kaçamak şekerli mi içiyosun ?

Nescafe 3lü olanından.İçinde şeker var ya ondan kaçamak.Kilom şu an 68.5.Çayı şekersiz içiyorum da bu nescafeyi ancak böyle içebiliyorum.Türk kahvesiyle de aram yok.Bu da benim arada kaçamağım olacak artık.

Bebek ikisi bir arada alıp daha az şekerli içebilirsin, onu gectimde cok az yiyorsun canım yaa sanki

Mrb arkadaslar gıremedım kac gundur nasıl gıdıyo:)
Yememe dıkkat edıyorum yuruyus yapıyorum 3 kılo vermısım:) cok mutlu oldum ama sanırımm yemek olayınaa dahada dıkkat etmek gerekkk

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bebek ikisi bir arada alıp daha az şekerli içebilirsin, onu gectimde cok az yiyorsun canım yaa sanki

Olabilir,şekersiz çaya alışmam zo olmuştu,ama başardım.Belki şekersiz nescafeye de alışırım.
Yediklerim az olabilir ama ben doyuyoum.Evvelden beri zaten çok yemeye düşkün biri değilim,kullandığım ilaçla beni kilolu yaptı.

Slm kızlar bugün hiç uğrayamadım kusurabakmayın akşama kadar yoğundum eve geldim pazara gittim tam girdim misafir geldi özrülerimi kabule din lütfen gerçi sevgili Ayçammm harika ilgilenmişşşş

3 kilo çok güzel vermişsin cnmmmm ama nerdesin hesap ver önce bakalımmm ce diyip kaçmak yok

vercez insallah hepberaber

kesinlikle:13:

afiyetolsun cnmmm leptin çok güzel çalışmış ama bu güzel listeye nescafe yakışmamışşş

önemli olan kaç yaşında hissettiğimiz hayatcımmm dikkat ettikten sonra menopoz kilo vermeye engel dedğil başaracağına inanıyorum cnmcım napıyoruzz pozitif düşünüyoruz doğru olumlama cümlesi kuruyoruz

Süpersin Ayçammmmmm gurur duyuyorum seninle elbette birlikten kuvvet doğra inş maşallahı yok başarana kadar devam kuzummm:13:

1,5 haftada güzel kilo vermişsin cnmmm Ayçöacım çok güzel yorumlamış menülerini

sevdim bu yöntemiii

bu arada görünen ismimi nasıl değiştirebilirim? Profil ayarlarından bulamadım yardım eder misiniz kızlaaaar?

canım kazen veya mune ye özel mesaj yollarsan onlar değiştirebilir profil ayarlarından değiştirmezsin 1 kez olmak kaydıyla yönetim değiştirebilir

Geldim geldim, teşekkür ederim, karşılamalarınız için :) Yaş: 32 Boy: 1.70 Kilo 70 Hedef Ağustos sonu 55 olmak spor+sıkı diyet. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim. Herkese başarılar ve bol şanslar...

hoşgeldin sefa geldin cnmmm kesinlikle ulaşacaksın hepimiz 18 iz burda canm benim benim kimlik yaşı 39 desede

Gel acemi bebiş, evet burası 8. takım bende yeni, geldim, kendini tanıt sen kızlara

Mesela beni yaşım 24- kilom 86,5 hedeflediğim kilo da 60
yani benim 40 fırın ekmek yememem gerekiyor

Eki Görüntüle 1153614

İşte bu da öğle mamam
Hazır Çorba - Kabak - Yoğurt ( yoğurt ev yoğurdu annemle her pazar 1 haftalık yapıyoruz )

hazır çorba olmamış kuzummmm hazır çorbalar çok sağlıksız senin gibi bilinçli birine yakışmadı

Herkese selam,

Gruba yeni katıldım. Acemiyim. 8. Takım burası mı? Kilo kontrolü için yazmamız gerekenleri bu bölümde mi belirtiyoruz? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

slm cnm tekrar hoşgeldinnnnn günlük yediğin içtiğin herşeyi yaptığın sporları düzenli olarak paylaşacaksın cnm ilk sayfadaki kuralları okuyup kabul etmen gerekli katılım paylaşımın güzel olursa ilk haftada listeye girebilirsin takım kaptanınız şu an izinli kaptan yardımcınız düğünü olduğu için yoğun fakat çok şanslısınız tüm takım kaptanları sizinle

Sabah saat kaçta, akşam kaçta yiyorsun canım ?
Nasıl dayanıyorsun ?

Aslında meyve suyu alışkanlığım yok balım ama o sabah buz gibi içeyim bir bardak dedim, pişman ettiniz

içme kuzummm su iç ayran iç yeşilçay iççç süt iççç gıkımız çıkmaz inan

Tamam onları da yazarım bebelak

Günaydın bıdıklaaar

havalar ısındı artık kaçacak delik ararız

yaz cnm yaz yazmakta fayda var sen günaydın demişsin ben iyi geceler diyeyim

Ben neyi sevsem yağ deposu zaten, kayısı halinde yiyemem ki ben ya

omlet tarzı yiyebilirsinnn cnmm menemen çılbır harika olur

Adaşımmm yine maceralı bir gün geçirmişsinn yalnız turist amcayı tbrk ederim bravo hem de 18 kilo gitmişş bizleri çok güzel temsil etmişsin cecoşumm tşkler prensesine geçmiş olsun allah korumuş bence gerekli yerlere şikayetini yap cnm benim başım ağrıyor dediğinde sende inanmadın sanırımm gelmiş geçmiş olsun bitanem rabbim hepinizin evlatlarını korusunn aminnn

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr

Biliyorum yine çok geç oldu ama sabahtan beri okadar yoğundum ki inanın fırsatım olmadı :26:

2 gün sonra tatile gidiyoruz ( gece yola çıkacağız ) ama benim hala bir sürü yapılacak işim var üstelim valizimide daha bitiremedim
Kaç gündür zaten kızın derdine düşünce kaldı işler ( ev yine dağıldı nasıl olduysa ) bugünde tam çamaşırları yıkayıp hazır hava güzelken ütülerimide kurudukça yaparım diye düşünürken sularımız kesildi mahallede :26::26::26:

Sinir oldum ama yapacak başka işlerde olunca bari onları aradan çıkarayım dedim
Tabi ilk önce sabah erkenden okula gittim
Öğretmenle kızın durumunu yine uzun uzun konuştuktan sonra birlikte müdüre gittik o anda odada 4 Öğretmen daha vardı ve hepsi olayı duyunca şok oldular
Kızımın dersine girmeyen öğretmenler bile onu tanıyormuş ve kesinlikle hepside kızım için bir sürü iltifat yağdırdılar üstene birde beni tebrik ettiler böyle bir dürüst ve düzgün bir evlat yetiştirdiğim için anam bir havalara girdim sormayın bizim huysuz meğer okulda kanatsız melek modundaymış
Hepsi aynı şeyi söylediler; o çocuk resmen tedaviye ihtiyacı olduğu halde aile umursamaz davranıyormuş şikayetci olan olamdığından hatta benim kıza o tekmeyi yediği gün bile öğretmeni defalarca söylemiş ille şikayetci ol diye ama çocuk her zamanki gibi yalvarıp engel olmuş.
Bugün kızım itiraf etti hatta bir keresinde onu tehdit etmiş eğer şikayetci olursan seni okulun serseri takımına dövdürürüm diye tabi bizim cadıda senden korkan senin gibi olsun demiş
Neticede Müdür hemen yarın için aileyi okula davet edecek hatta gerekirse sizide aileyle bir araya getirebiliriz isterseniz dedi ama ona ben yanaşmadım çünkü eşimi şu an bile çok zor zaptediyorum hatta çıkışta onada aynı şeyi söylediğmde iyi demişsin ben o çocuğu yetiştiren babanın ağzını burnunu dağıtırım kesin dedi :26:
Bu kez olayı mahkemeye taşımıyorum ama tatil sonrasında bir arada oldukları son sene ve eğer bir kılına zarar verirse kesinlikle bu kez eşimide tutamam ve olay mahkemelik olur dedim ki müdürde eğer mahkemeye vermeyi düşünürsenizde emin olun biz sonuna kadar arkanızdayız sonuçta evlatlarınız bize emanet dedi
Sonuçta maalesef veliler hiç şikayetci olmadıkları için okulunda eli kolu bağılı oluyormuş ve o çocuktan onlarda artık illallah demişler

Bakalım müdür telefonumuda aldı aileyle görüştükten sonrada bana telefon açıp olayın neticesini bildirecek
Cuma gününe kadar zaten raporu var ama müdürde öğretmende karnesini almaya 10 buçuk gibi gelsin ve millet dağılmadan evine gitsin dediler Eşimde o gün yanlız gönderme sende yanında git belli olmaz belki çocuk ailesinden fırça yiyince yine gider kıza sataşır yada birşey yapmaya kalkışır dedi haklıda aslında

Bugün baş ağrısı bir ara biraz hafifledi ama sonra yine başladı :26: Tek tesellimiz eskisi gibi şiddetli olmaması ve en azından mide bulantısının geçmesi, az da olsa çorba falan içmesi

Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
Aminnnnnnnnnnnn

Gunaydin guzellikler. Herkese bol enerjili bir gun diliyorum. Gonlunuzden gecen her guzel sey bu gh. Kabul olur insallah .

Canim benin cok zorz kiz icinde cok zor. Anlatiarin bana ana okulumu hatirlatti ordada vardi sendromlu bir cocuk. Kaynastirma ogrencisi diye almislardi. Kizlara dokunmazdi ama erkeklere siddet uygulardi. Ogrencilik yillarinda cok zor. Cok gecmis olsun. Ins ailede anlayisli cikarda cocuga gereken sekilde davranir ne biliyim psikologa fln goturur belki. Yazik ya tum okul sikayetci ama kimsenin elinden bisi gelmiyor.

Ee hocam siz olunca :) siz beni uyara uyaa ogrendim artik. Simdide ben millete uyara uyara ogreticem. Tum bunlar bilinmeli. Yazik ediyomusiz bunca zaman kendimize su diyeti yapicaz bu diyeti yapicaz diye ac kalmakla. Vucud alisiyor aza birakinca aliyoruz tekrar kiloalri. Ben hayatimda 2 kere cok zatif olup 2 kere aldim. Bu 3. Deneyimin olcak ama bu sefer sabt durcagina inaniyorum. Cunku yediklerimi kismiyirum. Ac dolasmoyorum. Kedimi biseyi yasaklamiyorum. Bunu yasam felsefem halime getirip bu beslenmemi omrumun sonuna kadar uygulayabilirim. Bu yuzden artik almam diyorum. Ve onceki yaptigim her rejim icin pisman oluyorjm. Neyseki dogru yolu buldum sonunda :) dusunuyorum ilk dinledigimde ne haksizlik etmisim karataya ben bunlari yersem 200 kilo olurum demekle. Yiyorum ve kilo veriyorum bu guzel bisi :)

gunaydınlarrr
sabah kahvaltı 7.30 domates kk peynır kepeklı ekmek haslanmıs yumurta cay
yuruyus 5 km
ara ogun cevız ıncır
ogle yemegı yesıl fasulye kepek ekmegı
ara ogun ayran kepek bıskuvı
aksam
tavuk ızgara yesıl fasulye ayran
yuruyus 5 km
ara ogun meyve kıraz cılek

benım lıste bu arkdaslar henhangı bı dıyet degıl kendı kafama gore yapıyorum uygun mu acab kılo verebılırmıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…